Pattaya Utd - Khonkaen United
Goluri pe meci, ultimele 5: Pattaya Utd 1,0 marcate, 2,0 primite · Khonkaen United 1,6 marcate, 1,0 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 30% · Egal 29% · Oaspete 41%
Goluri / meci
1,0 + 1,6
Peste 2.5
- · forma 80% / 60%
GG
-
Analiză Pattaya Utd - Khonkaen United
Pattaya Utd o primește pe Khonkaen United duminică, 18 octombrie, de la ora 14:00, în Thai League 2 (Thailanda).
În ultimele 5 meciuri, Pattaya Utd are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 5-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Khonkaen United vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 5.
În ultimele 2 întâlniri directe, Pattaya Utd a câștigat niciodată, Khonkaen United niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Pattaya United - Khonkaen United 2-2, pe 1 martie 2026.
Khonkaen United pleacă favorită, la cota 2.22. Egalul e la 3.10, iar Pattaya Utd la 3.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie.
După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,0 pentru Pattaya Utd și 1,8 pentru Khonkaen United. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 21% la victorie, față de 30%.
| Indicator | Pattaya Utd | Khonkaen United |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 1-2-2 | 3-0-2 |
| Puncte / meci | 1,00 | 1,80 |
| Goluri marcate (medie) | 5 (1,0) | 8 (1,6) |
| Goluri primite (medie) | 10 (2,0) | 5 (1,0) |
| % Peste 2.5 | 80% | 60% |
| % GG | 40% | 40% |
| Victorii H2H (2 meciuri) | 0 | 0 |
| Goluri estimate (model) | 1,00 | 1,80 |
| Șanse de victorie (model) | 21% | 56% |
Goluri estimate
1,00 - 1,80 · total 2,80
1X2 model
21% · 23% · 56%
Peste 2.5 model
53% · cotă corectă 1.89
GG model
53% · cotă corectă 1.89
Sub 2.5: 47% · Peste 2.5: 53% · total goluri în 90 de minute
| Pattaya Utd ↓ / Khonkaen Un. → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 6,1 | 10,9 | 9,9 | 5,9 | 2,7 | 1,0 |
| 1 | 6,1 | 10,9 | 9,9 | 5,9 | 2,7 | 1,0 |
| 2 | 3,0 | 5,5 | 4,9 | 3,0 | 1,3 | 0,5 |
| 3 | 1,0 | 1,8 | 1,6 | 1,0 | 0,4 | 0,2 |
| 4 | 0,3 | 0,5 | 0,4 | 0,2 | 0,1 | 0,0 |
| 5 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Pattaya Utd, coloane = goluri Khonkaen United.
Factori de risc
- Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
- Apărare vulnerabilă: Pattaya Utd. Pattaya Utd a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Victorie Khonkaen United: 56% în model, cota corectă ar fi 1.79. Casele dau 2.22, mai mult. Peste 1.5 goluri: 77% în model, adică o cotă corectă de 1.30. Scorul cel mai probabil: 0-1.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 01.03.26 | Pattaya United - Khonkaen United | 1-1 | 2-2 |
| 02.11.25 | Khonkaen United - Pattaya United | 0-0 | 0-0 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Pattaya Utd - Khonkaen United?
Duminică, 18 octombrie, ora 14:00, ora României.
În ce competiție se joacă Pattaya Utd - Khonkaen United?
În Thai League 2 (Thailanda). Celelalte meciuri din competiție sunt mai jos.
Cine e favorită în Pattaya Utd - Khonkaen United?
Khonkaen United, la cota 2.22. Egalul e la 3.10.
Câte goluri se așteaptă în Pattaya Utd - Khonkaen United?
În jur de 2,8, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 0-1.