Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

JaponiaJaponia · J3 League

Nagano Parceiro - Thespa Gunma

Statistici și rezultat final · duminică, 30 august

JaponiaJ3 League · Japonia Final
Nagano Parceiro
ÎVVÎV
Final1-2Pauză 1-0
Thespa Gunma
ÎÎVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Nagano Parceiro 37%Egal 27%Thespa Gunma 35%

Nagano Parceiro 1-2 Thespa Gunma: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Nagano Parceiro 1-2 Thespa Gunma (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui Thespa Gunma, iar cotele fără marjă 35%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 61%), iar GG a ieșit (63%). Scorul exact 1-2 avea 8,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (4-3) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Nagano Parceiroîn meciThespa Gunma
4
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Nagano Parceiro vs Thespa Gunma

Nagano Parceiro marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,2. Thespa Gunma marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,6. La Thespa Gunma, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
61%peste 2,5 goluri
63%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Nagano Parceiroultimele 5Thespa Gunma
1,80
Puncte / meci
0,60
1,2
Goluri marcate / meci
1,4
2,2
Goluri primite / meci
2,6
3
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Nagano Parceiro și ultimele 5 Thespa Gunma, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Nagano Parceiro3-0-2

Î
FC Tokyo - Nagano Parceiro26.08.26 · Cupa
6-0
V
Roasso Kumamoto - Nagano Parceiro22.08.26 · J3 League
0-1
V
Nagano Parceiro - Fukui United19.08.26 · Cupa
2-1
Î
FC Osaka - Nagano Parceiro16.08.26 · J3 League
4-2
V
Nagano Parceiro - Renofa Yamaguchi08.08.26 · J3 League
1-0

Thespa Gunma1-0-4

Î
Tokyo Verdy - Thespa Gunma26.08.26 · Cupa
4-1
Î
Thespa Gunma - Reilac Shiga22.08.26 · J3 League
2-3
Î
Thespa Gunma - Sagamihara15.08.26 · J3 League
1-4
Î
Kagoshima United - Thespa Gunma08.08.26 · J3 League
1-0

Întâlniri directe Nagano Parceiro - Thespa Gunma

Nagano Parceiro 1Egal 1Thespa Gunma 0
E
Thespa Gunma - Nagano Parceiro12.07.2025 · pauză 0-0
0-0
V
Nagano Parceiro - Thespa Gunma01.03.2025 · pauză 1-1
3-2

V/E/Î din perspectiva Nagano Parceiro. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Nagano Parceiro - Thespa Gunma

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Nagano Parceiro2.4737% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Thespa Gunma2.6035% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.34
X2 1.52
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.28
Sub 2.5 1.74
Peste 2.5 1.97

Ambele marchează

GG Da 1.77
GG Nu 1.95

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.35
Pauză peste 1.5 2.75

Analiza de dinainte de meci

Nagano Parceiro - Thespa Gunma s-a jucat duminică, 30 august, în J3 League (Japonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Nagano Parceiro vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 11. În ultimele 5 meciuri, Thespa Gunma are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 7-13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Nagano Parceiro a câștigat o dată, Thespa Gunma niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Thespa Gunma - Nagano Parceiro 0-0, pe 12 iulie 2025.

La case, diferența e mică: Nagano Parceiro are cota 2.47, Thespa Gunma 2.60. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.97, iar GG la 1.77.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru Nagano Parceiro și 1,5 pentru Thespa Gunma. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Nagano Parceiro are 40%, Thespa Gunma 36%. Peste 2.5 goluri: 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. Casele dau 1.97, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 63%. Cota de 1.77 e peste cea corectă (1.59). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Nagano Parceiro - Thespa Gunma

Goluri estimate: 1,60 Nagano Parceiro și 1,53 Thespa Gunma, total 3,13. 1X2 în model: 40% · 24% · 36%. Peste 2,5: 61% (cotă corectă 1.64). GG: 63% (cotă corectă 1.59). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
14%1
21%2
22%3
18%4
21%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 39% · peste 2,5: 61% (verde).

Scoruri probabile

1-110,7%2-18,6%1-28,2%1-07,0%0-16,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Nagano Parceiro. Nagano Parceiro a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Thespa Gunma. Thespa Gunma a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,7 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-0
Cornere4-3
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startNagano Parceiro · 2.47
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Nagano Parceiro - Thespa Gunma?

S-a jucat duminică, 30 august, ora 12:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Nagano Parceiro - Thespa Gunma?

În J3 League (Japonia).

Unde s-a jucat Nagano Parceiro - Thespa Gunma?

Pe Minami Nagano Sports Park Stadium, duminică, 30 august, ora 12:00 (ora României).

Cine era favorită în Nagano Parceiro - Thespa Gunma?

Niciuna clar: cotele erau 2.47 la gazde și 2.60 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Nagano Parceiro - Thespa Gunma?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din J3 League

Toată liga →