Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

UngariaUngaria · NB III, Group North East

Nyiregyhaza Spartacus FC II - Diosgyori VTK II

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

UngariaNB III, Group North East · Ungaria Final
Final3-1Pauză 1-0
Diosgyori VTK II
ÎVÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Nyiregyhaza Spartacus FC II 58%Egal 22%Diosgyori VTK II 20%

Nyiregyhaza Spartacus FC II 3-1 Diosgyori VTK II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Nyiregyhaza Spartacus FC II 3-1 Diosgyori VTK II (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 59% pentru victoria lui Nyiregyhaza Spartacus FC II, iar cotele fără marjă 58%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 75%), iar GG a ieșit (70%). Scorul exact 3-1 avea 7,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (6-6) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Nyiregyhaza Spartacus FC IIîn meciDiosgyori VTK II
6
Cornere
6
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Nyiregyhaza Spartacus FC II vs Diosgyori VTK II

Nyiregyhaza Spartacus FC II marchează 2,8 goluri pe meci și primește 2,4. Diosgyori VTK II marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,8. La Nyiregyhaza Spartacus FC II, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Nyiregyhaza Spartacus FC II 2, egal 0, Diosgyori VTK II 1.

~3,9goluri estimate
75%peste 2,5 goluri
70%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Nyiregyhaza Spartacus FC IIultimele 5Diosgyori VTK II
1,20
Puncte / meci
0,60
2,8
Goluri marcate / meci
1,2
2,4
Goluri primite / meci
2,8
2
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
100%
100%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Nyiregyhaza Spartacus FC II și ultimele 5 Diosgyori VTK II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Nyiregyhaza Spartacus FC II2-0-3

V
Nyiregyhaza Spartacus FC II - Diosgyori VTK II25.07.26 · NB III, Group North East
3-1
Î
Debreceni EAC - Nyiregyhaza Spartacus FC II24.05.26 · NB III, Group North East
3-1
Î
Godollo SK - Nyiregyhaza Spartacus FC II17.05.26 · NB III, Group North East
3-1
Î
Cigand SE - Nyiregyhaza Spartacus FC II10.05.26 · NB III, Group North East
3-1
V
Nyiregyhaza Spartacus FC II - Tiszaujvaros03.05.26 · NB III, Group North East
8-2

Diosgyori VTK II1-0-4

Î
Nyiregyhaza Spartacus FC II - Diosgyori VTK II25.07.26 · NB III, Group North East
3-1
V
Diosgyori VTK II - Hatvan24.05.26 · NB III, Group North East
3-2
Î
Tarpa SC - Diosgyori VTK II17.05.26 · NB III, Group North East
2-1
Î
Diosgyori VTK II - Debrecen VSC II10.05.26 · NB III, Group North East
0-3
Î
Kisvarda II - Diosgyori VTK II03.05.26 · NB III, Group North East
4-1

Întâlniri directe Nyiregyhaza Spartacus FC II - Diosgyori VTK II

Nyiregyhaza Spartacus FC II 2Egal 0Diosgyori VTK II 1
V3-1
V1-4
Î0-1

V/E/Î din perspectiva Nyiregyhaza Spartacus FC II. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Nyiregyhaza Spartacus FC II - Diosgyori VTK II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Nyiregyhaza Spartacus FC II1.5458% fără marjă
X · Egal4.1022% fără marjă
2 · Diosgyori VTK II4.5520% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.18
X2 1.92
12 1.18

Goluri

Sub 2.5 2.42
Peste 2.5 1.47

Ambele marchează

GG Da 1.50
GG Nu 2.40

Analiza de dinainte de meci

Nyiregyhaza Spartacus FC II - Diosgyori VTK II s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în NB III, Group North East (Ungaria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Nyiregyhaza Spartacus FC II are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 14-12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Diosgyori VTK II vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 14. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Nyiregyhaza Spartacus FC II a câștigat de 2 ori, Diosgyori VTK II o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Nyiregyhaza Spartacus FC II - Diosgyori VTK II 3-1, pe 25 iulie 2026.

Nyiregyhaza Spartacus FC II pleacă favorită, la cota 1.54. Egalul e la 4.10, iar Diosgyori VTK II la 4.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 58% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.47, iar GG la 1.50.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,4 pentru Nyiregyhaza Spartacus FC II și 1,5 pentru Diosgyori VTK II. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Nyiregyhaza Spartacus FC II are 59% în model, dar la 1.54 plătește sub cota corectă de 1.69. Peste 2.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Casele dau 1.47, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 70%. Cota de 1.50 e peste cea corectă (1.43). Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Nyiregyhaza Spartacus FC II - Diosgyori VTK II

Goluri estimate: 2,44 Nyiregyhaza Spartacus FC II și 1,47 Diosgyori VTK II, total 3,91. 1X2 în model: 59% · 19% · 22%. Peste 2,5: 75% (cotă corectă 1.33). GG: 70% (cotă corectă 1.43). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
15%2
20%3
20%4
35%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 25% · peste 2,5: 75% (verde).

Scoruri probabile

2-18,8%1-17,2%3-17,1%2-26,4%2-06,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Nyiregyhaza Spartacus FC II. Nyiregyhaza Spartacus FC II a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Diosgyori VTK II. Diosgyori VTK II a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,6 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză1-0
Cornere6-6
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startNyiregyhaza Spartacus FC II · 1.54
Goluri estimate~3,9
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Nyiregyhaza Spartacus FC II - Diosgyori VTK II?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 12:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Nyiregyhaza Spartacus FC II - Diosgyori VTK II?

În NB III, Group North East (Ungaria).

Cine era favorită în Nyiregyhaza Spartacus FC II - Diosgyori VTK II?

Nyiregyhaza Spartacus FC II pleca favorită, la cota 1.54. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Nyiregyhaza Spartacus FC II - Diosgyori VTK II?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,9.

Alte meciuri din NB III, Group North East

Toată liga →