Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

JaponiaJaponia · J3 League

Renofa Yamaguchi - FC Osaka

Statistici și rezultat final · duminică, 30 august

JaponiaJ3 League · Japonia Final
Renofa Yamaguchi
ÎÎVÎÎ
Final0-0Pauză 0-0
FC Osaka
EEVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Renofa Yamaguchi 46%Egal 27%FC Osaka 27%

Renofa Yamaguchi 0-0 FC Osaka: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Renofa Yamaguchi 0-0 FC Osaka (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 0-0 avea 5,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (3-7) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Renofa Yamaguchiîn meciFC Osaka
3
Cornere
7
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Renofa Yamaguchi vs FC Osaka

Renofa Yamaguchi marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,6. FC Osaka marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,4.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Renofa Yamaguchiultimele 5FC Osaka
0,60
Puncte / meci
1,80
0,8
Goluri marcate / meci
2,4
1,6
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Renofa Yamaguchi și ultimele 5 FC Osaka, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Renofa Yamaguchi1-0-4

Î
Nara Club - Renofa Yamaguchi22.08.26 · J3 League
3-1
Î
Kagoshima United - Renofa Yamaguchi19.08.26 · J3 League
2-1
V
Renofa Yamaguchi - Ryukyu15.08.26 · J3 League
1-0
Î
Nagano Parceiro - Renofa Yamaguchi08.08.26 · J3 League
1-0
Î
Yokohama FC - Renofa Yamaguchi06.06.26 · J2/J3 League
2-1

FC Osaka2-3-0

E
Shimizu S-Pulse - FC Osaka26.08.26 · Cupa
1-1
E
FC Osaka - Ryukyu22.08.26 · J3 League
2-2
V
Nara Club - FC Osaka19.08.26 · Cupa
1-4
V
FC Osaka - Nagano Parceiro16.08.26 · J3 League
4-2
E
Gainare Tottori - FC Osaka08.08.26 · J3 League
1-1

Ponturi Renofa Yamaguchi - FC Osaka

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Renofa Yamaguchi2.0046% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · FC Osaka3.4027% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.44
X2 1.42
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 1.87
Peste 2.5 1.83

Ambele marchează

GG Da 1.67
GG Nu 2.07

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.40
Pauză peste 1.5 2.60

Analiza de dinainte de meci

Renofa Yamaguchi - FC Osaka s-a jucat duminică, 30 august, în J3 League (Japonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Renofa Yamaguchi are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 4-8. FC Osaka n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 12 goluri și a primit 7.

Renofa Yamaguchi pleacă favorită, la cota 2.00. Egalul e la 3.35, iar FC Osaka la 3.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.83, iar GG la 1.67.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Renofa Yamaguchi și 1,6 pentru FC Osaka. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 32% la victorie, față de 46%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 68%. Cota de 1.42 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri are 55% în model, iar 1.83 e aproape de cota corectă (1.82). Ambele marchează (GG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Cota 1.67 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Renofa Yamaguchi - FC Osaka

Goluri estimate: 1,33 Renofa Yamaguchi și 1,57 FC Osaka, total 2,90. 1X2 în model: 32% · 25% · 43%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,5%1-29,0%0-18,6%2-17,6%1-07,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Renofa Yamaguchi. Renofa Yamaguchi a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Renofa Yamaguchi e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere3-7
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startRenofa Yamaguchi · 2.00
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Renofa Yamaguchi - FC Osaka?

S-a jucat duminică, 30 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Renofa Yamaguchi - FC Osaka?

În J3 League (Japonia).

Unde s-a jucat Renofa Yamaguchi - FC Osaka?

Pe Ishin Me-Life Stadium, în Yamaguchi, duminică, 30 august, ora 13:00 (ora României).

Cine era favorită în Renofa Yamaguchi - FC Osaka?

Renofa Yamaguchi pleca favorită, la cota 2.00. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Renofa Yamaguchi - FC Osaka?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din J3 League

Toată liga →