Duminică18 octombrie
Live 59 Pune pont

BoliviaBolivia · Liga Profesional

San Antonio Bulo Bulo - The Strongest

Statistici și rezultat final · miercuri, 26 august

BoliviaLiga Profesional · Bolivia Final
San Antonio Bulo Bulo
ÎÎÎVE
Final0-3Pauză 0-2
The Strongest
VVÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
San Antonio Bulo Bulo 31%Egal 25%The Strongest 44%

San Antonio Bulo Bulo 0-3 The Strongest: statisticile meciului

Meciul s-a terminat San Antonio Bulo Bulo 0-3 The Strongest (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui The Strongest, iar cotele fără marjă 44%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG n-a ieșit (NG avea 35%). Scorul exact 0-3 avea 4,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (6-4) și 2 cartonașe galbene (1-1).

San Antonio Bulo Buloîn meciThe Strongest
6
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici San Antonio Bulo Bulo vs The Strongest

San Antonio Bulo Bulo marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,0. The Strongest marchează și primește câte 2,2 goluri pe meci. La The Strongest, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 7 întâlniri directe: San Antonio Bulo Bulo 1, egal 0, The Strongest 6.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
San Antonio Bulo Buloultimele 5The Strongest
0,80
Puncte / meci
1,80
0,6
Goluri marcate / meci
2,2
2,0
Goluri primite / meci
2,2
1
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
6

Ultimele 5 meciuri San Antonio Bulo Bulo și ultimele 5 The Strongest, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

San Antonio Bulo Bulo1-1-3

Î
Oriente Petrolero - San Antonio Bulo Bulo22.08.26 · Liga Profesional
4-0
Î
San Antonio Bulo Bulo - CD Aurora18.08.26 · Copa Division Profesional
0-1
Î
Bolivar - San Antonio Bulo Bulo15.08.26 · Liga Profesional
4-1
V
San Antonio Bulo Bulo - Nacional Potosi08.08.26 · Liga Profesional
2-1
E
San Jose de Oruro - San Antonio Bulo Bulo05.08.26 · Liga Profesional
0-0

The Strongest3-0-2

V
The Strongest - Universitario de Vinto22.08.26 · Liga Profesional
4-3
V
The Strongest - Oriente Petrolero19.08.26 · Copa Division Profesional
2-1
Î
Guabira - The Strongest16.08.26 · Liga Profesional
3-1
Î
The Strongest - Independiente Petrolero09.08.26 · Liga Profesional
1-2
V
Nacional Potosi - The Strongest06.08.26 · Liga Profesional
2-3

Întâlniri directe San Antonio Bulo Bulo - The Strongest

San Antonio Bulo Bulo 1Egal 0The Strongest 6
Î
The Strongest - San Antonio Bulo Bulo13.04.2026 · pauză 1-0
3-2
Î
San Antonio Bulo Bulo - The Strongest25.09.2025 · pauză 1-3
3-4
Î
The Strongest - San Antonio Bulo Bulo12.05.2025 · pauză 4-0
6-3
Î
The Strongest - San Antonio Bulo Bulo19.12.2024 · pauză 4-0
8-0
Î
San Antonio Bulo Bulo - The Strongest14.09.2024 · pauză 0-0
0-3
Î
The Strongest - San Antonio Bulo Bulo06.04.2024 · pauză 1-0
2-0
V
San Antonio Bulo Bulo - The Strongest28.02.2024 · pauză 4-1
5-1

V/E/Î din perspectiva San Antonio Bulo Bulo. 6 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi San Antonio Bulo Bulo - The Strongest

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · San Antonio Bulo Bulo2.9531% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · The Strongest2.1044% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.62
X2 1.32
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.40
Peste 2.5 1.48

Ambele marchează

GG Da 1.45
GG Nu 2.57

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.62
Pauză peste 1.5 2.15

Analiza de dinainte de meci

San Antonio Bulo Bulo - The Strongest s-a jucat miercuri, 26 august, în Liga Profesional (Bolivia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, San Antonio Bulo Bulo are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 3-10. The Strongest vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 7 întâlniri directe, San Antonio Bulo Bulo a câștigat o dată, The Strongest de 6 ori. Au fost meciuri deschise, cu 5,7 goluri în medie. Ultima: The Strongest - San Antonio Bulo Bulo 3-2, pe 13 aprilie 2026.

The Strongest pleacă favorită, la cota 2.10. Egalul e la 3.65, iar San Antonio Bulo Bulo la 2.95. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.48, iar GG la 1.45.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,4 pentru San Antonio Bulo Bulo și 1,9 pentru The Strongest. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 71% în model, dar la 1.32 plătește sub cota corectă de 1.41. Peste 2.5 goluri: 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. La 1.48, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 65%. Cota de 1.45 e sub cea corectă (1.54) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități San Antonio Bulo Bulo - The Strongest

Goluri estimate: 1,42 San Antonio Bulo Bulo și 1,92 The Strongest, total 3,34. 1X2 în model: 29% · 22% · 49%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-19,7%1-29,3%2-16,9%0-16,8%2-26,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: San Antonio Bulo Bulo. San Antonio Bulo Bulo a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: The Strongest. The Strongest a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 5,7 goluri, iar modelul estimează acum 3,3.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-3
Pauză0-2
Cornere6-4
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startThe Strongest · 2.10
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat San Antonio Bulo Bulo - The Strongest?

S-a jucat miercuri, 26 august, ora 22:00 (ora României) și s-a terminat 0-3.

În ce competiție s-a jucat San Antonio Bulo Bulo - The Strongest?

În Liga Profesional (Bolivia).

Cine era favorită în San Antonio Bulo Bulo - The Strongest?

The Strongest pleca favorită, la cota 2.10. Meciul s-a terminat 0-3.

Câte goluri s-au marcat în San Antonio Bulo Bulo - The Strongest?

3 goluri, scor final 0-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din Liga Profesional

Toată liga →