Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

RusiaRusia · FNL 2 - Division B

Luki Energiya - Chertanovo M.

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

RusiaFNL 2 - Division B · Rusia Final
Luki Energiya
ÎVVVE
Final3-2
Chertanovo M.
EEEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Luki Energiya 50%Egal 31%Chertanovo M. 19%

Luki Energiya 3-2 Chertanovo M.: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Luki Energiya 3-2 Chertanovo M.. Înainte de start, modelul dădea 46% pentru victoria lui Luki Energiya, iar cotele fără marjă 50%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 2,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 48%), iar GG a ieșit (52%). Scorul exact 3-2 avea 2,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (2-3) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Luki Energiyaîn meciChertanovo M.
2
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Luki Energiya vs Chertanovo M.

Luki Energiya marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,8. Chertanovo M. marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,0. Ultimele 5 întâlniri directe: Luki Energiya 2, egal 0, Chertanovo M. 3.

~2,6goluri estimate
48%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Luki Energiyaultimele 5Chertanovo M.
2,00
Puncte / meci
1,80
1,8
Goluri marcate / meci
1,8
0,8
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
100%
2
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Luki Energiya și ultimele 5 Chertanovo M., în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Luki Energiya3-1-1

Î
Cosmos Dolgoprudny - Luki Energiya26.07.26 · FNL 2 - Division B
2-1
V
Luki Energiya - FC Cherepovets05.07.26 · FNL 2 - Division B
3-0
V
Spartak M. II - Luki Energiya28.06.26 · FNL 2 - Division B
0-2
V
Luki Energiya - Tver21.06.26 · FNL 2 - Division B
2-1
E
Iskra Smolensk - Luki Energiya13.06.26 · FNL 2 - Division B
1-1

Chertanovo M.2-3-0

E
Chertanovo M. - Zvezda St Petersburg26.07.26 · FNL 2 - Division B
1-1
E
FC Irkutsk 2020 - Chertanovo M.05.07.26 · FNL 2 - Division B
1-1
E
Chertanovo M. - Dinamo Vologda28.06.26 · FNL 2 - Division B
1-1
V
Baltika Kaliningrad 2 - Chertanovo M.21.06.26 · FNL 2 - Division B
1-3
V
Chertanovo M. - Yenisey 2 Krasnoyarsk14.06.26 · FNL 2 - Division B
3-1

Întâlniri directe Luki Energiya - Chertanovo M.

Luki Energiya 2Egal 0Chertanovo M. 3
V
Chertanovo M. - Luki Energiya12.04.2026 · pauză 1-1
1-3
Î1-0
Î
Chertanovo M. - Luki Energiya03.11.2024 · pauză 0-0
2-1
Î0-2

V/E/Î din perspectiva Luki Energiya. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Luki Energiya - Chertanovo M.

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Luki Energiya1.8050% fără marjă
X · Egal2.9531% fără marjă
2 · Chertanovo M.4.7019% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.14
X2 1.75
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.31
Sub 2.5 1.65
Peste 2.5 2.07

Ambele marchează

GG Da 1.87
GG Nu 1.85

Analiza de dinainte de meci

Luki Energiya - Chertanovo M. s-a jucat duminică, 2 august, în FNL 2 - Division B (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Luki Energiya are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 9-4. Chertanovo M. n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 9 goluri și a primit 5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Luki Energiya a câștigat de 2 ori, Chertanovo M. de 3 ori. Ultima: Chertanovo M. - Luki Energiya 1-3, pe 12 aprilie 2026.

Luki Energiya pleacă favorită, la cota 1.80. Egalul e la 2.95, iar Chertanovo M. la 4.70. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.07, iar GG la 1.87.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Luki Energiya și 1,1 pentru Chertanovo M.. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.14, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 73%. Cota de 1.31 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Luki Energiya - Chertanovo M.

Goluri estimate: 1,48 Luki Energiya și 1,10 Chertanovo M., total 2,58. 1X2 în model: 46% · 26% · 28%. Peste 2,5: 48% (cotă corectă 2.08). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
19%1
25%2
22%3
14%4
12%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 52% · peste 2,5: 48% (verde).

Scoruri probabile

1-112,3%1-011,2%2-19,1%0-18,3%2-08,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-2
Cornere2-3
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startLuki Energiya · 1.80
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Luki Energiya - Chertanovo M.?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 3-2.

În ce competiție s-a jucat Luki Energiya - Chertanovo M.?

În FNL 2 - Division B (Rusia).

Unde s-a jucat Luki Energiya - Chertanovo M.?

Pe Express Stadion, în Velikiye Luki, duminică, 2 august, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în Luki Energiya - Chertanovo M.?

Luki Energiya pleca favorită, la cota 1.80. Meciul s-a terminat 3-2.

Câte goluri s-au marcat în Luki Energiya - Chertanovo M.?

5 goluri, scor final 3-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din FNL 2 - Division B

Toată liga →