Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

JaponiaJaponia · J3 League

Kochi United - Roasso Kumamoto

Statistici și rezultat final · duminică, 30 august

JaponiaJ3 League · Japonia Final
Kochi United
VÎÎEÎ
Final0-2Pauză 0-2
Roasso Kumamoto
ÎEEEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Kochi United 38%Egal 30%Roasso Kumamoto 32%

Kochi United 0-2 Roasso Kumamoto: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kochi United 0-2 Roasso Kumamoto (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 42% pentru victoria lui Roasso Kumamoto, iar cotele fără marjă 32%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG n-a ieșit (NG avea 52%). Scorul exact 0-2 avea 8,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (2-2) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Kochi Unitedîn meciRoasso Kumamoto
2
Cornere
2
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kochi United vs Roasso Kumamoto

Kochi United marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,6. Roasso Kumamoto marchează 0,2 goluri pe meci și primește 1,0. La Kochi United, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,4goluri estimate
42%peste 2,5 goluri
48%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Kochi Unitedultimele 5Roasso Kumamoto
0,80
Puncte / meci
0,60
0,6
Goluri marcate / meci
0,2
2,6
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
0
80%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Kochi United și ultimele 5 Roasso Kumamoto, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kochi United1-1-3

V
Kochi United - Kamatamare Sanuki23.08.26 · J3 League
2-1
Î
Verspah Oita - Kochi United19.08.26 · Cupa
3-0
Î
Gifu - Kochi United15.08.26 · J3 League
7-0
E
Kochi United - Matsumoto Yamaga08.08.26 · J3 League
0-0
Î
Omiya Ardija - Kochi United06.06.26 · J2/J3 League
2-1

Roasso Kumamoto0-3-2

Î
Roasso Kumamoto - Nagano Parceiro22.08.26 · J3 League
0-1
E1-1
E
Roasso Kumamoto - Tochigi City15.08.26 · J3 League
0-0
E
Sagamihara - Roasso Kumamoto08.08.26 · J3 League
0-0
Î
Sagamihara - Roasso Kumamoto06.06.26 · J2/J3 League
3-0

Ponturi Kochi United - Roasso Kumamoto

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kochi United2.4238% fără marjă
X · Egal3.0530% fără marjă
2 · Roasso Kumamoto2.8732% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.43
X2 1.41
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.30
Sub 2.5 1.71
Peste 2.5 2.00

Ambele marchează

GG Da 1.78
GG Nu 1.92

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.34
Pauză peste 1.5 2.80

Analiza de dinainte de meci

Kochi United - Roasso Kumamoto s-a jucat duminică, 30 august, în J3 League (Japonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Kochi United are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 3-13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Roasso Kumamoto n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. A marcat 1 gol și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

Casele văd un meci echilibrat: 2.42 pentru gazde, 2.87 pentru oaspeți și 3.05 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.00, iar GG la 1.78.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,1 pentru Kochi United și 1,3 pentru Roasso Kumamoto. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 30% la victorie, față de 38%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 70%. Cota de 1.41 e corectă, fără plus. Sub 2.5 goluri are 58% în model, iar 1.71 e aproape de cota corectă (1.72). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Kochi United - Roasso Kumamoto

Goluri estimate: 1,06 Kochi United și 1,30 Roasso Kumamoto, total 2,36. 1X2 în model: 30% · 28% · 42%. Peste 2,5: 42% (cotă corectă 2.38). GG: 48% (cotă corectă 2.08). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
22%1
26%2
21%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 58% · peste 2,5: 42% (verde).

Scoruri probabile

1-113,0%0-112,3%1-010,0%0-09,4%1-28,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kochi United. Kochi United a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Roasso Kumamoto. Roasso Kumamoto a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-2
Cornere2-2
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startKochi United · 2.42
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kochi United - Roasso Kumamoto?

S-a jucat duminică, 30 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Kochi United - Roasso Kumamoto?

În J3 League (Japonia).

Cine era favorită în Kochi United - Roasso Kumamoto?

Niciuna clar: cotele erau 2.42 la gazde și 2.87 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Kochi United - Roasso Kumamoto?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din J3 League

Toată liga →