Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

CehiaCehia · Liga 1 U19

Karvina U19 - Opava U19

Statistici și rezultat final · vineri, 21 august

CehiaLiga 1 U19 · Cehia Final
Karvina U19
ÎVVVÎ
Final2-4Pauză 1-1
Opava U19
VVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Karvina U19 53%Egal 22%Opava U19 25%

Karvina U19 2-4 Opava U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Karvina U19 2-4 Opava U19 (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 35% pentru victoria lui Opava U19, iar cotele fără marjă 25%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 3,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 74%), iar GG a ieșit (73%). Scorul exact 2-4 avea 2,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (3-10) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Karvina U19în meciOpava U19
3
Cornere
10
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Karvina U19 vs Opava U19

Karvina U19 marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,0. Opava U19 marchează 2,4 goluri pe meci și primește 2,0. La Opava U19, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,9goluri estimate
74%peste 2,5 goluri
73%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Karvina U19ultimele 5Opava U19
1,80
Puncte / meci
1,80
1,8
Goluri marcate / meci
2,4
2,0
Goluri primite / meci
2,0
3
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Karvina U19 și ultimele 5 Opava U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Karvina U193-0-2

Î
Mlada Boleslav U19 - Karvina U1915.08.26 · Liga 1 U19
5-0
V
Karvina U19 - Slovacko U1908.08.26 · Liga 1 U19
3-0
V
Vysocina Jihlava U19 - Karvina U1911.06.26 · Liga 1 U19
0-2
V
Karvina U19 - Zlin U1905.06.26 · Liga 1 U19
2-1
Î4-2

Opava U193-0-2

V
Viktoria Plzen U19 - Opava U1908.08.26 · Liga 1 U19
1-4
V
Opava U19 - Mlada Boleslav U1912.06.25 · Liga 1 U19
3-1
Î
Vysocina Jihlava U19 - Opava U1907.06.25 · Liga 1 U19
3-1
V
Opava U19 - Viktoria Plzen U1930.05.25 · Liga 1 U19
3-2
Î
Dukla Praga U19 - Opava U1924.05.25 · Liga 1 U19
3-1

Ponturi Karvina U19 - Opava U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Karvina U191.7053% fără marjă
X · Egal4.1022% fără marjă
2 · Opava U193.6025% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.90
12 1.17

Goluri

Sub 2.5 3.00
Peste 2.5 1.30

Ambele marchează

GG Da 1.35
GG Nu 2.95

Analiza de dinainte de meci

Karvina U19 - Opava U19 s-a jucat vineri, 21 august, în Liga 1 U19 (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Karvina U19 vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Opava U19 are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 12-10. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Casele o dau favorită pe Karvina U19, la 1.70, cu egalul la 4.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.30, iar GG la 1.35.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,0 pentru Karvina U19 și 1,8 pentru Opava U19. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 44% la victorie, față de 53%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Karvina U19 are 44%, Opava U19 35%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 74%. Cota de 1.30 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 73% în model, iar 1.35 e aproape de cota corectă (1.37). Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Karvina U19 - Opava U19

Goluri estimate: 2,03 Karvina U19 și 1,82 Opava U19, total 3,85. 1X2 în model: 44% · 21% · 35%. Peste 2,5: 74% (cotă corectă 1.35). GG: 73% (cotă corectă 1.37). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
16%2
20%3
20%4
34%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 26% · peste 2,5: 74% (verde).

Scoruri probabile

2-18,0%1-17,9%2-27,3%1-27,2%3-15,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Karvina U19. Karvina U19 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Opava U19. Opava U19 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-4
Pauză1-1
Cornere3-10
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startKarvina U19 · 1.70
Goluri estimate~3,9
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Karvina U19 - Opava U19?

S-a jucat vineri, 21 august, ora 12:00 (ora României) și s-a terminat 2-4.

În ce competiție s-a jucat Karvina U19 - Opava U19?

În Liga 1 U19 (Cehia).

Cine era favorită în Karvina U19 - Opava U19?

Karvina U19 pleca favorită, la cota 1.70. Meciul s-a terminat 2-4.

Câte goluri s-au marcat în Karvina U19 - Opava U19?

6 goluri, scor final 2-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,9.

Alte meciuri din Liga 1 U19

Toată liga →