Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

RusiaRusia · FNL 2 - Division B

Neftyanik Izberbash - Zarya Lugansk

Statistici și rezultat final · vineri, 24 iulie

RusiaFNL 2 - Division B · Rusia Final
Neftyanik Izberbash
ÎÎVVÎ
Final2-1Pauză 1-0
Zarya Lugansk
VÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Neftyanik Izberbash 30%Egal 35%Zarya Lugansk 35%

Neftyanik Izberbash 2-1 Zarya Lugansk: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Neftyanik Izberbash 2-1 Zarya Lugansk (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 34% pentru victoria lui Neftyanik Izberbash, iar cotele fără marjă 30%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 41%), iar GG a ieșit (47%). Scorul exact 2-1 avea 7,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (4-5) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Neftyanik Izberbashîn meciZarya Lugansk
4
Cornere
5
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Neftyanik Izberbash vs Zarya Lugansk

Neftyanik Izberbash marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,0. Zarya Lugansk marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,6. La Neftyanik Izberbash, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,3goluri estimate
41%peste 2,5 goluri
47%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Neftyanik Izberbashultimele 5Zarya Lugansk
1,20
Puncte / meci
1,20
1,2
Goluri marcate / meci
1,0
2,0
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Neftyanik Izberbash și ultimele 5 Zarya Lugansk, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Neftyanik Izberbash2-0-3

Î
Neftyanik Izberbash - Chayka M04.07.26 · FNL 2 - Division B
1-2
Î
Shakhtar Donetsk Taganrog - Neftyanik Izberbash27.06.26 · FNL 2 - Division B
3-0
V
Neftyanik Izberbash - FC Rubin Yalta20.06.26 · FNL 2 - Division B
2-1
V
Kyzyltash Yalta - Neftyanik Izberbash13.06.26 · FNL 2 - Division B
1-2
Î
Neftyanik Izberbash - FK Rostov 206.06.26 · FNL 2 - Division B
1-3

Zarya Lugansk2-0-3

V
Astrakhan - Zarya Lugansk04.07.26 · FNL 2 - Division B
1-2
Î
Zarya Lugansk - Pobeda Khasavyurt27.06.26 · FNL 2 - Division B
1-2
Î
Spartak Nalchik - Zarya Lugansk20.06.26 · FNL 2 - Division B
3-0
V
Zarya Lugansk - Angusht Nazran13.06.26 · FNL 2 - Division B
1-0
Î
FC Dynamo-2 Makhachkala - Zarya Lugansk07.06.26 · FNL 2 - Division B
2-1

Întâlniri directe Neftyanik Izberbash - Zarya Lugansk

Neftyanik Izberbash 0Egal 0Zarya Lugansk 1
Î
Zarya Lugansk - Neftyanik Izberbash30.05.2026 · pauză 2-0
3-0

V/E/Î din perspectiva Neftyanik Izberbash. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Neftyanik Izberbash - Zarya Lugansk

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Neftyanik Izberbash2.9530% fără marjă
X · Egal2.5535% fără marjă
2 · Zarya Lugansk2.5535% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.38
X2 1.28
12 1.35

Goluri

Peste 1.5 1.87
Sub 2.5 1.20
Peste 2.5 3.45

Ambele marchează

GG Da 2.75
GG Nu 1.38

Analiza de dinainte de meci

Neftyanik Izberbash - Zarya Lugansk s-a jucat vineri, 24 iulie, în FNL 2 - Division B (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Neftyanik Izberbash are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Zarya Lugansk vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 8. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Zarya Lugansk - Neftyanik Izberbash 3-0, pe 30 mai 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.95 pentru gazde, 2.55 pentru oaspeți și 2.55 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.45, iar GG la 2.75.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,1 pentru Neftyanik Izberbash și 1,2 pentru Zarya Lugansk. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Neftyanik Izberbash are 34%, Zarya Lugansk 38%. Sub 2.5 goluri are 59% în model, dar la 1.20 plătește sub cota corectă de 1.69. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Neftyanik Izberbash - Zarya Lugansk

Goluri estimate: 1,12 Neftyanik Izberbash și 1,21 Zarya Lugansk, total 2,33. 1X2 în model: 34% · 28% · 38%. Peste 2,5: 41% (cotă corectă 2.44). GG: 47% (cotă corectă 2.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
26%2
20%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 59% · peste 2,5: 41% (verde).

Scoruri probabile

1-113,2%0-111,8%1-010,9%0-09,7%1-28,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Neftyanik Izberbash. Neftyanik Izberbash a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Zarya Lugansk. Zarya Lugansk a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,9 goluri, după cote 1,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-0
Cornere4-5
Cartonașe galbene0-0
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Neftyanik Izberbash - Zarya Lugansk?

S-a jucat vineri, 24 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Neftyanik Izberbash - Zarya Lugansk?

În FNL 2 - Division B (Rusia).

Cine era favorită în Neftyanik Izberbash - Zarya Lugansk?

Niciuna clar: cotele erau 2.95 la gazde și 2.55 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Neftyanik Izberbash - Zarya Lugansk?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din FNL 2 - Division B

Toată liga →