Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Northern Premier League - PD

Redcar Athletic FC - AFC Emley

Statistici și rezultat final · marți, 25 august

Anglia Am.Northern Premier League - PD · Anglia Am. Final
Redcar Athletic FC
VVEVE
Final0-0Pauză 0-0
AFC Emley
EVVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Redcar Athletic FC 54%Egal 31%AFC Emley 15%

Redcar Athletic FC 0-0 AFC Emley: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Redcar Athletic FC 0-0 AFC Emley (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru egalul, iar cotele fără marjă 31%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG n-a ieșit (NG avea 64%). Scorul exact 0-0 avea 13,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (4-2) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Redcar Athletic FCîn meciAFC Emley
4
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Redcar Athletic FC vs AFC Emley

Redcar Athletic FC marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,4. AFC Emley marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0.

~2,0goluri estimate
33%peste 2,5 goluri
36%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Redcar Athletic FCultimele 5AFC Emley
2,20
Puncte / meci
1,60
2,0
Goluri marcate / meci
1,2
0,4
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Redcar Athletic FC și ultimele 5 AFC Emley, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Redcar Athletic FC3-2-0

V
Warrington Rylands - Redcar Athletic FC22.08.26 · Northern Premier League - PD
0-5
V
Redcar Athletic FC - Lancaster City18.08.26 · Northern Premier League - PD
3-1
E
Quorn FC - Redcar Athletic FC15.08.26 · Northern Premier League - PD
1-1
V
Workington - Redcar Athletic FC11.08.26 · Northern Premier League - PD
0-1
E
Redcar Athletic FC - Bury08.08.26 · Northern Premier League - PD
0-0

AFC Emley2-2-1

E
AFC Emley - Ashton United22.08.26 · Northern Premier League - PD
1-1
V
Leek Town - AFC Emley18.08.26 · Northern Premier League - PD
1-2
V
AFC Emley - Curzon Ashton14.08.26 · Northern Premier League - PD
2-1
Î
AFC Emley - Ilkeston Town11.08.26 · Northern Premier League - PD
1-2
E
Hyde United - AFC Emley08.08.26 · Northern Premier League - PD
0-0

Ponturi Redcar Athletic FC - AFC Emley

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Redcar Athletic FC1.6754% fără marjă
X · Egal2.8531% fără marjă
2 · AFC Emley6.0015% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.05
X2 1.92
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.87
Sub 2.5 1.20
Peste 2.5 3.45

Ambele marchează

GG Da 3.40
GG Nu 1.25

Analiza de dinainte de meci

Redcar Athletic FC - AFC Emley s-a jucat marți, 25 august, în Northern Premier League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Redcar Athletic FC n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 10 goluri și a primit 2. În ultimele 5 meciuri, AFC Emley are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 6-5.

Casele o dau favorită pe Redcar Athletic FC, la 1.67, cu egalul la 2.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.45, iar GG la 3.40.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,4 pentru Redcar Athletic FC și 0,7 pentru AFC Emley. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Redcar Athletic FC: 54% în model, cota corectă ar fi 1.85. La 1.67, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 67%. Cota de 1.20 e sub cea corectă (1.49) și nu merită. Nu marchează ambele (NG) are 64% în model, dar la 1.25 plătește sub cota corectă de 1.56. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Redcar Athletic FC - AFC Emley

Goluri estimate: 1,37 Redcar Athletic FC și 0,66 AFC Emley, total 2,03. 1X2 în model: 54% · 28% · 18%. Peste 2,5: 33% (cotă corectă 3.03). GG: 36% (cotă corectă 2.78). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

13%0
27%1
27%2
18%3
9%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 67% · peste 2,5: 33% (verde).

Scoruri probabile

1-018,0%0-013,1%2-012,3%1-111,9%0-18,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,3 goluri, după cote 1,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere4-2
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startRedcar Athletic FC · 1.67
Goluri estimate~2,0
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Redcar Athletic FC - AFC Emley?

S-a jucat marți, 25 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Redcar Athletic FC - AFC Emley?

În Northern Premier League - PD (Anglia Am.).

Cine era favorită în Redcar Athletic FC - AFC Emley?

Redcar Athletic FC pleca favorită, la cota 1.67. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Redcar Athletic FC - AFC Emley?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Northern Premier League - PD

Toată liga →