Duminică18 octombrie
Live 154 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Northern Premier League - PD

Redcar Athletic FC - United of Manchester

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Anglia Am.Northern Premier League - PD · Anglia Am. Final
Redcar Athletic FC
EVVEV
Final3-2
United of Manchester
EÎÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Redcar Athletic FC 56%Egal 24%United of Manchester 20%

Redcar Athletic FC 3-2 United of Manchester: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Redcar Athletic FC 3-2 United of Manchester. Înainte de start, modelul dădea 62% pentru victoria lui Redcar Athletic FC, iar cotele fără marjă 56%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 2,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG a ieșit (44%). Scorul exact 3-2 avea 2,1% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Redcar Athletic FC vs United of Manchester

Redcar Athletic FC marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,4. United of Manchester marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,6.

~2,6goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Redcar Athletic FCultimele 5United of Manchester
2,20
Puncte / meci
0,40
2,0
Goluri marcate / meci
0,6
0,4
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Redcar Athletic FC și ultimele 5 United of Manchester, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Redcar Athletic FC3-2-0

E
Redcar Athletic FC - AFC Emley25.08.26 · Northern Premier League - PD
0-0
V
Warrington Rylands - Redcar Athletic FC22.08.26 · Northern Premier League - PD
0-5
V
Redcar Athletic FC - Lancaster City18.08.26 · Northern Premier League - PD
3-1
E
Quorn FC - Redcar Athletic FC15.08.26 · Northern Premier League - PD
1-1
V
Workington - Redcar Athletic FC11.08.26 · Northern Premier League - PD
0-1

United of Manchester0-2-3

E
Bamber Bridge - United of Manchester25.08.26 · Northern Premier League - PD
1-1
Î
United of Manchester - Workington22.08.26 · Northern Premier League - PD
1-2
Î
Hyde United - United of Manchester18.08.26 · Northern Premier League - PD
1-0
Î
United of Manchester - Gainsborough Trinity15.08.26 · Northern Premier League - PD
0-3
E
United of Manchester - Leek Town11.08.26 · Northern Premier League - PD
1-1

Ponturi Redcar Athletic FC - United of Manchester

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Redcar Athletic FC1.6256% fără marjă
X · Egal3.7524% fără marjă
2 · United of Manchester4.4020% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.29
X2 1.63
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.97
Peste 2.5 1.73

Ambele marchează

GG Da 1.65
GG Nu 2.12

Analiza de dinainte de meci

Redcar Athletic FC - United of Manchester s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Northern Premier League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Redcar Athletic FC n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 10 goluri și a primit 2. United of Manchester n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 3-8.

Casele o dau favorită pe Redcar Athletic FC, la 1.62, cu egalul la 3.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 56% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.73, iar GG la 1.65.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,8 pentru Redcar Athletic FC și 0,8 pentru United of Manchester. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Redcar Athletic FC: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. Cota 1.62 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.21 e sub cea corectă (1.39) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Redcar Athletic FC - United of Manchester

Goluri estimate: 1,80 Redcar Athletic FC și 0,75 United of Manchester, total 2,55. 1X2 în model: 62% · 23% · 15%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-014,1%2-012,6%1-110,5%2-19,5%0-07,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: United of Manchester. United of Manchester a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,3 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-2
Favorită la startRedcar Athletic FC · 1.62
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Redcar Athletic FC - United of Manchester?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 3-2.

În ce competiție s-a jucat Redcar Athletic FC - United of Manchester?

În Northern Premier League - PD (Anglia Am.).

Cine era favorită în Redcar Athletic FC - United of Manchester?

Redcar Athletic FC pleca favorită, la cota 1.62. Meciul s-a terminat 3-2.

Câte goluri s-au marcat în Redcar Athletic FC - United of Manchester?

5 goluri, scor final 3-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Northern Premier League - PD

Toată liga →