Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Northern Premier League - PD

Quorn FC - Gainsborough Trinity

Statistici și rezultat final · marți, 25 august

Anglia Am.Northern Premier League - PD · Anglia Am. Final
Quorn FC
EÎEÎÎ
Final2-2
Gainsborough Trinity
ÎVVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Quorn FC 28%Egal 36%Gainsborough Trinity 36%

Quorn FC 2-2 Gainsborough Trinity: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Quorn FC 2-2 Gainsborough Trinity. Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 36%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (64%). Scorul exact 2-2 avea 6,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (4-7) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Quorn FCîn meciGainsborough Trinity
4
Cornere
7
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Quorn FC vs Gainsborough Trinity

Quorn FC marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,2. Gainsborough Trinity marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,8.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Quorn FCultimele 5Gainsborough Trinity
0,40
Puncte / meci
1,80
0,8
Goluri marcate / meci
2,0
2,2
Goluri primite / meci
0,8
0
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Quorn FC și ultimele 5 Gainsborough Trinity, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Quorn FC0-2-3

E
Lancaster City - Quorn FC22.08.26 · Northern Premier League - PD
2-2
Î
Warrington Rylands - Quorn FC18.08.26 · Northern Premier League - PD
1-0
E
Quorn FC - Redcar Athletic FC15.08.26 · Northern Premier League - PD
1-1
Î
Quorn FC - Cleethorpes Town11.08.26 · Northern Premier League - PD
0-5
Î
Avro FC - Quorn FC08.08.26 · Northern Premier League - PD
2-1

Gainsborough Trinity3-0-2

Î
Gainsborough Trinity - Bury22.08.26 · Northern Premier League - PD
0-1
V
Gainsborough Trinity - Stockton Town18.08.26 · Northern Premier League - PD
4-1
V
United of Manchester - Gainsborough Trinity15.08.26 · Northern Premier League - PD
0-3
Î
Alfreton Town - Gainsborough Trinity11.08.26 · Northern Premier League - PD
2-1
V
Gainsborough Trinity - Workington08.08.26 · Northern Premier League - PD
2-0

Ponturi Quorn FC - Gainsborough Trinity

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Quorn FC3.2528% fără marjă
X · Egal2.5036% fără marjă
2 · Gainsborough Trinity2.5036% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri

Șansă dublă

1X 1.38
X2 1.25
12 1.38

Goluri

Sub 2.5 3.55
Peste 2.5 1.18

Analiza de dinainte de meci

Quorn FC - Gainsborough Trinity s-a jucat marți, 25 august, în Northern Premier League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Quorn FC n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 4 goluri și a primit 11. În ultimele 5 meciuri, Gainsborough Trinity are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 10-4.

La case, diferența e mică: Quorn FC are cota 3.25, Gainsborough Trinity 2.50. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.18.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,3 pentru Quorn FC și 2,1 pentru Gainsborough Trinity. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Gainsborough Trinity: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. Casele dau 2.50, mai mult. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 67%. Cota de 1.18 e sub cea corectă (1.49) și nu merită. Ambele marchează (GG): 64% în model, adică o cotă corectă de 1.56. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Quorn FC - Gainsborough Trinity

Goluri estimate: 1,33 Quorn FC și 2,08 Gainsborough Trinity, total 3,41. 1X2 în model: 24% · 21% · 55%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-29,5%1-19,1%0-27,1%0-16,9%1-36,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Quorn FC. Quorn FC a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,9 goluri, după cote 3,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Cornere4-7
Cartonașe galbene0-0
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Quorn FC - Gainsborough Trinity?

S-a jucat marți, 25 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Quorn FC - Gainsborough Trinity?

În Northern Premier League - PD (Anglia Am.).

Cine era favorită în Quorn FC - Gainsborough Trinity?

Niciuna clar: cotele erau 3.25 la gazde și 2.50 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Quorn FC - Gainsborough Trinity?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Northern Premier League - PD

Toată liga →