Duminică18 octombrie
Live 158 Pune pont

CehiaCehia · 3. CFL

Mlada Boleslav B - Varnsdorf

Statistici, pont și cote · sâmbătă, 26 septembrie, ora 11:15

Cehia3. CFL · Cehia
Mlada Boleslav B
VEÎVÎ
Sâmbătă11:1526 septembrie
Varnsdorf
ÎÎEVV
Șanse după cote, fără marjă
Mlada Boleslav B 47%Egal 25%Varnsdorf 28%

Statistici Mlada Boleslav B vs Varnsdorf

Mlada Boleslav B marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,6. Varnsdorf marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,6. La Mlada Boleslav B, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Mlada Boleslav B nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,7goluri estimate
70%peste 2,5 goluri
69%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Mlada Boleslav Bultimele 5Varnsdorf
1,40
Puncte / meci
1,40
2,0
Goluri marcate / meci
2,0
1,6
Goluri primite / meci
2,6
2
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Mlada Boleslav B și ultimele 5 Varnsdorf, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Mlada Boleslav B2-1-2

V2-1
E
Jablonec B - Mlada Boleslav B13.09.26 · 3. CFL
2-2
Î
Mlada Boleslav B - SK Zapy05.09.26 · 3. CFL
2-3
V
Velke Hamry - Mlada Boleslav B29.08.26 · 3. CFL
0-3
Î1-2

Varnsdorf2-1-2

Î
Varnsdorf - Jablonec B20.09.26 · 3. CFL
0-2
Î
Varnsdorf - Slavia Praga16.09.26 · Cupa
1-5
E
SK Zapy - Varnsdorf12.09.26 · 3. CFL
4-4
V
Varnsdorf - Velke Hamry06.09.26 · 3. CFL
3-1
V
Neratovice Byskovice - Varnsdorf29.08.26 · 3. CFL
1-2

Întâlniri directe Mlada Boleslav B - Varnsdorf

Mlada Boleslav B 0Egal 1Varnsdorf 2
Î2-0
E
Mlada Boleslav B - Varnsdorf26.10.2025 · pauză 0-0
1-1
Î0-5

V/E/Î din perspectiva Mlada Boleslav B. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Mlada Boleslav B - Varnsdorf

0

Nu sunt ponturi publice pe meciul ăsta. Ponturile se închid cu 2 minute înainte de start.

Cote Mlada Boleslav B - Varnsdorf

1 · Mlada Boleslav B1.9247% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Varnsdorf3.2028% fără marjă

Cote actualizate

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.27
X2 1.73
12 1.18

Goluri

Sub 2.5 2.40
Peste 2.5 1.47

Ambele marchează

GG Da 1.49
GG Nu 2.45

Analiză și pont Mlada Boleslav B - Varnsdorf

Meciul Mlada Boleslav B - Varnsdorf se joacă sâmbătă, 26 septembrie, de la 11:15 (ora României), în 3. CFL (Cehia).

Mlada Boleslav B vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Varnsdorf are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 10-13. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Mlada Boleslav B a câștigat niciodată, Varnsdorf de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Varnsdorf - Mlada Boleslav B 2-0, pe 24 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Mlada Boleslav B, la 1.92, cu egalul la 3.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.47, iar GG la 1.49.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,1 pentru Mlada Boleslav B și 1,6 pentru Varnsdorf. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdict

Șansă dublă 1X: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. La 1.27, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 70%. Cota de 1.47 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 69% în model, iar 1.49 e aproape de cota corectă (1.45). Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Mlada Boleslav B - Varnsdorf

Goluri estimate: 2,06 Mlada Boleslav B și 1,59 Varnsdorf, total 3,65. 1X2 în model: 49% · 21% · 30%. Peste 2,5: 70% (cotă corectă 1.43). GG: 69% (cotă corectă 1.45).

Distribuția golurilor

3%0
10%1
17%2
21%3
19%4
30%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 30% · peste 2,5: 70% (verde).

Scoruri probabile

2-18,8%1-18,5%2-27,0%1-26,8%3-16,0%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Mlada Boleslav B. Mlada Boleslav B a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Varnsdorf. Varnsdorf a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,1 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Start26.09, 11:15
FavorităMlada Boleslav B · 1.92
Goluri estimate~3,7
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

La ce oră începe Mlada Boleslav B - Varnsdorf?

Sâmbătă, 26 septembrie, ora 11:15, ora României.

În ce competiție se joacă Mlada Boleslav B - Varnsdorf?

În 3. CFL (Cehia).

Cine e favorită în Mlada Boleslav B - Varnsdorf?

Mlada Boleslav B, la cota 1.92. Egalul e la 3.65.

Câte goluri se așteaptă în Mlada Boleslav B - Varnsdorf?

În jur de 3,7, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 2-1.

Alte meciuri din 3. CFL

Toată liga →