Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

UngariaUngaria · NB III, Group North East

Majosi SE - Pecsi MFC

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

UngariaNB III, Group North East · Ungaria Final
Majosi SE
EÎEÎV
Final1-3Pauză 0-2
Pecsi MFC
VVVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Majosi SE 26%Egal 26%Pecsi MFC 48%

Majosi SE 1-3 Pecsi MFC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Majosi SE 1-3 Pecsi MFC (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 50% pentru victoria lui Pecsi MFC, iar cotele fără marjă 48%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG a ieșit (63%). Scorul exact 1-3 avea 6,0% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Majosi SE vs Pecsi MFC

Majosi SE marchează și primește câte 2,0 goluri pe meci. Pecsi MFC marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,8. La Majosi SE, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Majosi SE nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
63%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Majosi SEultimele 5Pecsi MFC
1,00
Puncte / meci
2,60
2,0
Goluri marcate / meci
2,0
2,0
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
4
80%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Majosi SE și ultimele 5 Pecsi MFC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Majosi SE1-2-2

E
Majosi SE - Paks II26.07.26 · NB III, Group North East
2-2
Î
BVSC Zuglo - Majosi SE24.06.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Majosi SE - Erdi VSE24.05.26 · NB III, Group North East
3-3
Î
Paks II - Majosi SE17.05.26 · NB III, Group North East
3-1
V
Majosi SE - Penzugyor10.05.26 · NB III, Group North East
4-0

Pecsi MFC4-1-0

V
Pecsi MFC - Dunaharaszti MTK25.07.26 · NB III, Group North East
2-0
V
Pecsi MFC - Penzugyor24.05.26 · NB III, Group North East
1-0
V
Ferencvaros II - Pecsi MFC17.05.26 · NB III, Group North East
3-4
V
Pecsi MFC - Dunaujvaros PASE10.05.26 · NB III, Group North East
2-0
E
MTK Budapesta II - Pecsi MFC03.05.26 · NB III, Group North East
1-1

Întâlniri directe Majosi SE - Pecsi MFC

Majosi SE 0Egal 1Pecsi MFC 2
Î
Pecsi MFC - Majosi SE19.04.2026 · pauză 0-1
2-1
E
Majosi SE - Pecsi MFC05.10.2025
2-2
Î
Pecsi MFC - Majosi SE22.09.2024
5-0

V/E/Î din perspectiva Majosi SE. 3 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Majosi SE - Pecsi MFC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Majosi SE3.4526% fără marjă
X · Egal3.4526% fără marjă
2 · Pecsi MFC1.9048% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.59
X2 1.28
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.25
Peste 2.5 1.56

Ambele marchează

GG Da 1.50
GG Nu 2.42

Analiza de dinainte de meci

Majosi SE - Pecsi MFC s-a jucat sâmbătă, 8 august, în NB III, Group North East (Ungaria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Majosi SE vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Pecsi MFC n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 10-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 3 întâlniri directe, Majosi SE a câștigat niciodată, Pecsi MFC de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Pecsi MFC - Majosi SE 2-1, pe 19 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Pecsi MFC, la 1.90, cu egalul la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.56, iar GG la 1.50.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,3 pentru Majosi SE și 1,9 pentru Pecsi MFC. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Pecsi MFC are 50% în model, dar la 1.90 plătește sub cota corectă de 2.00. Peste 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. Cota 1.56 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 63%. Cota de 1.50 e sub cea corectă (1.59) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Majosi SE - Pecsi MFC

Goluri estimate: 1,34 Majosi SE și 1,89 Pecsi MFC, total 3,23. 1X2 în model: 27% · 23% · 50%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 63% (cotă corectă 1.59). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-110,0%1-29,5%0-17,5%0-27,1%2-16,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Majosi SE. Majosi SE a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-3
Pauză0-2
Favorită la startPecsi MFC · 1.90
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Majosi SE - Pecsi MFC?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat Majosi SE - Pecsi MFC?

În NB III, Group North East (Ungaria).

Unde s-a jucat Majosi SE - Pecsi MFC?

Pe Majosi SE Sporttelep, în Bonyhád, sâmbătă, 8 august, ora 18:30 (ora României).

Cine era favorită în Majosi SE - Pecsi MFC?

Pecsi MFC pleca favorită, la cota 1.90. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în Majosi SE - Pecsi MFC?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din NB III, Group North East

Toată liga →