Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

UngariaUngaria · NB III, Group North East

Komarom VSE - Papai Perutz

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

UngariaNB III, Group North East · Ungaria Final
Komarom VSE
VVEÎV
Final4-2Pauză 1-1
Papai Perutz
EVÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Komarom VSE 72%Egal 17%Papai Perutz 11%

Komarom VSE 4-2 Papai Perutz: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Komarom VSE 4-2 Papai Perutz (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 60% pentru victoria lui Komarom VSE, iar cotele fără marjă 72%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 61%), iar GG a ieșit (57%). Scorul exact 4-2 avea 1,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 17 cornere (13-4) și 8 cartonașe galbene (4-4).

Komarom VSEîn meciPapai Perutz
13
Cornere
4
4
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Komarom VSE vs Papai Perutz

Komarom VSE marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,6. Papai Perutz marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,4. La Komarom VSE, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Papai Perutz nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,2goluri estimate
61%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Komarom VSEultimele 5Papai Perutz
2,00
Puncte / meci
1,00
1,8
Goluri marcate / meci
0,8
1,6
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Komarom VSE și ultimele 5 Papai Perutz, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Komarom VSE3-1-1

V
Puskas Akademia II - Komarom VSE12.08.26 · NB III, Group North East
1-2
V
Zalaegerszeg II - Komarom VSE08.08.26 · NB III, Group North East
2-3
E
Komarom VSE - 1908 Szac Budapest25.07.26 · NB III, Group North East
1-1
Î
Gyirmot - Komarom VSE24.05.26 · NB III, Group North East
3-0
V
Komarom VSE - Eto Akademia17.05.26 · NB III, Group North East
3-1

Papai Perutz1-2-2

E
Papai Perutz - VLS Veszprem12.08.26 · NB III, Group North East
1-1
V
Papai Perutz - 1908 Szac Budapest08.08.26 · NB III, Group North East
2-1
Î
Papai Perutz - Kiraly Sze25.07.26 · NB III, Group North East
0-1
E
Papai Perutz - Szombathelyi Haladas II24.05.26 · NB III, Group North East
1-1
Î
Ujpest II - Papai Perutz17.05.26 · NB III, Group North East
3-0

Întâlniri directe Komarom VSE - Papai Perutz

Komarom VSE 3Egal 0Papai Perutz 0
V
Komarom VSE - Papai Perutz19.04.2026 · pauză 1-2
8-2
V0-2
V6-4

V/E/Î din perspectiva Komarom VSE. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Komarom VSE - Papai Perutz

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Komarom VSE1.2472% fără marjă
X · Egal5.3017% fără marjă
2 · Papai Perutz8.0011% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.04
X2 2.87
12 1.10

Goluri

Sub 2.5 2.82
Peste 2.5 1.33

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.20

Analiza de dinainte de meci

Komarom VSE - Papai Perutz s-a jucat sâmbătă, 15 august, în NB III, Group North East (Ungaria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Komarom VSE vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Papai Perutz are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 4-7.

În ultimele 3 întâlniri directe, Komarom VSE a câștigat de 3 ori, Papai Perutz niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 7,3 goluri în medie. Ultima: Komarom VSE - Papai Perutz 8-2, pe 19 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Komarom VSE, la 1.24, cu egalul la 5.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 72% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.33, iar GG la 1.60.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,1 pentru Komarom VSE și 1,1 pentru Papai Perutz. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 60% la victorie, față de 72%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Komarom VSE: 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. La 1.24, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 61%. Cota de 1.33 e sub cea corectă (1.64) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Komarom VSE - Papai Perutz

Goluri estimate: 2,08 Komarom VSE și 1,07 Papai Perutz, total 3,15. 1X2 în model: 60% · 21% · 19%. Peste 2,5: 61% (cotă corectă 1.64). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
14%1
21%2
22%3
18%4
21%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 39% · peste 2,5: 61% (verde).

Scoruri probabile

2-19,9%1-19,5%2-09,3%1-08,9%3-16,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Komarom VSE. Komarom VSE a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,8 goluri, după cote 3,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 7,3 goluri, iar modelul estimează acum 3,2.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-2
Pauză1-1
Cornere13-4
Cartonașe galbene4-4
Favorită la startKomarom VSE · 1.24
Goluri estimate~3,2
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Komarom VSE - Papai Perutz?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 4-2.

În ce competiție s-a jucat Komarom VSE - Papai Perutz?

În NB III, Group North East (Ungaria).

Cine era favorită în Komarom VSE - Papai Perutz?

Komarom VSE pleca favorită, la cota 1.24. Meciul s-a terminat 4-2.

Câte goluri s-au marcat în Komarom VSE - Papai Perutz?

6 goluri, scor final 4-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din NB III, Group North East

Toată liga →