Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera C

Juventud Unida San Miguel - Puerto Nuevo

Statistici și rezultat final · duminică, 9 august

ArgentinaPrimera C · Argentina Final
Final1-1Pauză 0-1
Puerto Nuevo
VEÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Juventud Unida San Miguel 40%Egal 33%Puerto Nuevo 27%

Juventud Unida San Miguel 1-1 Puerto Nuevo: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Juventud Unida San Miguel 1-1 Puerto Nuevo (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 33% pentru egalul, iar cotele fără marjă 33%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 1,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 75%), iar GG a ieșit (33%). Scorul exact 1-1 avea 12,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (9-4) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Juventud Unida San Miguelîn meciPuerto Nuevo
9
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Juventud Unida San Miguel vs Puerto Nuevo

Juventud Unida San Miguel marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,4. Puerto Nuevo marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,2. La Puerto Nuevo, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Juventud Unida San Miguel 1, egal 2, Puerto Nuevo 0.

~1,7goluri estimate
25%peste 2,5 goluri
33%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
Juventud Unida San Miguelultimele 5Puerto Nuevo
2,00
Puncte / meci
2,00
1,6
Goluri marcate / meci
0,8
0,4
Goluri primite / meci
0,2
3
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
0%
20%
Ambele marchează
0%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Juventud Unida San Miguel și ultimele 5 Puerto Nuevo, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Juventud Unida San Miguel3-1-1

V
CA Claypole - Juventud Unida San Miguel04.08.26 · Primera C
0-2
E
Juventud Unida San Miguel - CA Lugano12.07.26 · Primera C
0-0
Î
Sacachispas - Juventud Unida San Miguel05.07.26 · Primera C
1-0
V3-0

Puerto Nuevo3-1-1

V
Puerto Nuevo - Sacachispas31.07.26 · Primera C
1-0
E
Argentino Rosario - Puerto Nuevo23.07.26 · Primera C
0-0
Î
Puerto Nuevo - CA Fenix17.07.26 · Primera C
0-1
V
Puerto Nuevo - Club Estrella Del Sur12.07.26 · Primera C
1-0
V
Berazategui - Puerto Nuevo05.07.26 · Primera C
0-2

Întâlniri directe Juventud Unida San Miguel - Puerto Nuevo

Juventud Unida San Miguel 1Egal 2Puerto Nuevo 0
E
Puerto Nuevo - Juventud Unida San Miguel12.04.2026 · pauză 0-1
2-2
V
Juventud Unida San Miguel - Puerto Nuevo17.11.2024 · pauză 2-0
4-0
E
Puerto Nuevo - Juventud Unida San Miguel16.06.2024 · pauză 0-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Juventud Unida San Miguel. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Juventud Unida San Miguel - Puerto Nuevo

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Juventud Unida San Miguel2.2740% fără marjă
X · Egal2.7033% fără marjă
2 · Puerto Nuevo3.3527% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.23
X2 1.51
12 1.35

Goluri

Peste 1.5 1.62
Sub 2.5 1.32
Peste 2.5 2.87

Ambele marchează

GG Da 2.40
GG Nu 1.51

Analiza de dinainte de meci

Juventud Unida San Miguel - Puerto Nuevo s-a jucat duminică, 9 august, în Primera C (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Juventud Unida San Miguel vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 2. În ultimele 5 meciuri, Puerto Nuevo are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 4-1. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

În ultimele 3 întâlniri directe, Juventud Unida San Miguel a câștigat o dată, Puerto Nuevo niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Puerto Nuevo - Juventud Unida San Miguel 2-2, pe 12 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Juventud Unida San Miguel, la 2.27, cu egalul la 2.70. Fără marja caselor, asta înseamnă 40% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.87, iar GG la 2.40.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Juventud Unida San Miguel și 0,7 pentru Puerto Nuevo. Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 74% în model, dar la 1.23 plătește sub cota corectă de 1.35. Sub 2.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Cota 1.32 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 67%. Cota de 1.51 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități Juventud Unida San Miguel - Puerto Nuevo

Goluri estimate: 1,00 Juventud Unida San Miguel și 0,73 Puerto Nuevo, total 1,73. 1X2 în model: 41% · 33% · 26%. Peste 2,5: 25% (cotă corectă 4.00). GG: 33% (cotă corectă 3.03). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

18%0
31%1
26%2
15%3
7%4
3%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 75% · peste 2,5: 25% (verde).

Scoruri probabile

0-017,7%1-017,7%0-112,9%1-112,9%2-08,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 33%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 3,3 goluri, iar modelul estimează acum 1,7.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere9-4
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startJuventud Unida San Miguel · 2.27
Goluri estimate~1,7
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Juventud Unida San Miguel - Puerto Nuevo?

S-a jucat duminică, 9 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Juventud Unida San Miguel - Puerto Nuevo?

În Primera C (Argentina).

Cine era favorită în Juventud Unida San Miguel - Puerto Nuevo?

Juventud Unida San Miguel pleca favorită, la cota 2.27. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Juventud Unida San Miguel - Puerto Nuevo?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,7.

Alte meciuri din Primera C

Toată liga →