Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

BraziliaBrazilia · Paulista U20

Jabaquara U20 - Sertaozinho SP U20

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

BraziliaPaulista U20 · Brazilia Final
Jabaquara U20
VÎEÎV
Final1-0Pauză 1-0
Sertaozinho SP U20
ÎVEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Jabaquara U20 37%Egal 29%Sertaozinho SP U20 34%

Jabaquara U20 1-0 Sertaozinho SP U20: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Jabaquara U20 1-0 Sertaozinho SP U20 (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru victoria lui Jabaquara U20, iar cotele fără marjă 37%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 66%), iar GG n-a ieșit (NG avea 59%). Scorul exact 1-0 avea 12,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (5-5) și 6 cartonașe galbene (2-4).

Jabaquara U20în meciSertaozinho SP U20
5
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Jabaquara U20 vs Sertaozinho SP U20

Jabaquara U20 marchează 0,4 goluri pe meci și primește 0,8. Sertaozinho SP U20 marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,8. La Jabaquara U20, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,1goluri estimate
34%peste 2,5 goluri
41%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Jabaquara U20ultimele 5Sertaozinho SP U20
1,40
Puncte / meci
1,40
0,4
Goluri marcate / meci
1,0
0,8
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
20%
0%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Jabaquara U20 și ultimele 5 Sertaozinho SP U20, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Jabaquara U202-1-2

V
Jabaquara U20 - Sertaozinho SP U2031.07.26 · Paulista U20
1-0
Î
Sao Bento SP U20 - Jabaquara U2024.07.26 · Paulista U20
3-0
E
Jabaquara U20 - Portuguesa Santista U2017.07.26 · Paulista U20
0-0
Î
America SP U20 - Jabaquara U2009.07.26 · Paulista U20
1-0
V
Jabaquara U20 - Itapirense U2003.07.26 · Paulista U20
1-0

Sertaozinho SP U202-1-2

Î
Jabaquara U20 - Sertaozinho SP U2031.07.26 · Paulista U20
1-0
V
Sertaozinho SP U20 - America SP U2025.07.26 · Paulista U20
2-0
E
Juventus SP U20 - Sertaozinho SP U2016.07.26 · Paulista U20
1-1
V
Sertaozinho SP U20 - Itapirense U2011.07.26 · Paulista U20
2-1
Î
Corinthians U20 - Sertaozinho SP U2005.07.26 · Paulista U20
1-0

Întâlniri directe Jabaquara U20 - Sertaozinho SP U20

Jabaquara U20 2Egal 0Sertaozinho SP U20 0
V
Jabaquara U20 - Sertaozinho SP U2031.07.2026 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Jabaquara U20. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Jabaquara U20 - Sertaozinho SP U20

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Jabaquara U202.4537% fără marjă
X · Egal3.1029% fără marjă
2 · Sertaozinho SP U202.6734% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.45
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.26
Sub 2.5 1.78
Peste 2.5 1.92

Ambele marchează

GG Da 1.73
GG Nu 2.00

Analiza de dinainte de meci

Jabaquara U20 - Sertaozinho SP U20 s-a jucat vineri, 31 iulie, în Paulista U20 (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Jabaquara U20 are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 2-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Sertaozinho SP U20 vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Jabaquara U20 a câștigat de 2 ori, Sertaozinho SP U20 niciodată. Au fost meciuri strânse, cu 1,0 goluri în medie. Ultima: Jabaquara U20 - Sertaozinho SP U20 1-0, pe 31 iulie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.45 pentru gazde, 2.67 pentru oaspeți și 3.10 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.92, iar GG la 1.73.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Jabaquara U20 și 1,1 pentru Sertaozinho SP U20. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 68% în model, iar 1.45 e aproape de cota corectă (1.47). Sub 2.5 goluri: 66% în model, cota corectă ar fi 1.52. Casele dau 1.78, mai mult. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 59%. Cota de 2.00 e peste cea corectă (1.69). Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Jabaquara U20 - Sertaozinho SP U20

Goluri estimate: 0,97 Jabaquara U20 și 1,08 Sertaozinho SP U20, total 2,05. 1X2 în model: 32% · 30% · 38%. Peste 2,5: 34% (cotă corectă 2.94). GG: 41% (cotă corectă 2.44). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

13%0
26%1
27%2
19%3
9%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 66% · peste 2,5: 34% (verde).

Scoruri probabile

0-113,9%1-113,5%0-012,9%1-012,5%0-27,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Jabaquara U20. Jabaquara U20 a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,5 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere5-5
Cartonașe galbene2-4
Favorită la startJabaquara U20 · 2.45
Goluri estimate~2,1
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Jabaquara U20 - Sertaozinho SP U20?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Jabaquara U20 - Sertaozinho SP U20?

În Paulista U20 (Brazilia).

Cine era favorită în Jabaquara U20 - Sertaozinho SP U20?

Niciuna clar: cotele erau 2.45 la gazde și 2.67 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Jabaquara U20 - Sertaozinho SP U20?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din Paulista U20

Toată liga →