Sâmbătă17 octombrie
Live 17 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera C

General Lamadrid – Club Estrella Del Sur

General Lamadrid
EÎEEE
21:00 Sâmbătă, 17 octombrie
12.67 X2.82 22.62
1X1.34 X21.39 121.33

Ultimele 5 / 5: General Lamadrid marchează 0.2 și primește 0.4. Club Estrella Del Sur 1.2 / 0.8.

1X2, fără marjă

Gazdă 34% · Egal 32% · Oaspete 34%

Goluri / meci

0.2 + 1.2

Peste 2.5

2.55 · forma 0% / 40%

GG

Da 2.12 · Nu 1.65

Analiză General Lamadrid – Club Estrella Del Sur

General Lamadrid o primește pe Club Estrella Del Sur sâmbătă, 17 octombrie, ora 21:00 (ora României), în Primera C (Argentina). Mai jos găsești analiza noastră pentru meci: forma recentă a celor două echipe, întâlnirile directe, ce spun cotele caselor de pariuri și un model Poisson care estimează câte goluri pot apărea și care sunt scorurile cele mai probabile. Toate procentele de pe pagină vin din același calcul, așa că le poți compara direct între ele.

General Lamadrid are un bilanț de 0-4-1 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 0,80 puncte pe meci, cu 1 gol marcate și 2 goluri primite (0,2 marcate și 0,4 primite în medie). În 0% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 20% au înscris ambele echipe. Club Estrella Del Sur are un bilanț de 2-3-0 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 1,80 puncte pe meci, cu 6 goluri marcate și 4 goluri primite (1,2 marcate și 0,8 primite în medie). În 40% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 80% au înscris ambele echipe. Pe formă, Club Estrella Del Sur stă mai bine, cu o diferență de 1,00 puncte pe meci.

În ultimele 2 întâlniri directe din baza noastră, General Lamadrid a câștigat 1, Club Estrella Del Sur a câștigat 1, iar 0 s-au terminat la egalitate. S-au marcat în medie 3,0 goluri pe meci, ambele echipe au marcat în 1 din 2 partide, iar peste 2.5 goluri a ieșit în 1 din 2. Ultima întâlnire, pe 07.09.2025, s-a terminat General Lamadrid 3–2 Club Estrella Del Sur.

La casele de pariuri, cotele 1X2 sunt 2.67 / 2.82 / 2.62. După ce scoatem marja (aproximativ 11,1% pe piața asta), rămân 34% pentru General Lamadrid, 32% pentru egal și 34% pentru Club Estrella Del Sur. Piața vede un meci echilibrat. Peste 2.5 goluri e cotat la 2.55 și sub 2.5 la 1.42, adică 36% șanse pentru peste 2.5, fără marjă. Pentru GG, Da e la 2.12 și Nu la 1.65.

Modelul nostru face media între golurile sugerate de formă (0,50 – 0,80) și cele deduse din cote (1,06 – 1,07) și ajunge la 0,78 goluri estimate pentru General Lamadrid și 0,93 pentru Club Estrella Del Sur, adică 1,71 în total. Cu aceste valori, General Lamadrid câștigă în 29% din cazuri, egalul iese în 34%, iar Club Estrella Del Sur câștigă în 37%. Peste 2.5 goluri are 25%, GG are 33%, iar cel mai probabil scor exact este 0–0, cu 18,1%.

Statistici-cheie
IndicatorGeneral LamadridClub Estrella Del Sur
Meciuri analizate55
V-E-Î0-4-12-3-0
Puncte / meci0,801,80
Goluri marcate (medie)1 (0,2)6 (1,2)
Goluri primite (medie)2 (0,4)4 (0,8)
% Peste 2.50%40%
% GG20%80%
Victorii H2H (2 meciuri)11
Goluri estimate (model)0,780,93
Șanse de victorie (model)29%37%

Goluri estimate

0,78 – 0,93 · total 1,71

1X2 model

29% · 34% · 37%

Peste 2.5 model

25% · cotă corectă 4.00

GG model

33% · cotă corectă 3.03

Distribuția golurilor
18%0
31%1
26%2
15%3
7%4
3%5+

Sub 2.5: 75% · Peste 2.5: 25% · total goluri în 90 de minute

Scoruri probabile
General Lam. ↓ / Club Estrel. →012345
0 18,1 16,8 7,8 2,4 0,6 0,1
1 14,1 13,1 6,1 1,9 0,4 0,1
2 5,5 5,1 2,4 0,7 0,2 0,0
3 1,4 1,3 0,6 0,2 0,0 0,0
4 0,3 0,3 0,1 0,0 0,0 0,0
5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0

Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri General Lamadrid, coloane = goluri Club Estrella Del Sur.

Factori de risc

  • Forma e pe 5 meciuri. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, din orice competiție. Un adversar mult mai slab sau mai tare poate umfla sau dezumfla cifrele.
  • Atac anemic: General Lamadrid. General Lamadrid a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri, deci un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Forma și cotele nu se potrivesc. Forma sugerează 1,30 goluri, cotele doar 2,13. Modelul ia media, dar o diferență atât de mare înseamnă că una dintre surse greșește.
  • Marjă mare. Casele păstrează aproximativ 11,1% pe piața 1X2, deci cotele sunt mai mici decât probabilitățile reale.
  • Egal plauzibil. Egalul are 34% în model, peste media obișnuită, și poate strica un pariu pe victorie simplă.
  • Limitele modelului. Poisson tratează golurile celor două echipe ca independente și nu vede absențe, rotații, vreme sau motivație. E un punct de plecare, nu o garanție.

Verdict

Șansă dublă X2 are 71% în model (cotă corectă 1.41), iar cota 1.39 e în linie cu ea. Sub 2.5 goluri are 75% în model (cotă corectă 1.33), iar cota 1.42 e peste ea, deci are valoare. Nu marchează ambele (NG) are 67% în model (cotă corectă 1.49), iar cota 1.65 e peste ea, deci are valoare. Scorul cel mai probabil: 0–0 (18,1%).

GoluriApărareVictoriiPeste 2.5GG

gazdă deplasare · scară din ultimele meciuri, nu un model

Comparație
0.2
Goluri / meci
1.2
0.4
Primite / meci
0.8
0%
Victorii
40%
0%
Peste 2.5
40%
20%
GG
80%

Întrebări frecvente

La ce oră începe General Lamadrid – Club Estrella Del Sur?

Meciul începe sâmbătă, 17 octombrie, ora 21:00, ora României. Programul complet al zilei e pe pagina de meciuri.

În ce competiție se joacă General Lamadrid – Club Estrella Del Sur?

Meciul face parte din Primera C (Argentina). Mai jos găsești și alte meciuri din aceeași competiție, cu cote și analiză.

Ce spun cotele despre General Lamadrid – Club Estrella Del Sur?

Cotele 1X2 sunt 2.67 / 2.82 / 2.62. Fără marjă, asta înseamnă 34% pentru General Lamadrid, 32% egal și 34% pentru Club Estrella Del Sur, deci un meci echilibrat.

Câte goluri se așteaptă în General Lamadrid – Club Estrella Del Sur?

Modelul nostru estimează 1,71 goluri (0,78 pentru General Lamadrid, 0,93 pentru Club Estrella Del Sur). Peste 2.5 goluri are 25%, GG are 33%, iar cel mai probabil scor este 0–0.

Alte meciuri din Primera C
17.10
21:00
Berazategui – Lujan 2.422.95