Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

FinlandaFinlanda · Ykkonen

PKKU - Tampere United

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

FinlandaYkkonen · Finlanda Final
PKKU
VÎEVÎ
Final4-4Pauză 0-2
Tampere United
EVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
PKKU 4%Egal 11%Tampere United 85%

PKKU 4-4 Tampere United: statisticile meciului

Meciul s-a terminat PKKU 4-4 Tampere United (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 17% pentru egalul, iar cotele fără marjă 11%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 8 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (57%). Scorul exact 4-4 avea 0,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (8-0) și 5 cartonașe galbene (2-3).

PKKUîn meciTampere United
8
Cornere
0
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici PKKU vs Tampere United

PKKU marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,8. Tampere United marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0. Ultimele 3 întâlniri directe: PKKU 0, egal 3, Tampere United 0.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
0-2scorul cel mai probabil
PKKUultimele 5Tampere United
1,40
Puncte / meci
2,00
1,6
Goluri marcate / meci
1,4
1,8
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri PKKU și ultimele 5 Tampere United, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

PKKU2-1-2

V
SalPa - PKKU25.07.26 · Ykkonen
0-1
Î
PKKU - VJS22.07.26 · Ykkonen
1-3
E
PKKU - OLS Oulu18.07.26 · Ykkonen
1-1
V
PKKU - FC Jazz11.07.26 · Ykkonen
2-1
Î
Rovaniemi Palloseura - PKKU05.07.26 · Ykkonen
4-3

Tampere United3-1-1

E
Tampere United - Inter Turku 224.07.26 · Ykkonen
2-2
V
VJS - Tampere United18.07.26 · Ykkonen
0-1
Î
Tampere United - SalPa10.07.26 · Ykkonen
0-1
V
KuPS Akatemia - Tampere United04.07.26 · Ykkonen
2-3
V
FC Jazz - Tampere United25.06.26 · Ykkonen
0-1

Întâlniri directe PKKU - Tampere United

PKKU 0Egal 3Tampere United 0
E
Tampere United - PKKU09.05.2026 · pauză 0-0
0-0
E
PKKU - Tampere United10.08.2025 · pauză 0-0
0-0
E
Tampere United - PKKU01.06.2025 · pauză 1-1
2-2

V/E/Î din perspectiva PKKU. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi PKKU - Tampere United

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · PKKU22.004% fără marjă
X · Egal8.7511% fără marjă
2 · Tampere United1.0885% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 6.15
X2 —
12 1.04

Goluri

Sub 2.5 3.55
Peste 2.5 1.18

Ambele marchează

GG Da 1.72
GG Nu 2.02

Analiza de dinainte de meci

PKKU - Tampere United s-a jucat vineri, 31 iulie, în Ykkonen (Finlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

PKKU vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Tampere United are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 7-5.

În ultimele 3 întâlniri directe, PKKU a câștigat niciodată, Tampere United niciodată, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,3 goluri în medie. Ultima: Tampere United - PKKU 0-0, pe 9 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Tampere United, la 1.08, cu egalul la 8.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 85% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.18, iar GG la 1.72.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,0 pentru PKKU și 2,4 pentru Tampere United. Scorul cel mai probabil e 0-2. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 14% la victorie, față de 4%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Tampere United, modelul calculează 69%. Cota de 1.08 e sub cea corectă (1.45) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 67% în model, dar la 1.18 plătește sub cota corectă de 1.49. Scorul cel mai probabil: 0-2.

Probabilități PKKU - Tampere United

Goluri estimate: 0,99 PKKU și 2,42 Tampere United, total 3,41. 1X2 în model: 14% · 17% · 69%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

0-29,7%1-29,6%0-18,0%1-17,9%0-37,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: PKKU. PKKU a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,9 goluri, după cote 3,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,3 goluri, iar modelul estimează acum 3,4.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-4
Pauză0-2
Cornere8-0
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startTampere United · 1.08
Goluri estimate~3,4
Scor probabil0-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat PKKU - Tampere United?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 4-4.

În ce competiție s-a jucat PKKU - Tampere United?

În Ykkonen (Finlanda).

Unde s-a jucat PKKU - Tampere United?

Pe Kalevan Urheilupuisto, în Kerava, vineri, 31 iulie, ora 18:30 (ora României).

Cine era favorită în PKKU - Tampere United?

Tampere United pleca favorită, la cota 1.08. Meciul s-a terminat 4-4.

Câte goluri s-au marcat în PKKU - Tampere United?

8 goluri, scor final 4-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Ykkonen

Toată liga →