Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

Germania Am.Germania Am. · Regionalliga - Nord

Hannoverscher SC - Kickers Emden

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Germania Am.Regionalliga - Nord · Germania Am. Final
Hannoverscher SC
VVVVE
Final4-4Pauză 2-1
Kickers Emden
ÎVVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Hannoverscher SC 21%Egal 22%Kickers Emden 57%

Hannoverscher SC 4-4 Kickers Emden: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hannoverscher SC 4-4 Kickers Emden (pauză 2-1). Înainte de start, modelul dădea 20% pentru egalul, iar cotele fără marjă 22%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 8 goluri, față de 4,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 77%), iar GG a ieșit (75%). Scorul exact 4-4 avea 0,8% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hannoverscher SC vs Kickers Emden

Hannoverscher SC marchează 3,0 goluri pe meci și primește 1,2. Kickers Emden marchează 3,4 goluri pe meci și primește 1,8. La Kickers Emden, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,1goluri estimate
77%peste 2,5 goluri
75%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Hannoverscher SCultimele 5Kickers Emden
2,60
Puncte / meci
2,00
3,0
Goluri marcate / meci
3,4
1,2
Goluri primite / meci
1,8
4
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
100%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Hannoverscher SC și ultimele 5 Kickers Emden, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hannoverscher SC4-1-0

V
Eintracht Norderstedt - Hannoverscher SC16.05.26 · Regionalliga - Nord
3-6
V
Hannoverscher SC - Hannover II09.05.26 · Regionalliga - Nord
2-0
V
FSV Schoningen - Hannoverscher SC02.05.26 · Regionalliga - Nord
1-4
V
Hannoverscher SC - VfB Lubeck26.04.26 · Regionalliga - Nord
1-0
E
Hannoverscher SC - Drochtersen Assel22.04.26 · Regionalliga - Nord
2-2

Kickers Emden3-1-1

Î
Kickers Emden - St.Pauli04.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
V
SV Grun-Weiss Firrel - Kickers Emden26.06.26 · Amicale intercluburi
2-9
V
Altona 93 - Kickers Emden16.05.26 · Regionalliga - Nord
1-3
E
Kickers Emden - VfB Lubeck09.05.26 · Regionalliga - Nord
1-1
V
Hannover II - Kickers Emden06.05.26 · Regionalliga - Nord
2-3

Întâlniri directe Hannoverscher SC - Kickers Emden

Hannoverscher SC 0Egal 2Kickers Emden 0
E
Kickers Emden - Hannoverscher SC06.12.2025 · pauză 0-0
1-1
E
Hannoverscher SC - Kickers Emden24.08.2025 · pauză 1-2
3-3

V/E/Î din perspectiva Hannoverscher SC. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Hannoverscher SC - Kickers Emden

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hannoverscher SC4.4021% fără marjă
X · Egal4.1022% fără marjă
2 · Kickers Emden1.6157% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.12
X2 1.16
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.08
Sub 2.5 2.72
Peste 2.5 1.36

Ambele marchează

GG Da 1.44
GG Nu 2.57

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.74
Pauză peste 1.5 1.97

Analiza de dinainte de meci

Hannoverscher SC - Kickers Emden s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Regionalliga - Nord (Germania Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Hannoverscher SC n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 15 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Kickers Emden are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 17-9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Hannoverscher SC a câștigat niciodată, Kickers Emden niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Kickers Emden - Hannoverscher SC 1-1, pe 6 decembrie 2025.

Casele o dau favorită pe Kickers Emden, la 1.61, cu egalul la 4.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 57% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.36, iar GG la 1.44.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru Hannoverscher SC și 2,2 pentru Kickers Emden. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 32% la victorie, față de 21%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 68% în model, dar la 1.16 plătește sub cota corectă de 1.47. Peste 2.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. Cota 1.36 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 75%. Cota de 1.44 e peste cea corectă (1.33). Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Hannoverscher SC - Kickers Emden

Goluri estimate: 1,83 Hannoverscher SC și 2,23 Kickers Emden, total 4,06. 1X2 în model: 32% · 20% · 48%. Peste 2,5: 77% (cotă corectă 1.30). GG: 75% (cotă corectă 1.33). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
7%1
14%2
19%3
20%4
38%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 23% · peste 2,5: 77% (verde).

Scoruri probabile

1-27,8%2-27,2%1-17,0%2-16,4%1-35,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kickers Emden. Kickers Emden a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,7 goluri, după cote 3,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-4
Pauză2-1
Favorită la startKickers Emden · 1.61
Goluri estimate~4,1
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hannoverscher SC - Kickers Emden?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 4-4.

În ce competiție s-a jucat Hannoverscher SC - Kickers Emden?

În Regionalliga - Nord (Germania Am.).

Cine era favorită în Hannoverscher SC - Kickers Emden?

Kickers Emden pleca favorită, la cota 1.61. Meciul s-a terminat 4-4.

Câte goluri s-au marcat în Hannoverscher SC - Kickers Emden?

8 goluri, scor final 4-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,1.

Alte meciuri din Regionalliga - Nord

Toată liga →