Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

CehiaCehia · Liga 1 U19

Pardubice U19 - Sigma Olomouc U19

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

CehiaLiga 1 U19 · Cehia Final
Pardubice U19
EÎEVÎ
Final2-4Pauză 2-0
Sigma Olomouc U19
EVÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Pardubice U19 37%Egal 25%Sigma Olomouc U19 37%

Pardubice U19 2-4 Sigma Olomouc U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Pardubice U19 2-4 Sigma Olomouc U19 (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui Sigma Olomouc U19, iar cotele fără marjă 37%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 3,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (68%). Scorul exact 2-4 avea 2,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (4-8) și 6 cartonașe galbene (2-4).

Pardubice U19în meciSigma Olomouc U19
4
Cornere
8
2
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Pardubice U19 vs Sigma Olomouc U19

Pardubice U19 marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,4. Sigma Olomouc U19 marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,6. La Pardubice U19, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Pardubice U19 2, egal 0, Sigma Olomouc U19 3.

~3,5goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Pardubice U19ultimele 5Sigma Olomouc U19
1,00
Puncte / meci
1,00
1,8
Goluri marcate / meci
1,8
2,4
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Pardubice U19 și ultimele 5 Sigma Olomouc U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Pardubice U191-2-2

E
Slavia Praga U19 - Pardubice U1915.08.26 · Liga 1 U19
1-1
Î
Pardubice U19 - Teplice U1912.08.26 · Liga 1 U19
3-4
E
Pardubice U19 - Zbrojovka Brno U1908.08.26 · Liga 1 U19
2-2
V
Pardubice U19 - Hradec Kralove U1913.06.26 · Liga 1 U19
3-2
Î
Mlada Boleslav U19 - Pardubice U1906.06.26 · Liga 1 U19
3-0

Sigma Olomouc U191-2-2

E
Sigma Olomouc U19 - Hradec Kralove U1915.08.26 · Liga 1 U19
2-2
V
Zlin U19 - Sigma Olomouc U1912.08.26 · Liga 1 U19
1-5
Î
Sparta Praga U19 - Sigma Olomouc U1911.06.26 · Liga 1 U19
3-1
E
Sigma Olomouc U19 - Vysocina Jihlava U1906.06.26 · Liga 1 U19
1-1
Î
Zlin U19 - Sigma Olomouc U1930.05.26 · Liga 1 U19
1-0

Întâlniri directe Pardubice U19 - Sigma Olomouc U19

Pardubice U19 2Egal 0Sigma Olomouc U19 3
Î
Sigma Olomouc U19 - Pardubice U1907.05.2026 · pauză 1-0
1-0
V
Pardubice U19 - Sigma Olomouc U1922.10.2025 · pauză 2-1
4-1

V/E/Î din perspectiva Pardubice U19. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Pardubice U19 - Sigma Olomouc U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Pardubice U192.4237% fără marjă
X · Egal3.5525% fără marjă
2 · Sigma Olomouc U192.4237% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.42
X2 1.44
12 1.22

Goluri

Sub 2.5 2.35
Peste 2.5 1.50

Ambele marchează

GG Da 1.46
GG Nu 2.55

Analiza de dinainte de meci

Pardubice U19 - Sigma Olomouc U19 s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Liga 1 U19 (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Pardubice U19 vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Sigma Olomouc U19 are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 9-8.

În ultimele 5 întâlniri directe, Pardubice U19 a câștigat de 2 ori, Sigma Olomouc U19 de 3 ori. Ultima: Sigma Olomouc U19 - Pardubice U19 1-0, pe 7 mai 2026.

La case, diferența e mică: Pardubice U19 are cota 2.42, Sigma Olomouc U19 2.42. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.50, iar GG la 1.46.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru Pardubice U19 și 1,8 pentru Sigma Olomouc U19. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Pardubice U19 are 35%, Sigma Olomouc U19 43%. Peste 2.5 goluri are 67% în model, iar 1.50 e aproape de cota corectă (1.49). Ambele marchează (GG): 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. Cota 1.46 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Pardubice U19 - Sigma Olomouc U19

Goluri estimate: 1,64 Pardubice U19 și 1,84 Sigma Olomouc U19, total 3,48. 1X2 în model: 35% · 22% · 43%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
21%3
19%4
27%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-19,3%1-28,6%2-17,6%2-27,0%0-15,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Pardubice U19. Pardubice U19 a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Sigma Olomouc U19. Sigma Olomouc U19 a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,8 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 2,2 goluri, iar modelul estimează acum 3,5.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-4
Pauză2-0
Cornere4-8
Cartonașe galbene2-4
Favorită la startPardubice U19 · 2.42
Goluri estimate~3,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Pardubice U19 - Sigma Olomouc U19?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 12:00 (ora României) și s-a terminat 2-4.

În ce competiție s-a jucat Pardubice U19 - Sigma Olomouc U19?

În Liga 1 U19 (Cehia).

Cine era favorită în Pardubice U19 - Sigma Olomouc U19?

Niciuna clar: cotele erau 2.42 la gazde și 2.42 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-4.

Câte goluri s-au marcat în Pardubice U19 - Sigma Olomouc U19?

6 goluri, scor final 2-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din Liga 1 U19

Toată liga →