Duminică18 octombrie
Live 142 Pune pont

JaponiaJaponia · J3 League

Kochi United - Matsumoto Yamaga

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

JaponiaJ3 League · Japonia Final
Kochi United
ÎEÎÎV
Final0-0Pauză 0-0
Matsumoto Yamaga
VÎEEE
Șanse înainte de meci, după cote
Kochi United 39%Egal 30%Matsumoto Yamaga 32%

Kochi United 0-0 Matsumoto Yamaga: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kochi United 0-0 Matsumoto Yamaga (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 30%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 52%), iar GG n-a ieșit (NG avea 47%). Scorul exact 0-0 avea 7,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (5-9) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Kochi Unitedîn meciMatsumoto Yamaga
5
Cornere
9
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kochi United vs Matsumoto Yamaga

Kochi United marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. Matsumoto Yamaga marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,4.

~2,6goluri estimate
48%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Kochi Unitedultimele 5Matsumoto Yamaga
0,80
Puncte / meci
1,20
1,2
Goluri marcate / meci
1,6
1,4
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Kochi United și ultimele 5 Matsumoto Yamaga, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kochi United1-1-3

Î
Omiya Ardija - Kochi United06.06.26 · J2/J3 League
2-1
E
Kochi United - Renofa Yamaguchi30.05.26 · J2/J3 League
2-2
Î
Zwiegen Kanazawa - Kochi United24.05.26 · J2/J3 League
2-0
Î
Kochi United - Ehime17.05.26 · J2/J3 League
0-1
V
Kamatamare Sanuki - Kochi United10.05.26 · J2/J3 League
0-3

Matsumoto Yamaga1-3-1

V
Matsumoto Yamaga - Ventforet Kofu25.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
Î
Matsumoto Yamaga - Nara Club06.06.26 · J2/J3 League
0-2
E
Montedio Yamagata - Matsumoto Yamaga31.05.26 · J2/J3 League
1-1
E
Matsumoto Yamaga - Fukushima United24.05.26 · J2/J3 League
3-3
E
Iwaki - Matsumoto Yamaga17.05.26 · J2/J3 League
1-1

Întâlniri directe Kochi United - Matsumoto Yamaga

Kochi United 1Egal 0Matsumoto Yamaga 1
Î
Kochi United - Matsumoto Yamaga09.11.2025 · pauză 0-1
0-1
V
Matsumoto Yamaga - Kochi United05.04.2025 · pauză 0-5
0-5

V/E/Î din perspectiva Kochi United. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kochi United - Matsumoto Yamaga

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kochi United2.3739% fără marjă
X · Egal3.1030% fără marjă
2 · Matsumoto Yamaga2.8732% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.47
12 1.32

Goluri

Peste 1.5 1.35
Sub 2.5 1.60
Peste 2.5 2.15

Ambele marchează

GG Da 1.87
GG Nu 1.83

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.30
Pauză peste 1.5 3.00

Analiza de dinainte de meci

Kochi United - Matsumoto Yamaga s-a jucat sâmbătă, 8 august, în J3 League (Japonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Kochi United are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-7. Matsumoto Yamaga vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 7.

În ultimele 2 întâlniri directe, Kochi United a câștigat o dată, Matsumoto Yamaga o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Kochi United - Matsumoto Yamaga 0-1, pe 9 noiembrie 2025.

Casele văd un meci echilibrat: 2.37 pentru gazde, 2.87 pentru oaspeți și 3.10 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.15, iar GG la 1.87.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Kochi United și 1,3 pentru Matsumoto Yamaga. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Kochi United are 36%, Matsumoto Yamaga 38%. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 73%. Cota de 1.35 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Kochi United - Matsumoto Yamaga

Goluri estimate: 1,28 Kochi United și 1,31 Matsumoto Yamaga, total 2,59. 1X2 în model: 36% · 26% · 38%. Peste 2,5: 48% (cotă corectă 2.08). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
19%1
25%2
22%3
14%4
12%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 52% · peste 2,5: 48% (verde).

Scoruri probabile

1-112,6%0-19,8%1-09,6%1-28,2%2-18,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere5-9
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startKochi United · 2.37
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kochi United - Matsumoto Yamaga?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Kochi United - Matsumoto Yamaga?

În J3 League (Japonia).

Cine era favorită în Kochi United - Matsumoto Yamaga?

Niciuna clar: cotele erau 2.37 la gazde și 2.87 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Kochi United - Matsumoto Yamaga?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din J3 League

Toată liga →