Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Northern Premier League - PD

Ilkeston Town - Warrington Town

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

Anglia Am.Northern Premier League - PD · Anglia Am. Final
Ilkeston Town
ÎVVVÎ
Final1-2Pauză 0-1
Warrington Town
EVVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Ilkeston Town 11%Egal 22%Warrington Town 67%

Ilkeston Town 1-2 Warrington Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ilkeston Town 1-2 Warrington Town (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 52% pentru victoria lui Warrington Town, iar cotele fără marjă 67%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG a ieșit (51%). Scorul exact 1-2 avea 9,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (5-4) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Ilkeston Townîn meciWarrington Town
5
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ilkeston Town vs Warrington Town

Ilkeston Town marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0. Warrington Town marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4. La Warrington Town, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,7goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Ilkeston Townultimele 5Warrington Town
1,80
Puncte / meci
1,40
1,4
Goluri marcate / meci
1,8
1,0
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Ilkeston Town și ultimele 5 Warrington Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ilkeston Town3-0-2

Î
Whitby Town - Ilkeston Town15.08.26 · Northern Premier League - PD
2-0
V
AFC Emley - Ilkeston Town11.08.26 · Northern Premier League - PD
1-2
V
Ilkeston Town - Stockton Town08.08.26 · Northern Premier League - PD
1-0
V
Ilkeston Town - Basford United28.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
Î
Ilkeston Town - Barwell18.07.26 · Amicale intercluburi
0-1

Warrington Town2-1-2

E
Warrington Town - Cleethorpes Town15.08.26 · Northern Premier League - PD
1-1
V
Warrington Town - Hyde United11.08.26 · Northern Premier League - PD
3-0
V
Guiseley - Warrington Town08.08.26 · Northern Premier League - PD
1-2
Î
Marine - Warrington Town28.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Warrington Town - Southport25.07.26 · Amicale intercluburi
2-3

Întâlniri directe Ilkeston Town - Warrington Town

Ilkeston Town 0Egal 1Warrington Town 1
E
Ilkeston Town - Warrington Town04.04.2026 · pauză 0-1
1-1

V/E/Î din perspectiva Ilkeston Town. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ilkeston Town - Warrington Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ilkeston Town8.2511% fără marjă
X · Egal4.0522% fără marjă
2 · Warrington Town1.3367% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 2.75
X2 1.01
12 1.14

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 1.70
Peste 2.5 1.97

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.87

Analiza de dinainte de meci

Ilkeston Town - Warrington Town s-a jucat marți, 18 august, în Northern Premier League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Ilkeston Town are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 7-5. Warrington Town vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Ilkeston Town a câștigat niciodată, Warrington Town o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Ilkeston Town - Warrington Town 1-1, pe 4 aprilie 2026.

Warrington Town pleacă favorită, la cota 1.33. Egalul e la 4.05, iar Ilkeston Town la 8.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 67% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.97, iar GG la 1.80.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,0 pentru Ilkeston Town și 1,7 pentru Warrington Town. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 23% la victorie, față de 11%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Warrington Town are 52% în model, dar la 1.33 plătește sub cota corectă de 1.92. Peste 1.5 goluri: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. La 1.18, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Ilkeston Town - Warrington Town

Goluri estimate: 1,01 Ilkeston Town și 1,65 Warrington Town, total 2,66. 1X2 în model: 23% · 25% · 52%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-111,7%0-111,5%1-29,6%0-29,5%1-07,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-1
Cornere5-4
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startWarrington Town · 1.33
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ilkeston Town - Warrington Town?

S-a jucat marți, 18 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Ilkeston Town - Warrington Town?

În Northern Premier League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Ilkeston Town - Warrington Town?

Pe New Manor Ground, în Ilkeston, Derbyshire, marți, 18 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Ilkeston Town - Warrington Town?

Warrington Town pleca favorită, la cota 1.33. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Ilkeston Town - Warrington Town?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Northern Premier League - PD

Toată liga →