Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

Coreea de SudCoreea de Sud · K League 2

Paju Citizen - Ansan Greeners

Statistici și rezultat final · duminică, 26 iulie

Coreea de SudK League 2 · Coreea de Sud Final
Paju Citizen
ÎEVVÎ
Final0-1Pauză 0-0
Ansan Greeners
VÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Paju Citizen 54%Egal 26%Ansan Greeners 20%

Paju Citizen 0-1 Ansan Greeners: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Paju Citizen 0-1 Ansan Greeners (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru victoria lui Ansan Greeners, iar cotele fără marjă 20%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 52%), iar GG n-a ieșit (NG avea 51%). Scorul exact 0-1 avea 7,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (3-1) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Paju Citizenîn meciAnsan Greeners
3
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Paju Citizen vs Ansan Greeners

Paju Citizen marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. Ansan Greeners marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,2.

~2,6goluri estimate
48%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Paju Citizenultimele 5Ansan Greeners
1,40
Puncte / meci
1,20
1,0
Goluri marcate / meci
0,8
1,0
Goluri primite / meci
2,2
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Paju Citizen și ultimele 5 Ansan Greeners, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Paju Citizen2-1-2

Î
Paju Citizen - Ansan Greeners26.07.26 · K League 2
0-1
E
Suwon Bluewings - Paju Citizen19.07.26 · K League 2
0-0
V
Paju Citizen - Gangneung City15.07.26 · Cupa
3-2
V
Hwaseong - Paju Citizen11.07.26 · K League 2
1-2
Î
Paju Citizen - Yongin FC04.07.26 · K League 2
0-1

Ansan Greeners2-0-3

V
Paju Citizen - Ansan Greeners26.07.26 · K League 2
0-1
Î
Gyeongnam - Ansan Greeners19.07.26 · K League 2
5-0
Î
Ansan Greeners - Jinju Citizen15.07.26 · Cupa
0-2
V
Ansan Greeners - Suwon Bluewings11.07.26 · K League 2
2-1
Î
Ansan Greeners - Suwon FC04.07.26 · K League 2
1-3

Întâlniri directe Paju Citizen - Ansan Greeners

Paju Citizen 1Egal 0Ansan Greeners 1
Î
Paju Citizen - Ansan Greeners26.07.2026 · pauză 0-0
0-1
V
Ansan Greeners - Paju Citizen15.03.2026 · pauză 1-2
1-2

V/E/Î din perspectiva Paju Citizen. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Paju Citizen - Ansan Greeners

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Paju Citizen1.7154% fără marjă
X · Egal3.6026% fără marjă
2 · Ansan Greeners4.5520% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.21
X2 1.85
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.26
Sub 2.5 1.85
Peste 2.5 1.85

Ambele marchează

GG Da 1.76
GG Nu 1.95

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.67

Cornere

Sub 9.5 1.38
Peste 9.5 2.80

Analiza de dinainte de meci

Paju Citizen - Ansan Greeners s-a jucat duminică, 26 iulie, în K League 2 (Coreea de Sud). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Paju Citizen are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 5-5. Ansan Greeners vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 11.

În ultimele 2 întâlniri directe, Paju Citizen a câștigat o dată, Ansan Greeners o dată. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Paju Citizen - Ansan Greeners 0-1, pe 26 iulie 2026.

Paju Citizen pleacă favorită, la cota 1.71. Egalul e la 3.60, iar Ansan Greeners la 4.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.85, iar GG la 1.76.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,7 pentru Paju Citizen și 0,9 pentru Ansan Greeners. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Paju Citizen: 54% în model, cota corectă ar fi 1.85. La 1.71, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 73%. Cota de 1.26 e sub cea corectă (1.37) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Paju Citizen - Ansan Greeners

Goluri estimate: 1,65 Paju Citizen și 0,93 Ansan Greeners, total 2,58. 1X2 în model: 54% · 25% · 21%. Peste 2,5: 48% (cotă corectă 2.08). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
19%1
25%2
22%3
14%4
12%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 52% · peste 2,5: 48% (verde).

Scoruri probabile

1-012,5%1-111,6%2-010,3%2-19,6%0-07,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Ansan Greeners. Ansan Greeners a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere3-1
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startPaju Citizen · 1.71
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Paju Citizen - Ansan Greeners?

S-a jucat duminică, 26 iulie, ora 13:30 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Paju Citizen - Ansan Greeners?

În K League 2 (Coreea de Sud).

Cine era favorită în Paju Citizen - Ansan Greeners?

Paju Citizen pleca favorită, la cota 1.71. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Paju Citizen - Ansan Greeners?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din K League 2

Toată liga →