Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

CehiaCehia · Divize C

Prepere - Kosmonosy

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

CehiaDivize C · Cehia Final
Prepere
VVVVV
Final2-4Pauză 1-0
Kosmonosy
ÎÎEÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Prepere 56%Egal 23%Kosmonosy 21%

Prepere 2-4 Kosmonosy: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Prepere 2-4 Kosmonosy (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 16% pentru victoria lui Kosmonosy, iar cotele fără marjă 21%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 71%), iar GG a ieșit (63%). Scorul exact 2-4 avea 0,6% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Prepere vs Kosmonosy

Prepere marchează 2,8 goluri pe meci și primește 0,6. Kosmonosy marchează 1,6 goluri pe meci și primește 3,0. La Kosmonosy, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Prepere 2, egal 0, Kosmonosy 2.

~3,7goluri estimate
71%peste 2,5 goluri
63%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Prepereultimele 5Kosmonosy
3,00
Puncte / meci
0,80
2,8
Goluri marcate / meci
1,6
0,6
Goluri primite / meci
3,0
5
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
100%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Prepere și ultimele 5 Kosmonosy, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Prepere5-0-0

V
Prepere - Velke Hamry01.08.26 · Cupa
3-0
V
Dobrovice - Prepere13.06.26 · Divize C
0-1
V
Prepere - Zenit Caslav06.06.26 · Divize C
4-1
V
Nachod - Prepere30.05.26 · Divize C
1-2
V
Prepere - Trutnov23.05.26 · Divize C
4-1

Kosmonosy1-1-3

Î1-4
Î
Spartak Police nad Metuji - Kosmonosy13.06.26 · Divize C
5-1
E
Pencin Turnov - Kosmonosy07.06.26 · Divize C
3-3
Î1-2
V
Chrudim B - Kosmonosy23.05.26 · Divize C
1-2

Întâlniri directe Prepere - Kosmonosy

Prepere 2Egal 0Kosmonosy 2
Î
Kosmonosy - Prepere16.05.2026
5-1
V
Prepere - Kosmonosy18.10.2025 · pauză 1-0
2-0
Î
Kosmonosy - Prepere05.04.2025
2-1
V
Prepere - Kosmonosy07.09.2024 · pauză 2-0
2-1

V/E/Î din perspectiva Prepere. 3 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Prepere - Kosmonosy

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Prepere1.6056% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Kosmonosy4.2521% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.15
X2 2.00
12 1.18

Goluri

Sub 2.5 2.57
Peste 2.5 1.41

Ambele marchează

GG Da 1.44
GG Nu 2.57

Analiza de dinainte de meci

Prepere - Kosmonosy s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Divize C (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Prepere n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci victorii. A marcat 14 goluri și a primit 3. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Kosmonosy are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 8-15. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Prepere a câștigat de 2 ori, Kosmonosy de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Kosmonosy - Prepere 5-1, pe 16 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Prepere, la 1.60, cu egalul la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 56% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.41, iar GG la 1.44.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,5 pentru Prepere și 1,2 pentru Kosmonosy. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 66% la victorie, față de 56%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Prepere, modelul calculează 66%. Cota de 1.60 e peste cea corectă (1.52). Peste 2.5 goluri are 71% în model, iar 1.41 e aproape de cota corectă (1.41). Ambele marchează (GG): 63% în model, cota corectă ar fi 1.59. La 1.44, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Prepere - Kosmonosy

Goluri estimate: 2,50 Prepere și 1,17 Kosmonosy, total 3,67. 1X2 în model: 66% · 18% · 16%. Peste 2,5: 71% (cotă corectă 1.41). GG: 63% (cotă corectă 1.59). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
9%1
17%2
21%3
19%4
31%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 29% · peste 2,5: 71% (verde).

Scoruri probabile

2-19,3%2-08,0%3-17,8%1-17,5%3-06,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kosmonosy. Kosmonosy a primit 15 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,0 goluri, după cote 3,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-4
Pauză1-0
Favorită la startPrepere · 1.60
Goluri estimate~3,7
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Prepere - Kosmonosy?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 11:30 (ora României) și s-a terminat 2-4.

În ce competiție s-a jucat Prepere - Kosmonosy?

În Divize C (Cehia).

Cine era favorită în Prepere - Kosmonosy?

Prepere pleca favorită, la cota 1.60. Meciul s-a terminat 2-4.

Câte goluri s-au marcat în Prepere - Kosmonosy?

6 goluri, scor final 2-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Divize C

Toată liga →