Iraklis Thermaikou - Akrites Sykeon
Goluri pe meci, ultimele 5: Iraklis Thermaikou 1,0 marcate, 0,2 primite · Akrites Sykeon 1,0 marcate, 1,8 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 60% · Egal 25% · Oaspete 15%
Goluri / meci
1,0 + 1,0
Peste 2.5
2.10 · forma 0% / 40%
GG
Da 2.20 · Nu 1.60
Analiză Iraklis Thermaikou - Akrites Sykeon
Meciul Iraklis Thermaikou - Akrites Sykeon se joacă duminică, 18 octombrie, de la 16:00 (ora României), în Gamma Ethniki (Grecia). Iraklis Thermaikou vine într-o formă clar mai bună.
Iraklis Thermaikou n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 5 goluri și a primit 1. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Akrites Sykeon are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-9.
Casele o dau favorită pe Iraklis Thermaikou, la 1.49, cu egalul la 3.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 60% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.10, iar GG la 2.20.
Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,6 pentru Iraklis Thermaikou și 0,7 pentru Akrites Sykeon. Scorul cel mai probabil e 1-0.
| Indicator | Iraklis Thermaikou | Akrites Sykeon |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 2-3-0 | 1-1-3 |
| Puncte / meci | 1,80 | 0,80 |
| Goluri marcate (medie) | 5 (1,0) | 5 (1,0) |
| Goluri primite (medie) | 1 (0,2) | 9 (1,8) |
| % Peste 2.5 | 0% | 40% |
| % GG | 20% | 40% |
| Goluri estimate (model) | 1,55 | 0,66 |
| Șanse de victorie (model) | 59% | 16% |
Goluri estimate
1,55 - 0,66 · total 2,21
1X2 model
59% · 25% · 16%
Peste 2.5 model
38% · cotă corectă 2.63
GG model
38% · cotă corectă 2.63
Sub 2.5: 62% · Peste 2.5: 38% · total goluri în 90 de minute
| Iraklis The. ↓ / Akrites Syk. → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 11,0 | 7,2 | 2,4 | 0,5 | 0,1 | 0,0 |
| 1 | 17,0 | 11,2 | 3,7 | 0,8 | 0,1 | 0,0 |
| 2 | 13,2 | 8,7 | 2,9 | 0,6 | 0,1 | 0,0 |
| 3 | 6,8 | 4,5 | 1,5 | 0,3 | 0,1 | 0,0 |
| 4 | 2,6 | 1,7 | 0,6 | 0,1 | 0,0 | 0,0 |
| 5 | 0,8 | 0,5 | 0,2 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Iraklis Thermaikou, coloane = goluri Akrites Sykeon.
Factori de risc
- Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
- Apărare vulnerabilă: Akrites Sykeon. Akrites Sykeon a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Victorie Iraklis Thermaikou are 59% în model, dar la 1.49 plătește sub cota corectă de 1.69. Sub 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. Cota 1.64 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 62%. Cota de 1.60 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-0.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Peste / sub 2.5
Nu avem H2H legat de meciul ăsta.
Întrebări frecvente
La ce oră începe Iraklis Thermaikou - Akrites Sykeon?
Duminică, 18 octombrie, ora 16:00, ora României.
În ce competiție se joacă Iraklis Thermaikou - Akrites Sykeon?
În Gamma Ethniki (Grecia). Celelalte meciuri din competiție sunt mai jos.
Cine e favorită în Iraklis Thermaikou - Akrites Sykeon?
Iraklis Thermaikou, la cota 1.49. Egalul e la 3.65.
Câte goluri se așteaptă în Iraklis Thermaikou - Akrites Sykeon?
În jur de 2,2, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-0.