Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

PortugaliaPortugalia · Liga U19

Rio Ave U19 - Academico Viseu U19

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

PortugaliaLiga U19 · Portugalia Final
Rio Ave U19
ÎÎÎÎÎ
Final1-1Pauză 0-0
Academico Viseu U19
ÎEVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Rio Ave U19 45%Egal 28%Academico Viseu U19 27%

Rio Ave U19 1-1 Academico Viseu U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Rio Ave U19 1-1 Academico Viseu U19 (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 50%), iar GG a ieșit (54%). Scorul exact 1-1 avea 12,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (7-4) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Rio Ave U19în meciAcademico Viseu U19
7
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Rio Ave U19 vs Academico Viseu U19

Rio Ave U19 marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,6. Academico Viseu U19 marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,6. La Rio Ave U19, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,7goluri estimate
50%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Rio Ave U19ultimele 5Academico Viseu U19
0,00
Puncte / meci
1,60
1,2
Goluri marcate / meci
1,2
2,6
Goluri primite / meci
0,6
0
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
0%

Ultimele 5 meciuri Rio Ave U19 și ultimele 5 Academico Viseu U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Rio Ave U190-0-5

Î
Santa Clara U19 - Rio Ave U1916.05.26 · Liga U19
2-1
Î
Rio Ave U19 - Sporting Lisabona U1910.05.26 · Liga U19
0-3
Î
Benfica U19 - Rio Ave U1906.05.26 · Liga U19
2-1
Î
Famalicao U19 - Rio Ave U1901.05.26 · Liga U19
3-2
Î
Uniao de Leiria U19 - Rio Ave U1925.04.26 · Liga U19
3-2

Academico Viseu U192-2-1

Î
CD Mafra U19 - Academico Viseu U1925.04.26 · Liga U19
3-0
E
Academico Viseu U19 - Torreense U1911.04.26 · Liga U19
0-0
V0-3
V3-0
E
Academico Viseu U19 - Alverca U1914.03.26 · Liga U19
0-0

Ponturi Rio Ave U19 - Academico Viseu U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Rio Ave U192.0245% fără marjă
X · Egal3.2028% fără marjă
2 · Academico Viseu U193.3527% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.26
X2 1.57
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.28
Sub 2.5 1.74
Peste 2.5 1.97

Ambele marchează

GG Da 1.77
GG Nu 1.95

Analiza de dinainte de meci

Rio Ave U19 - Academico Viseu U19 s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Liga U19 (Portugalia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Rio Ave U19 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. Golaveraj: 6-13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Academico Viseu U19 vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 3.

Rio Ave U19 pleacă favorită, la cota 2.02. Egalul e la 3.20, iar Academico Viseu U19 la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.97, iar GG la 1.77.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Rio Ave U19 și 1,5 pentru Academico Viseu U19. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 30% la victorie, față de 45%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Casele dau 1.57, mai mult. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.28 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Rio Ave U19 - Academico Viseu U19

Goluri estimate: 1,18 Rio Ave U19 și 1,49 Academico Viseu U19, total 2,67. 1X2 în model: 30% · 26% · 44%. Peste 2,5: 50% (cotă corectă 2.00). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
25%2
22%3
15%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 50% · peste 2,5: 50% (verde).

Scoruri probabile

1-112,2%0-110,3%1-29,1%1-08,2%0-27,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Rio Ave U19. Rio Ave U19 a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Rio Ave U19 e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere7-4
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startRio Ave U19 · 2.02
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Rio Ave U19 - Academico Viseu U19?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Rio Ave U19 - Academico Viseu U19?

În Liga U19 (Portugalia).

Unde s-a jucat Rio Ave U19 - Academico Viseu U19?

Pe Stadionul Arcos, în Vila do Conde, sâmbătă, 8 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Rio Ave U19 - Academico Viseu U19?

Rio Ave U19 pleca favorită, la cota 2.02. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Rio Ave U19 - Academico Viseu U19?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Liga U19

Toată liga →