Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

UngariaUngaria · NB III, Group North East

Papai Perutz - VLS Veszprem

Statistici și rezultat final · miercuri, 12 august

UngariaNB III, Group North East · Ungaria Final
Papai Perutz
VÎEÎÎ
Final1-1Pauză 1-1
VLS Veszprem
ÎVVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Papai Perutz 23%Egal 31%VLS Veszprem 46%

Papai Perutz 1-1 VLS Veszprem: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Papai Perutz 1-1 VLS Veszprem (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 31%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 26%), iar GG a ieșit (72%). Scorul exact 1-1 avea 8,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (2-8) și 5 cartonașe galbene (4-1).

Papai Perutzîn meciVLS Veszprem
2
Cornere
8
4
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Papai Perutz vs VLS Veszprem

Papai Perutz marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,6. VLS Veszprem marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,8. La VLS Veszprem, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,8goluri estimate
74%peste 2,5 goluri
72%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Papai Perutzultimele 5VLS Veszprem
0,80
Puncte / meci
1,80
0,6
Goluri marcate / meci
1,6
1,6
Goluri primite / meci
2,8
1
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Papai Perutz și ultimele 5 VLS Veszprem, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Papai Perutz1-1-3

V
Papai Perutz - 1908 Szac Budapest08.08.26 · NB III, Group North East
2-1
Î
Papai Perutz - Kiraly Sze25.07.26 · NB III, Group North East
0-1
E
Papai Perutz - Szombathelyi Haladas II24.05.26 · NB III, Group North East
1-1
Î
Ujpest II - Papai Perutz17.05.26 · NB III, Group North East
3-0
Î
Papai Perutz - Budaorsi10.05.26 · NB III, Group North East
0-2

VLS Veszprem3-0-2

Î
Dorogi - VLS Veszprem08.08.26 · NB III, Group North East
6-0
V
Zalaegerszeg II - VLS Veszprem25.07.26 · NB III, Group North East
1-3
V
VLS Veszprem - Ujpest II24.05.26 · NB III, Group North East
2-1
Î
Budaorsi - VLS Veszprem17.05.26 · NB III, Group North East
5-1
V
VLS Veszprem - Puskas Akademia II10.05.26 · NB III, Group North East
2-1

Întâlniri directe Papai Perutz - VLS Veszprem

Papai Perutz 0Egal 0VLS Veszprem 2
Î1-2
Î3-1

V/E/Î din perspectiva Papai Perutz. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Papai Perutz - VLS Veszprem

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Papai Perutz3.8523% fără marjă
X · Egal2.9031% fără marjă
2 · VLS Veszprem1.9546% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri

Șansă dublă

1X 1.65
X2 1.16
12 1.30

Goluri

Sub 2.5 4.60
Peste 2.5 1.10

Analiza de dinainte de meci

Papai Perutz - VLS Veszprem s-a jucat miercuri, 12 august, în NB III, Group North East (Ungaria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Papai Perutz are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 3-8. VLS Veszprem vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 14. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Papai Perutz a câștigat niciodată, VLS Veszprem de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Papai Perutz - VLS Veszprem 1-2, pe 1 martie 2026.

VLS Veszprem pleacă favorită, la cota 1.95. Egalul e la 2.90, iar Papai Perutz la 3.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.10.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,8 pentru Papai Perutz și 2,0 pentru VLS Veszprem. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 34% la victorie, față de 23%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Papai Perutz are 34%, VLS Veszprem 45%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 74%. Cota de 1.10 e sub cea corectă (1.35) și nu merită. Ambele marchează (GG): 72% în model, adică o cotă corectă de 1.39. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Papai Perutz - VLS Veszprem

Goluri estimate: 1,78 Papai Perutz și 2,04 VLS Veszprem, total 3,82. 1X2 în model: 34% · 21% · 45%. Peste 2,5: 74% (cotă corectă 1.35). GG: 72% (cotă corectă 1.39). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
16%2
20%3
20%4
34%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 26% · peste 2,5: 74% (verde).

Scoruri probabile

1-28,1%1-18,0%2-27,2%2-17,1%1-35,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Papai Perutz. Papai Perutz a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: VLS Veszprem. VLS Veszprem a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,3 goluri, după cote 4,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-1
Cornere2-8
Cartonașe galbene4-1
Favorită la startVLS Veszprem · 1.95
Goluri estimate~3,8
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Papai Perutz - VLS Veszprem?

S-a jucat miercuri, 12 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Papai Perutz - VLS Veszprem?

În NB III, Group North East (Ungaria).

Cine era favorită în Papai Perutz - VLS Veszprem?

VLS Veszprem pleca favorită, la cota 1.95. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Papai Perutz - VLS Veszprem?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,8.

Alte meciuri din NB III, Group North East

Toată liga →