Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

UngariaUngaria · NB III, Group North East

Kisvarda II - Diosgyori VTK II

Statistici și rezultat final · duminică, 9 august

UngariaNB III, Group North East · Ungaria Final
Kisvarda II
EEEVE
Final2-2Pauză 1-1
Diosgyori VTK II
EÎVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Kisvarda II 62%Egal 22%Diosgyori VTK II 16%

Kisvarda II 2-2 Diosgyori VTK II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kisvarda II 2-2 Diosgyori VTK II (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 22%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 60%), iar GG a ieșit (58%). Scorul exact 2-2 avea 5,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (2-8) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Kisvarda IIîn meciDiosgyori VTK II
2
Cornere
8
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kisvarda II vs Diosgyori VTK II

Kisvarda II marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0. Diosgyori VTK II marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,4. La Diosgyori VTK II, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Diosgyori VTK II nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~3,1goluri estimate
60%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Kisvarda IIultimele 5Diosgyori VTK II
1,40
Puncte / meci
0,80
1,4
Goluri marcate / meci
1,4
1,0
Goluri primite / meci
2,4
1
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
80%
3
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Kisvarda II și ultimele 5 Diosgyori VTK II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kisvarda II1-4-0

E
Kisvarda II - Diosgyori VTK II09.08.26 · NB III, Group North East
2-2
E
Kisvarda II - Mateszalka26.07.26 · NB III, Group North East
1-1
E
Godollo SK - Kisvarda II24.05.26 · NB III, Group North East
1-1
V
Kisvarda II - Cigand SE17.05.26 · NB III, Group North East
2-0
E
Tiszaujvaros - Kisvarda II10.05.26 · NB III, Group North East
1-1

Diosgyori VTK II1-1-3

E
Kisvarda II - Diosgyori VTK II09.08.26 · NB III, Group North East
2-2
Î
Nyiregyhaza Spartacus FC II - Diosgyori VTK II25.07.26 · NB III, Group North East
3-1
V
Diosgyori VTK II - Hatvan24.05.26 · NB III, Group North East
3-2
Î
Tarpa SC - Diosgyori VTK II17.05.26 · NB III, Group North East
2-1
Î
Diosgyori VTK II - Debrecen VSC II10.05.26 · NB III, Group North East
0-3

Întâlniri directe Kisvarda II - Diosgyori VTK II

Kisvarda II 3Egal 1Diosgyori VTK II 0
E
Kisvarda II - Diosgyori VTK II09.08.2026 · pauză 1-1
2-2
V
Kisvarda II - Diosgyori VTK II03.05.2026 · pauză 1-1
4-1
V
Diosgyori VTK II - Kisvarda II19.10.2025 · pauză 1-1
1-3
V
Kisvarda II - Diosgyori VTK II06.04.2025 · pauză 1-2
3-2

V/E/Î din perspectiva Kisvarda II. 4 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kisvarda II - Diosgyori VTK II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kisvarda II1.4662% fără marjă
X · Egal4.1022% fără marjă
2 · Diosgyori VTK II5.5016% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.06
X2 2.50
12 1.14

Goluri

Sub 2.5 2.35
Peste 2.5 1.50

Ambele marchează

GG Da 1.69
GG Nu 2.05

Analiza de dinainte de meci

Kisvarda II - Diosgyori VTK II s-a jucat duminică, 9 august, în NB III, Group North East (Ungaria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Kisvarda II n-a pierdut niciunul (o victorie și patru egaluri). Golaveraj: 7-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Diosgyori VTK II vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Kisvarda II a câștigat de 3 ori, Diosgyori VTK II niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 4,5 goluri în medie. Ultima: Kisvarda II - Diosgyori VTK II 2-2, pe 9 august 2026.

Kisvarda II pleacă favorită, la cota 1.46. Egalul e la 4.10, iar Diosgyori VTK II la 5.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 62% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.50, iar GG la 1.69.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,0 pentru Kisvarda II și 1,1 pentru Diosgyori VTK II. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Kisvarda II: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.46, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 60%. Cota de 1.50 e sub cea corectă (1.67) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 58% în model, iar 1.69 e aproape de cota corectă (1.72). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Kisvarda II - Diosgyori VTK II

Goluri estimate: 2,01 Kisvarda II și 1,11 Diosgyori VTK II, total 3,12. 1X2 în model: 58% · 21% · 21%. Peste 2,5: 60% (cotă corectă 1.67). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
14%1
22%2
22%3
17%4
21%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 40% · peste 2,5: 60% (verde).

Scoruri probabile

1-19,9%2-19,9%1-08,9%2-08,9%3-16,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Diosgyori VTK II. Diosgyori VTK II a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Kisvarda II e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 4,5 goluri, iar modelul estimează acum 3,1.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză1-1
Cornere2-8
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startKisvarda II · 1.46
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kisvarda II - Diosgyori VTK II?

S-a jucat duminică, 9 august, ora 12:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Kisvarda II - Diosgyori VTK II?

În NB III, Group North East (Ungaria).

Unde s-a jucat Kisvarda II - Diosgyori VTK II?

Pe Várkerti Sporttelep, în Kisvárda, duminică, 9 august, ora 12:00 (ora României).

Cine era favorită în Kisvarda II - Diosgyori VTK II?

Kisvarda II pleca favorită, la cota 1.46. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Kisvarda II - Diosgyori VTK II?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din NB III, Group North East

Toată liga →