Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Northern Premier League - PD

Guiseley - Stockton Town

Statistici și rezultat final · marți, 25 august

Anglia Am.Northern Premier League - PD · Anglia Am. Final
Guiseley
VVEVÎ
Final3-0Pauză 1-0
Stockton Town
VÎEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Guiseley 67%Egal 22%Stockton Town 10%

Guiseley 3-0 Stockton Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Guiseley 3-0 Stockton Town (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 60% pentru victoria lui Guiseley, iar cotele fără marjă 67%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG n-a ieșit (NG avea 51%). Scorul exact 3-0 avea 6,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 18 cornere (10-8) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Guiseleyîn meciStockton Town
10
Cornere
8
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Guiseley vs Stockton Town

Guiseley marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,4. Stockton Town marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,4. La Guiseley, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Guiseley nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Guiseleyultimele 5Stockton Town
2,00
Puncte / meci
0,80
2,0
Goluri marcate / meci
0,8
1,4
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
20%
80%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Guiseley și ultimele 5 Stockton Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Guiseley3-1-1

V
Curzon Ashton - Guiseley22.08.26 · Northern Premier League - PD
1-2
V
Guiseley - Bury18.08.26 · Northern Premier League - PD
3-2
E
Workington - Guiseley15.08.26 · Northern Premier League - PD
2-2
V
Whitby Town - Guiseley11.08.26 · Northern Premier League - PD
0-2
Î
Guiseley - Warrington Town08.08.26 · Northern Premier League - PD
1-2

Stockton Town1-1-3

V
Stockton Town - Alfreton Town22.08.26 · Northern Premier League - PD
2-0
Î
Gainsborough Trinity - Stockton Town18.08.26 · Northern Premier League - PD
4-1
E
Stockton Town - Leek Town15.08.26 · Northern Premier League - PD
1-1
Î
Stockton Town - Ashton United11.08.26 · Northern Premier League - PD
0-1
Î
Ilkeston Town - Stockton Town08.08.26 · Northern Premier League - PD
1-0

Întâlniri directe Guiseley - Stockton Town

Guiseley 0Egal 2Stockton Town 3
E1-1
Î2-0
Î1-0
E1-1
Î3-1

V/E/Î din perspectiva Guiseley. 1 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Guiseley - Stockton Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Guiseley1.3367% fără marjă
X · Egal4.0022% fără marjă
2 · Stockton Town8.7510% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.00
X2 2.75
12 1.16

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 1.83
Peste 2.5 1.85

Ambele marchează

GG Da 1.72
GG Nu 1.95

Analiza de dinainte de meci

Guiseley - Stockton Town s-a jucat marți, 25 august, în Northern Premier League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Guiseley vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Stockton Town are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-7. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Guiseley a câștigat niciodată, Stockton Town de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Guiseley - Stockton Town 1-1, pe 24 ianuarie 2026.

Casele o dau favorită pe Guiseley, la 1.33, cu egalul la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 67% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.85, iar GG la 1.72.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,9 pentru Guiseley și 0,9 pentru Stockton Town. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 60% la victorie, față de 67%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Guiseley are 60% în model, dar la 1.33 plătește sub cota corectă de 1.67. Peste 1.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. La 1.14, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Guiseley - Stockton Town

Goluri estimate: 1,85 Guiseley și 0,88 Stockton Town, total 2,73. 1X2 în model: 60% · 22% · 18%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-012,1%2-011,2%1-110,6%2-19,8%3-06,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză1-0
Cornere10-8
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startGuiseley · 1.33
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Guiseley - Stockton Town?

S-a jucat marți, 25 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Guiseley - Stockton Town?

În Northern Premier League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Guiseley - Stockton Town?

Pe Nethermoor Park, în Guiseley, West Yorkshire, marți, 25 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Guiseley - Stockton Town?

Guiseley pleca favorită, la cota 1.33. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Guiseley - Stockton Town?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Northern Premier League - PD

Toată liga →