Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

BraziliaBrazilia · Paulista U20

Ibrachina U20 - Santo Andre U20

Statistici și rezultat final · marți, 11 august

BraziliaPaulista U20 · Brazilia Final
Ibrachina U20
VVVVV
Final0-1Pauză 0-1
Santo Andre U20
ÎVEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Ibrachina U20 71%Egal 17%Santo Andre U20 12%

Ibrachina U20 0-1 Santo Andre U20: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ibrachina U20 0-1 Santo Andre U20 (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 17% pentru victoria lui Santo Andre U20, iar cotele fără marjă 12%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 3,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 36%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 0-1 avea 3,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (5-1) și 6 cartonașe galbene (2-4).

Ibrachina U20în meciSanto Andre U20
5
Cornere
1
2
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ibrachina U20 vs Santo Andre U20

Ibrachina U20 marchează 2,6 goluri pe meci și primește 0,6. Santo Andre U20 marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,8. La Santo Andre U20, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Ibrachina U20ultimele 5Santo Andre U20
3,00
Puncte / meci
2,00
2,6
Goluri marcate / meci
2,0
0,6
Goluri primite / meci
1,8
5
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
100%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Ibrachina U20 și ultimele 5 Santo Andre U20, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ibrachina U205-0-0

V
SC Paulinense SP U23 - Ibrachina U2007.08.26 · Paulista U20
0-1
V
Bandeirante SP U20 - Ibrachina U2031.07.26 · Paulista U20
1-2
V
Ibrachina U20 - Velo Clube U2024.07.26 · Paulista U20
5-0
V
Ibrachina U20 - Botafogo SP U2017.07.26 · Paulista U20
4-2
V
Osasco Sporting U20 - Ibrachina U2010.07.26 · Paulista U20
0-1

Santo Andre U203-1-1

Î
Botafogo SP U20 - Santo Andre U2007.08.26 · Paulista U20
4-1
V
Santo Andre U20 - Uniao Sao Joao U2031.07.26 · Paulista U20
2-1
E
Novorizontino U20 - Santo Andre U2025.07.26 · Paulista U20
2-2
V
Santo Andre U20 - Bandeirante SP U2010.07.26 · Paulista U20
2-1
V
Santo Andre U20 - SC Paulinense SP U2303.07.26 · Paulista U20
3-1

Întâlniri directe Ibrachina U20 - Santo Andre U20

Ibrachina U20 0Egal 2Santo Andre U20 0
E
Santo Andre U20 - Ibrachina U2015.01.2026 · pauză 0-1
1-1
E
Ibrachina U20 - Santo Andre U2007.01.2026 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Ibrachina U20. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ibrachina U20 - Santo Andre U20

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ibrachina U201.2571% fără marjă
X · Egal5.3017% fără marjă
2 · Santo Andre U207.6012% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, cornere

Șansă dublă

1X 1.01
X2 3.40
12 1.08

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.53

Ambele marchează

GG Da 2.12
GG Nu 1.64

Cornere

Sub 9.5 1.74
Peste 9.5 1.97

Analiza de dinainte de meci

Ibrachina U20 - Santo Andre U20 s-a jucat marți, 11 august, în Paulista U20 (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Ibrachina U20 n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci victorii. A marcat 13 goluri și a primit 3. În ultimele 5 meciuri, Santo Andre U20 are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 10-9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Ibrachina U20 a câștigat niciodată, Santo Andre U20 niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Santo Andre U20 - Ibrachina U20 1-1, pe 15 ianuarie 2026.

Casele o dau favorită pe Ibrachina U20, la 1.25, cu egalul la 5.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 71% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.53, iar GG la 2.12.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,3 pentru Ibrachina U20 și 1,1 pentru Santo Andre U20. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 64% la victorie, față de 71%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Ibrachina U20, modelul calculează 64%. Cota de 1.25 e sub cea corectă (1.56) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 64% în model, iar 1.53 e aproape de cota corectă (1.56). Ambele marchează (GG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Casele dau 2.12, mai mult. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Ibrachina U20 - Santo Andre U20

Goluri estimate: 2,25 Ibrachina U20 și 1,05 Santo Andre U20, total 3,30. 1X2 în model: 64% · 19% · 17%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

2-19,8%2-09,3%1-18,7%1-08,3%3-17,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Santo Andre U20. Santo Andre U20 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere5-1
Cartonașe galbene2-4
Favorită la startIbrachina U20 · 1.25
Goluri estimate~3,3
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ibrachina U20 - Santo Andre U20?

S-a jucat marți, 11 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Ibrachina U20 - Santo Andre U20?

În Paulista U20 (Brazilia).

Cine era favorită în Ibrachina U20 - Santo Andre U20?

Ibrachina U20 pleca favorită, la cota 1.25. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Ibrachina U20 - Santo Andre U20?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din Paulista U20

Toată liga →