Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

BraziliaBrazilia · Paulista U20

Guarani SP U20 - Agua Santa SP U20

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

BraziliaPaulista U20 · Brazilia Final
Guarani SP U20
VVVVV
Final2-0Pauză 0-0
Agua Santa SP U20
ÎEVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Guarani SP U20 53%Egal 24%Agua Santa SP U20 22%

Guarani SP U20 2-0 Agua Santa SP U20: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Guarani SP U20 2-0 Agua Santa SP U20 (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 54% pentru victoria lui Guarani SP U20, iar cotele fără marjă 53%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 48%), iar GG n-a ieșit (NG avea 47%). Scorul exact 2-0 avea 9,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (6-2) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Guarani SP U20în meciAgua Santa SP U20
6
Cornere
2
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Guarani SP U20 vs Agua Santa SP U20

Guarani SP U20 marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,4. Agua Santa SP U20 marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,8goluri estimate
52%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Guarani SP U20ultimele 5Agua Santa SP U20
3,00
Puncte / meci
1,60
2,0
Goluri marcate / meci
1,4
0,4
Goluri primite / meci
1,2
5
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Guarani SP U20 și ultimele 5 Agua Santa SP U20, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Guarani SP U205-0-0

V
Referencia SP U20 - Guarani SP U2031.07.26 · Paulista U20
0-1
V
Guarani SP U20 - Tanabi U2024.07.26 · Paulista U20
1-0
V
Audax SP U20 - Guarani SP U2017.07.26 · Paulista U20
1-4
V
Guarani SP U20 - Maua U2010.07.26 · Paulista U20
2-1
V
Guarani SP U20 - Sfera U2003.07.26 · Paulista U20
2-0

Agua Santa SP U202-2-1

Î
Agua Santa SP U20 - Sfera U2031.07.26 · Paulista U20
1-3
E
Agua Santa SP U20 - Ituano U2024.07.26 · Paulista U20
0-0
V
Agua Santa SP U20 - Porto Foot Ball U2012.07.26 · Paulista U20
1-0
V
GD Prudente U20 - Agua Santa SP U2007.07.26 · Paulista U20
1-3
E
Audax SP U20 - Agua Santa SP U2003.07.26 · Paulista U20
2-2

Ponturi Guarani SP U20 - Agua Santa SP U20

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Guarani SP U201.6953% fără marjă
X · Egal3.7024% fără marjă
2 · Agua Santa SP U204.0022% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.16
X2 1.92
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.17
Peste 2.5 1.59

Ambele marchează

GG Da 1.61
GG Nu 2.17

Analiza de dinainte de meci

Guarani SP U20 - Agua Santa SP U20 s-a jucat vineri, 7 august, în Paulista U20 (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Guarani SP U20 n-a pierdut niciunul (cinci victorii). Golaveraj: 10-2. Agua Santa SP U20 vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6.

Guarani SP U20 pleacă favorită, la cota 1.69. Egalul e la 3.70, iar Agua Santa SP U20 la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.59, iar GG la 1.61.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,7 pentru Guarani SP U20 și 1,0 pentru Agua Santa SP U20. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Guarani SP U20, modelul calculează 54%. Cota de 1.69 e sub cea corectă (1.85) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 76% în model, dar la 1.16 plătește sub cota corectă de 1.32. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Guarani SP U20 - Agua Santa SP U20

Goluri estimate: 1,73 Guarani SP U20 și 1,02 Agua Santa SP U20, total 2,75. 1X2 în model: 54% · 24% · 22%. Peste 2,5: 52% (cotă corectă 1.92). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
18%1
24%2
22%3
15%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 48% · peste 2,5: 52% (verde).

Scoruri probabile

1-111,3%1-011,1%2-19,8%2-09,6%0-16,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,5 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză0-0
Cornere6-2
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startGuarani SP U20 · 1.69
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Guarani SP U20 - Agua Santa SP U20?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Guarani SP U20 - Agua Santa SP U20?

În Paulista U20 (Brazilia).

Unde s-a jucat Guarani SP U20 - Agua Santa SP U20?

Pe Estádio Municipal José Silveira Nunes, în Louveira, São Paulo, vineri, 7 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Guarani SP U20 - Agua Santa SP U20?

Guarani SP U20 pleca favorită, la cota 1.69. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Guarani SP U20 - Agua Santa SP U20?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Paulista U20

Toată liga →