Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

SuediaSuedia · Division 2

Landvetter IS - Galtabacks BK

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

SuediaDivision 2 · Suedia Final
Landvetter IS
EVVÎV
Final2-0Pauză 1-0
Galtabacks BK
EÎEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Landvetter IS 69%Egal 18%Galtabacks BK 13%

Landvetter IS 2-0 Galtabacks BK: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Landvetter IS 2-0 Galtabacks BK (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 61% pentru victoria lui Landvetter IS, iar cotele fără marjă 69%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG n-a ieșit (NG avea 47%). Scorul exact 2-0 avea 10,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (6-3) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Landvetter ISîn meciGaltabacks BK
6
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Landvetter IS vs Galtabacks BK

Landvetter IS marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,0. Galtabacks BK marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,6.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Landvetter ISultimele 5Galtabacks BK
2,00
Puncte / meci
0,40
1,6
Goluri marcate / meci
1,0
1,0
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Landvetter IS și ultimele 5 Galtabacks BK, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Landvetter IS3-1-1

E
Jonsereds IF - Landvetter IS09.08.26 · Division 2
2-2
V
Landvetter IS - Dalstorps IF02.08.26 · Division 2
1-0
V
Onsala BK - Landvetter IS26.06.26 · Division 2
2-4
Î
Landvetter IS - Dalstorps IF22.06.26 · Cupa
0-1
V
Landvetter IS - Jonsereds IF17.06.26 · Division 2
1-0

Galtabacks BK0-2-3

E
Galtabacks BK - Qviding FIF07.08.26 · Division 2
1-1
Î
Torslanda IK - Galtabacks BK01.08.26 · Division 2
2-1
E
Galtabacks BK - IF Boljan25.06.26 · Division 2
0-0
Î
Qviding FIF - Galtabacks BK18.06.26 · Division 2
3-2
Î
Galtabacks BK - IK Kongahalla13.06.26 · Division 2
1-2

Întâlniri directe Landvetter IS - Galtabacks BK

Landvetter IS 1Egal 0Galtabacks BK 0
V
Galtabacks BK - Landvetter IS18.04.2026 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva Landvetter IS. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Landvetter IS - Galtabacks BK

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Landvetter IS1.2969% fără marjă
X · Egal5.0018% fără marjă
2 · Galtabacks BK6.9013% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.05
X2 2.72
12 1.11

Goluri

Sub 2.5 2.42
Peste 2.5 1.47

Ambele marchează

GG Da 1.73
GG Nu 2.00

Analiza de dinainte de meci

Landvetter IS - Galtabacks BK s-a jucat vineri, 14 august, în Division 2 (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Landvetter IS are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 8-5. Galtabacks BK n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 5 goluri și a primit 8.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Galtabacks BK - Landvetter IS 0-1, pe 18 aprilie 2026.

Landvetter IS pleacă favorită, la cota 1.29. Egalul e la 5.00, iar Galtabacks BK la 6.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 69% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.47, iar GG la 1.73.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 2,0 pentru Landvetter IS și 1,0 pentru Galtabacks BK. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 61% la victorie, față de 69%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Landvetter IS, modelul calculează 61%. Cota de 1.29 e sub cea corectă (1.64) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 55% în model, dar la 1.47 plătește sub cota corectă de 1.82. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Landvetter IS - Galtabacks BK

Goluri estimate: 1,96 Landvetter IS și 0,95 Galtabacks BK, total 2,91. 1X2 în model: 61% · 21% · 18%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-010,7%2-010,5%1-110,1%2-19,9%3-06,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Galtabacks BK. Galtabacks BK a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,6 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere6-3
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startLandvetter IS · 1.29
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Landvetter IS - Galtabacks BK?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Landvetter IS - Galtabacks BK?

În Division 2 (Suedia).

Unde s-a jucat Landvetter IS - Galtabacks BK?

Pe Landvetter Ip, vineri, 14 august, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Landvetter IS - Galtabacks BK?

Landvetter IS pleca favorită, la cota 1.29. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Landvetter IS - Galtabacks BK?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Division 2

Toată liga →