Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

UngariaUngaria · NB III, Group North East

III Keruleti TVE - Csepel

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

UngariaNB III, Group North East · Ungaria Final
III Keruleti TVE
VVVVV
Final2-0Pauză 0-0
Csepel
EVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
III Keruleti TVE 56%Egal 24%Csepel 20%

III Keruleti TVE 2-0 Csepel: statisticile meciului

Meciul s-a terminat III Keruleti TVE 2-0 Csepel (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 55% pentru victoria lui III Keruleti TVE, iar cotele fără marjă 56%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 4,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 24%), iar GG n-a ieșit (NG avea 27%). Scorul exact 2-0 avea 5,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (5-2) și 3 cartonașe galbene (2-1).

III Keruleti TVEîn meciCsepel
5
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici III Keruleti TVE vs Csepel

III Keruleti TVE marchează 3,8 goluri pe meci și primește 1,6. Csepel marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,8. La III Keruleti TVE, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,0goluri estimate
76%peste 2,5 goluri
73%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
III Keruleti TVEultimele 5Csepel
3,00
Puncte / meci
2,00
3,8
Goluri marcate / meci
2,6
1,6
Goluri primite / meci
1,8
5
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri III Keruleti TVE și ultimele 5 Csepel, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

III Keruleti TVE5-0-0

V
Bicskei TC - III Keruleti TVE15.07.26 · Amicale intercluburi
3-4
V
Hodmezovasarhelyi - III Keruleti TVE24.05.26 · NB III, Group North East
3-6
V
III Keruleti TVE - ESMTK Budapesta17.05.26 · NB III, Group North East
3-1
V
BKV Elore - III Keruleti TVE10.05.26 · NB III, Group North East
1-3
V
III Keruleti TVE - Budapest Honved II03.05.26 · NB III, Group North East
3-0

Csepel3-1-1

E
Kaposvari Rakoczi - Csepel10.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Budapest Honved II - Csepel24.05.26 · NB III, Group North East
1-3
Î
Csepel - Varfuerdoe-G.17.05.26 · NB III, Group North East
1-4
V
Szegedi Vasutas - Csepel10.05.26 · NB III, Group North East
2-3
V
Csepel - Martfui Lse03.05.26 · NB III, Group North East
6-2

Întâlniri directe III Keruleti TVE - Csepel

III Keruleti TVE 0Egal 2Csepel 0
E
III Keruleti TVE - Csepel08.03.2026 · pauză 1-1
1-1
E
Csepel - III Keruleti TVE17.08.2025 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva III Keruleti TVE. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi III Keruleti TVE - Csepel

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · III Keruleti TVE1.6056% fără marjă
X · Egal3.7524% fără marjă
2 · Csepel4.5020% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, cornere

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.82
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.54

Ambele marchează

GG Da 1.54
GG Nu 2.32

Cornere

Sub 9.5 1.70
Peste 9.5 2.02

Analiza de dinainte de meci

III Keruleti TVE - Csepel s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în NB III, Group North East (Ungaria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

III Keruleti TVE n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci victorii. A marcat 19 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Csepel are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 13-9. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, III Keruleti TVE a câștigat niciodată, Csepel niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: III Keruleti TVE - Csepel 1-1, pe 8 martie 2026.

Casele o dau favorită pe III Keruleti TVE, la 1.60, cu egalul la 3.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 56% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.54, iar GG la 1.54.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,4 pentru III Keruleti TVE și 1,6 pentru Csepel. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie III Keruleti TVE: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. La 1.60, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 76%. Cota de 1.54 e peste cea corectă (1.32). Ambele marchează (GG) merită privit: 73% în model, iar 1.54 plătește peste cota corectă de 1.37. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități III Keruleti TVE - Csepel

Goluri estimate: 2,39 III Keruleti TVE și 1,61 Csepel, total 4,00. 1X2 în model: 55% · 19% · 26%. Peste 2,5: 76% (cotă corectă 1.32). GG: 73% (cotă corectă 1.37). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
7%1
15%2
20%3
19%4
37%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 24% · peste 2,5: 76% (verde).

Scoruri probabile

2-18,4%1-17,0%2-26,8%3-16,7%1-25,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: III Keruleti TVE. III Keruleti TVE a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Csepel. Csepel a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,9 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză0-0
Cornere5-2
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startIII Keruleti TVE · 1.60
Goluri estimate~4,0
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat III Keruleti TVE - Csepel?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat III Keruleti TVE - Csepel?

În NB III, Group North East (Ungaria).

Unde s-a jucat III Keruleti TVE - Csepel?

Pe Hevizi uti Stadion, în Budapesta, sâmbătă, 25 iulie, ora 18:30 (ora României).

Cine era favorită în III Keruleti TVE - Csepel?

III Keruleti TVE pleca favorită, la cota 1.60. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în III Keruleti TVE - Csepel?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,0.

Alte meciuri din NB III, Group North East

Toată liga →