Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

BraziliaBrazilia · Paulista U20

Sao Caetano U20 - Novorizontino U20

Statistici și rezultat final · joi, 6 august

BraziliaPaulista U20 · Brazilia Final
Sao Caetano U20
ÎVEÎÎ
Final0-3Pauză 0-3
Novorizontino U20
VEEVE
Șanse înainte de meci, după cote
Sao Caetano U20 23%Egal 27%Novorizontino U20 51%

Sao Caetano U20 0-3 Novorizontino U20: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Sao Caetano U20 0-3 Novorizontino U20 (pauză 0-3). Înainte de start, modelul dădea 55% pentru victoria lui Novorizontino U20, iar cotele fără marjă 51%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG n-a ieșit (NG avea 56%). Scorul exact 0-3 avea 6,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (7-5) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Sao Caetano U20în meciNovorizontino U20
7
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Sao Caetano U20 vs Novorizontino U20

Sao Caetano U20 marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,6. Novorizontino U20 marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,4. La Sao Caetano U20, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. În directe, Sao Caetano U20 nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~2,4goluri estimate
43%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Sao Caetano U20ultimele 5Novorizontino U20
0,80
Puncte / meci
1,80
0,8
Goluri marcate / meci
1,4
1,6
Goluri primite / meci
0,4
1
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Sao Caetano U20 și ultimele 5 Novorizontino U20, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Sao Caetano U201-1-3

Î
SC Paulinense SP U23 - Sao Caetano U2024.07.26 · Paulista U20
2-0
V
Sao Caetano U20 - Sao Bernardo U2017.07.26 · Paulista U20
2-0
E
Velo Clube U20 - Sao Caetano U2010.07.26 · Paulista U20
2-2
Î
Sao Caetano U20 - Uniao Sao Joao U2003.07.26 · Paulista U20
0-2
Î
Sao Caetano U20 - Sao Paulo U2028.06.26 · Paulista U20
0-2

Novorizontino U202-3-0

V
Sao Bernardo U20 - Novorizontino U2031.07.26 · Paulista U20
0-1
E
Novorizontino U20 - Santo Andre U2025.07.26 · Paulista U20
2-2
E
Bandeirante SP U20 - Novorizontino U2017.07.26 · Paulista U20
0-0
V
Novorizontino U20 - Velo Clube U2005.07.26 · Paulista U20
4-0
E
Uniao Sao Joao U20 - Novorizontino U2026.06.26 · Paulista U20
0-0

Întâlniri directe Sao Caetano U20 - Novorizontino U20

Sao Caetano U20 0Egal 1Novorizontino U20 2
Î
Sao Caetano U20 - Novorizontino U2002.08.2024 · pauză 0-1
0-2

V/E/Î din perspectiva Sao Caetano U20. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Sao Caetano U20 - Novorizontino U20

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Sao Caetano U204.0023% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Novorizontino U201.7851% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.80
X2 1.18
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 1.88
Peste 2.5 1.82

Ambele marchează

GG Da 1.75
GG Nu 1.97

Analiza de dinainte de meci

Sao Caetano U20 - Novorizontino U20 s-a jucat joi, 6 august, în Paulista U20 (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Sao Caetano U20 are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-8. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Novorizontino U20 n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 7 goluri și a primit 2.

În ultimele 3 întâlniri directe, Sao Caetano U20 a câștigat niciodată, Novorizontino U20 de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Novorizontino U20 - Sao Caetano U20 3-0, pe 7 iunie 2025.

Novorizontino U20 pleacă favorită, la cota 1.78. Egalul e la 3.35, iar Sao Caetano U20 la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 51% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.82, iar GG la 1.75.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 0,8 pentru Sao Caetano U20 și 1,6 pentru Novorizontino U20. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Novorizontino U20 are 55% în model, iar 1.78 e aproape de cota corectă (1.82). Sub 2.5 goluri: 57% în model, cota corectă ar fi 1.75. Casele dau 1.88, mai mult. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Sao Caetano U20 - Novorizontino U20

Goluri estimate: 0,82 Sao Caetano U20 și 1,58 Novorizontino U20, total 2,40. 1X2 în model: 20% · 25% · 55%. Peste 2,5: 43% (cotă corectă 2.33). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
22%1
26%2
21%3
12%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 57% · peste 2,5: 43% (verde).

Scoruri probabile

0-114,3%1-111,8%0-211,3%1-29,3%0-09,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Sao Caetano U20. Sao Caetano U20 a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,1 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-3
Pauză0-3
Cornere7-5
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startNovorizontino U20 · 1.78
Goluri estimate~2,4
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Sao Caetano U20 - Novorizontino U20?

S-a jucat joi, 6 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 0-3.

În ce competiție s-a jucat Sao Caetano U20 - Novorizontino U20?

În Paulista U20 (Brazilia).

Unde s-a jucat Sao Caetano U20 - Novorizontino U20?

Pe Estadio Municipal Pedro Benedetti, în Mauá, São Paulo, joi, 6 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Sao Caetano U20 - Novorizontino U20?

Novorizontino U20 pleca favorită, la cota 1.78. Meciul s-a terminat 0-3.

Câte goluri s-au marcat în Sao Caetano U20 - Novorizontino U20?

3 goluri, scor final 0-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Paulista U20

Toată liga →