Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Northern Premier League - PD

Hyde United - United of Manchester

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

Anglia Am.Northern Premier League - PD · Anglia Am. Final
Hyde United
VÎEVÎ
Final1-0Pauză 0-0
United of Manchester
ÎEÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Hyde United 34%Egal 37%United of Manchester 29%

Hyde United 1-0 United of Manchester: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hyde United 1-0 United of Manchester (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Hyde United, iar cotele fără marjă 34%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 1,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 70%), iar GG n-a ieșit (NG avea 64%). Scorul exact 1-0 avea 17,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (3-2) și 2 cartonașe galbene (2-0).

Hyde Unitedîn meciUnited of Manchester
3
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hyde United vs United of Manchester

Hyde United marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. United of Manchester marchează 0,2 goluri pe meci și primește 2,2. Ultimele 7 întâlniri directe: Hyde United 3, egal 3, United of Manchester 1.

~1,9goluri estimate
30%peste 2,5 goluri
36%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Hyde Unitedultimele 5United of Manchester
1,40
Puncte / meci
0,20
0,8
Goluri marcate / meci
0,2
1,2
Goluri primite / meci
2,2
2
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
20%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Hyde United și ultimele 5 United of Manchester, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hyde United2-1-2

V
Lancaster City - Hyde United15.08.26 · Northern Premier League - PD
1-2
Î
Warrington Town - Hyde United11.08.26 · Northern Premier League - PD
3-0
E
Hyde United - AFC Emley08.08.26 · Northern Premier League - PD
0-0
V
Hyde United - Atherton Collieries28.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Hyde United - Chester24.07.26 · Amicale intercluburi
0-1

United of Manchester0-1-4

Î
United of Manchester - Gainsborough Trinity15.08.26 · Northern Premier League - PD
0-3
E
United of Manchester - Leek Town11.08.26 · Northern Premier League - PD
1-1
Î
Warrington Rylands - United of Manchester08.08.26 · Northern Premier League - PD
3-0
Î
Macclesfield - United of Manchester01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Southport - United of Manchester24.07.26 · Amicale intercluburi
2-0

Întâlniri directe Hyde United - United of Manchester

Hyde United 3Egal 3United of Manchester 1
Î
Hyde United - United of Manchester28.09.2024 · pauză 1-3
2-3

V/E/Î din perspectiva Hyde United. 4 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Hyde United - United of Manchester

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hyde United2.6534% fără marjă
X · Egal2.4037% fără marjă
2 · United of Manchester3.1029% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.25
X2 1.35
12 1.42

Goluri

Peste 1.5 1.97
Sub 2.5 1.16
Peste 2.5 3.85

Ambele marchează

GG Da 2.95
GG Nu 1.33

Analiza de dinainte de meci

Hyde United - United of Manchester s-a jucat marți, 18 august, în Northern Premier League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Hyde United are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 4-6. United of Manchester n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 1 gol și a primit 11.

În ultimele 7 întâlniri directe, Hyde United a câștigat de 3 ori, United of Manchester o dată, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,1 goluri în medie. Ultima: United of Manchester - Hyde United 0-1, pe 18 aprilie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.65 pentru gazde, 3.10 pentru oaspeți și 2.40 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.85, iar GG la 2.95.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,2 pentru Hyde United și 0,7 pentru United of Manchester. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 47% la victorie, față de 34%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 77%. Cota de 1.25 e corectă, fără plus. Sub 2.5 goluri are 70% în model, dar la 1.16 plătește sub cota corectă de 1.43. Nu marchează ambele (NG): 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. La 1.33, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Hyde United - United of Manchester

Goluri estimate: 1,19 Hyde United și 0,74 United of Manchester, total 1,93. 1X2 în model: 47% · 30% · 23%. Peste 2,5: 30% (cotă corectă 3.33). GG: 36% (cotă corectă 2.78). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

15%0
28%1
27%2
17%3
8%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 70% · peste 2,5: 30% (verde).

Scoruri probabile

1-017,3%0-014,5%1-112,8%0-110,7%2-010,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: United of Manchester. United of Manchester a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: United of Manchester. United of Manchester a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,2 goluri, după cote 1,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 3,1 goluri, iar modelul estimează acum 1,9.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere3-2
Cartonașe galbene2-0
Goluri estimate~1,9
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hyde United - United of Manchester?

S-a jucat marți, 18 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Hyde United - United of Manchester?

În Northern Premier League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Hyde United - United of Manchester?

Pe Ewen Fields, în Hyde, Cheshire, marți, 18 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Hyde United - United of Manchester?

Niciuna clar: cotele erau 2.65 la gazde și 3.10 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Hyde United - United of Manchester?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,9.

Alte meciuri din Northern Premier League - PD

Toată liga →