Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

JaponiaJaponia · WE League (F)

MyNavi Sendai (F) - Parceiro Nagano (F)

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

JaponiaWE League (F) · Japonia Final
MyNavi Sendai (F)
ÎVVÎÎ
Final2-1Pauză 1-1
Parceiro Nagano (F)
EÎÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
MyNavi Sendai (F) 79%Egal 14%Parceiro Nagano (F) 6%

MyNavi Sendai (F) 2-1 Parceiro Nagano (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat MyNavi Sendai (F) 2-1 Parceiro Nagano (F) (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 71% pentru victoria lui MyNavi Sendai (F), iar cotele fără marjă 79%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG a ieșit (46%). Scorul exact 2-1 avea 9,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 16 cornere (6-10) și 1 cartonașe galbene (1-0).

MyNavi Sendai (F)în meciParceiro Nagano (F)
6
Cornere
10
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici MyNavi Sendai (F) vs Parceiro Nagano (F)

MyNavi Sendai (F) marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,2. Parceiro Nagano (F) marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,8. Ultimele 8 întâlniri directe: MyNavi Sendai (F) 3, egal 4, Parceiro Nagano (F) 1.

~2,9goluri estimate
56%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
2-0scorul cel mai probabil
MyNavi Sendai (F)ultimele 5Parceiro Nagano (F)
1,20
Puncte / meci
0,20
1,0
Goluri marcate / meci
0,6
1,2
Goluri primite / meci
2,8
2
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri MyNavi Sendai (F) și ultimele 5 Parceiro Nagano (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

MyNavi Sendai (F)2-0-3

Î
MyNavi Sendai (F) - Elfen Saitama (F)16.05.26 · WE League (F)
2-3
V
Parceiro Nagano (F) - MyNavi Sendai (F)10.05.26 · WE League (F)
0-1
V
Urawa Red Diamonds (F) - MyNavi Sendai (F)03.05.26 · WE League (F)
0-1
Î
MyNavi Sendai (F) - Inac Leonessa (F)25.04.26 · WE League (F)
1-2
Î
MyNavi Sendai (F) - JEF United Chiba (F)05.04.26 · WE League (F)
0-1

Parceiro Nagano (F)0-1-4

E
Cerezo Osaka (F) - Parceiro Nagano (F)16.05.26 · WE League (F)
1-1
Î
Parceiro Nagano (F) - MyNavi Sendai (F)10.05.26 · WE League (F)
0-1
Î
Inac Leonessa (F) - Parceiro Nagano (F)03.05.26 · WE League (F)
5-1
Î
Parceiro Nagano (F) - Sanfrecce Hiroshima (F)25.04.26 · WE League (F)
1-5
Î
Parceiro Nagano (F) - Nojima Stella (F)04.04.26 · WE League (F)
0-2

Întâlniri directe MyNavi Sendai (F) - Parceiro Nagano (F)

MyNavi Sendai (F) 3Egal 4Parceiro Nagano (F) 1
V
Parceiro Nagano (F) - MyNavi Sendai (F)10.05.2026 · pauză 0-1
0-1
E
MyNavi Sendai (F) - Parceiro Nagano (F)16.08.2025 · pauză 0-0
0-0
E
MyNavi Sendai (F) - Parceiro Nagano (F)17.05.2025 · pauză 0-1
2-2
Î
Parceiro Nagano (F) - MyNavi Sendai (F)20.10.2024 · pauză 0-0
2-1
E
Parceiro Nagano (F) - MyNavi Sendai (F)18.04.2024 · pauză 0-0
2-2
E
MyNavi Sendai (F) - Parceiro Nagano (F)09.03.2024 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva MyNavi Sendai (F). 4 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi MyNavi Sendai (F) - Parceiro Nagano (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · MyNavi Sendai (F)1.1479% fără marjă
X · Egal6.2514% fără marjă
2 · Parceiro Nagano (F)14.006% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X —
X2 4.30
12 1.05

Goluri

Peste 1.5 1.07
Sub 2.5 2.22
Peste 2.5 1.53

Ambele marchează

GG Da 2.02
GG Nu 1.67

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.70
Pauză peste 1.5 1.97

Analiza de dinainte de meci

MyNavi Sendai (F) - Parceiro Nagano (F) s-a jucat duminică, 23 august, în WE League (F) (Japonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

MyNavi Sendai (F) vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 6. Parceiro Nagano (F) n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 3-14.

În ultimele 8 întâlniri directe, MyNavi Sendai (F) a câștigat de 3 ori, Parceiro Nagano (F) o dată, iar patru meciuri s-au terminat egal. Ultima: Parceiro Nagano (F) - MyNavi Sendai (F) 0-1, pe 10 mai 2026.

Casele o dau favorită pe MyNavi Sendai (F), la 1.14, cu egalul la 6.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 79% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.53, iar GG la 2.02.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 2,2 pentru MyNavi Sendai (F) și 0,7 pentru Parceiro Nagano (F). Scorul cel mai probabil e 2-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 71% la victorie, față de 79%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie MyNavi Sendai (F), modelul calculează 71%. Cota de 1.14 e sub cea corectă (1.41) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 56% în model, dar la 1.53 plătește sub cota corectă de 1.79. Scorul cel mai probabil: 2-0.

Probabilități MyNavi Sendai (F) - Parceiro Nagano (F)

Goluri estimate: 2,20 MyNavi Sendai (F) și 0,74 Parceiro Nagano (F), total 2,94. 1X2 în model: 71% · 18% · 11%. Peste 2,5: 56% (cotă corectă 1.79). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
16%1
23%2
22%3
16%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 44% · peste 2,5: 56% (verde).

Scoruri probabile

2-012,8%1-011,6%2-19,5%3-09,4%1-18,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Parceiro Nagano (F). Parceiro Nagano (F) a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-1
Cornere6-10
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startMyNavi Sendai (F) · 1.14
Goluri estimate~2,9
Scor probabil2-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat MyNavi Sendai (F) - Parceiro Nagano (F)?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 12:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat MyNavi Sendai (F) - Parceiro Nagano (F)?

În WE League (F) (Japonia).

Cine era favorită în MyNavi Sendai (F) - Parceiro Nagano (F)?

MyNavi Sendai (F) pleca favorită, la cota 1.14. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în MyNavi Sendai (F) - Parceiro Nagano (F)?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din WE League (F)

Toată liga →