Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

CehiaCehia · Liga 1 U19

Pardubice U19 - Zbrojovka Brno U19

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

CehiaLiga 1 U19 · Cehia Final
Pardubice U19
VÎÎÎÎ
Final2-2Pauză 1-1
Zbrojovka Brno U19
VÎÎVE
Șanse înainte de meci, după cote
Pardubice U19 53%Egal 23%Zbrojovka Brno U19 24%

Pardubice U19 2-2 Zbrojovka Brno U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Pardubice U19 2-2 Zbrojovka Brno U19 (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru egalul, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 69%), iar GG a ieșit (69%). Scorul exact 2-2 avea 7,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (6-5) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Pardubice U19în meciZbrojovka Brno U19
6
Cornere
5
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Pardubice U19 vs Zbrojovka Brno U19

Pardubice U19 marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,8. Zbrojovka Brno U19 marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,8. La Pardubice U19, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Pardubice U19 2, egal 1, Zbrojovka Brno U19 2.

~3,6goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
69%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Pardubice U19ultimele 5Zbrojovka Brno U19
0,60
Puncte / meci
1,40
1,8
Goluri marcate / meci
1,4
2,8
Goluri primite / meci
1,8
1
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Pardubice U19 și ultimele 5 Zbrojovka Brno U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Pardubice U191-0-4

V
Pardubice U19 - Hradec Kralove U1913.06.26 · Liga 1 U19
3-2
Î
Mlada Boleslav U19 - Pardubice U1906.06.26 · Liga 1 U19
3-0
Î
Pardubice U19 - Viktoria Plzen U1930.05.26 · Liga 1 U19
1-2
Î
Banik Ostrava U19 - Pardubice U1923.05.26 · Liga 1 U19
3-2
Î
Pardubice U19 - Karvina U1916.05.26 · Liga 1 U19
3-4

Zbrojovka Brno U192-1-2

V
Zbrojovka Brno U19 - Slavia Praga U1913.06.26 · Liga 1 U19
3-2
Î
Dukla Praga U19 - Zbrojovka Brno U1906.06.26 · Liga 1 U19
2-0
Î
Zbrojovka Brno U19 - Hradec Kralove U1930.05.26 · Liga 1 U19
1-4
V
Mlada Boleslav U19 - Zbrojovka Brno U1923.05.26 · Liga 1 U19
0-2
E
Zbrojovka Brno U19 - Viktoria Plzen U1916.05.26 · Liga 1 U19
1-1

Întâlniri directe Pardubice U19 - Zbrojovka Brno U19

Pardubice U19 2Egal 1Zbrojovka Brno U19 2
Î
Zbrojovka Brno U19 - Pardubice U1920.03.2026 · pauză 0-1
2-1
V
Pardubice U19 - Zbrojovka Brno U1905.04.2025 · pauză 1-1
2-1
E
Zbrojovka Brno U19 - Pardubice U1902.10.2024 · pauză 1-1
1-1
V
Zbrojovka Brno U19 - Pardubice U1928.03.2024 · pauză 0-1
1-3

V/E/Î din perspectiva Pardubice U19. 4 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Pardubice U19 - Zbrojovka Brno U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Pardubice U191.7053% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Zbrojovka Brno U193.7524% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.21
X2 1.82
12 1.19

Goluri

Sub 2.5 2.50
Peste 2.5 1.44

Ambele marchează

GG Da 1.46
GG Nu 2.55

Analiza de dinainte de meci

Pardubice U19 - Zbrojovka Brno U19 s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Liga 1 U19 (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Pardubice U19 are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 9-14. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Zbrojovka Brno U19 vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 9.

În ultimele 5 întâlniri directe, Pardubice U19 a câștigat de 2 ori, Zbrojovka Brno U19 de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,2 goluri în medie. Ultima: Zbrojovka Brno U19 - Pardubice U19 2-1, pe 20 martie 2026.

Pardubice U19 pleacă favorită, la cota 1.70. Egalul e la 3.90, iar Zbrojovka Brno U19 la 3.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.44, iar GG la 1.46.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,9 pentru Pardubice U19 și 1,7 pentru Zbrojovka Brno U19. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 43% la victorie, față de 53%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Pardubice U19 are 43%, Zbrojovka Brno U19 35%. Peste 2.5 goluri are 69% în model, iar 1.44 e aproape de cota corectă (1.45). Ambele marchează (GG): 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. Cota 1.46 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Pardubice U19 - Zbrojovka Brno U19

Goluri estimate: 1,89 Pardubice U19 și 1,69 Zbrojovka Brno U19, total 3,58. 1X2 în model: 43% · 22% · 35%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 69% (cotă corectă 1.45). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
21%3
19%4
29%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

1-18,9%2-18,4%1-27,5%2-27,1%1-05,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Pardubice U19. Pardubice U19 a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Zbrojovka Brno U19. Zbrojovka Brno U19 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,9 goluri, după cote 3,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Pardubice U19 e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză1-1
Cornere6-5
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startPardubice U19 · 1.70
Goluri estimate~3,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Pardubice U19 - Zbrojovka Brno U19?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 12:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Pardubice U19 - Zbrojovka Brno U19?

În Liga 1 U19 (Cehia).

Cine era favorită în Pardubice U19 - Zbrojovka Brno U19?

Pardubice U19 pleca favorită, la cota 1.70. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Pardubice U19 - Zbrojovka Brno U19?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din Liga 1 U19

Toată liga →