Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera C

Puerto Nuevo - Sacachispas

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

ArgentinaPrimera C · Argentina Final
Puerto Nuevo
VEÎVV
Final1-0Pauză 0-0
Sacachispas
ÎEVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Puerto Nuevo 26%Egal 33%Sacachispas 42%

Puerto Nuevo 1-0 Sacachispas: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Puerto Nuevo 1-0 Sacachispas (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 35% pentru victoria lui Puerto Nuevo, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 1,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 88%), iar GG n-a ieșit (NG avea 80%). Scorul exact 1-0 avea 21,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 10 cartonașe galbene (4-6).

Puerto Nuevoîn meciSacachispas
3
Cornere
5
4
Cartonașe galbene
6

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Puerto Nuevo vs Sacachispas

Puerto Nuevo marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,2. Sacachispas marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,6. La Puerto Nuevo, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~1,2goluri estimate
12%peste 2,5 goluri
20%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
Puerto Nuevoultimele 5Sacachispas
2,00
Puncte / meci
1,40
0,8
Goluri marcate / meci
0,8
0,2
Goluri primite / meci
0,6
3
Victorii
2
0%
Peste 2,5 goluri
0%
0%
Ambele marchează
20%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Puerto Nuevo și ultimele 5 Sacachispas, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Puerto Nuevo3-1-1

V
Puerto Nuevo - Sacachispas31.07.26 · Primera C
1-0
E
Argentino Rosario - Puerto Nuevo23.07.26 · Primera C
0-0
Î
Puerto Nuevo - CA Fenix17.07.26 · Primera C
0-1
V
Puerto Nuevo - Club Estrella Del Sur12.07.26 · Primera C
1-0
V
Berazategui - Puerto Nuevo05.07.26 · Primera C
0-2

Sacachispas2-1-2

Î
Puerto Nuevo - Sacachispas31.07.26 · Primera C
1-0
E
Sacachispas - Leandro Niceforo Alem27.07.26 · Primera C
1-1
V
Defensores de Cambaceres - Sacachispas11.07.26 · Primera C
0-2
V
Sacachispas - Juventud Unida San Miguel05.07.26 · Primera C
1-0
Î
Sacachispas - CA Lugano27.06.26 · Primera C
0-1

Întâlniri directe Puerto Nuevo - Sacachispas

Puerto Nuevo 2Egal 0Sacachispas 0
V
Puerto Nuevo - Sacachispas31.07.2026 · pauză 0-0
1-0
V
Sacachispas - Puerto Nuevo06.04.2026 · pauză 0-1
0-2

V/E/Î din perspectiva Puerto Nuevo. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Puerto Nuevo - Sacachispas

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Puerto Nuevo3.5026% fără marjă
X · Egal2.7733% fără marjă
2 · Sacachispas2.1742% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.53
X2 1.25
12 1.31

Analiza de dinainte de meci

Puerto Nuevo - Sacachispas s-a jucat vineri, 31 iulie, în Primera C (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Puerto Nuevo vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 1. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Sacachispas are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 4-3. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Puerto Nuevo a câștigat de 2 ori, Sacachispas niciodată. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Puerto Nuevo - Sacachispas 1-0, pe 31 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Sacachispas, la 2.17, cu egalul la 2.77. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,7 pentru Puerto Nuevo și 0,5 pentru Sacachispas. Scorul cel mai probabil e 0-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 35% la victorie, față de 26%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X merită privit: 77% în model, iar 1.53 plătește peste cota corectă de 1.30. Sub 2.5 goluri: 88% în model, adică o cotă corectă de 1.14. Nu marchează ambele (NG): 80% în model, adică o cotă corectă de 1.25. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități Puerto Nuevo - Sacachispas

Goluri estimate: 0,70 Puerto Nuevo și 0,50 Sacachispas, total 1,20. 1X2 în model: 35% · 42% · 23%. Peste 2,5: 12% (cotă corectă 8.33). GG: 20% (cotă corectă 5.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

30%0
36%1
22%2
9%3
2%4
1%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 88% · peste 2,5: 12% (verde).

Scoruri probabile

0-030,1%1-021,1%0-115,1%1-110,5%2-07,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 42%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere3-5
Cartonașe galbene4-6
Favorită la startSacachispas · 2.17
Goluri estimate~1,2
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Puerto Nuevo - Sacachispas?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Puerto Nuevo - Sacachispas?

În Primera C (Argentina).

Unde s-a jucat Puerto Nuevo - Sacachispas?

Pe Estadio Ruben Carlos Vallejos, în Campana, Provincia de Buenos Aires, vineri, 31 iulie, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Puerto Nuevo - Sacachispas?

Sacachispas pleca favorită, la cota 2.17. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Puerto Nuevo - Sacachispas?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,2.

Alte meciuri din Primera C

Toată liga →