Duminică18 octombrie
Live 77 Pune pont

JaponiaJaponia · J3 League

Fukushima United - Nara Club

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

JaponiaJ3 League · Japonia Final
Fukushima United
ÎÎVÎÎ
Final2-2Pauză 0-0
Nara Club
VÎÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Fukushima United 45%Egal 25%Nara Club 30%

Fukushima United 2-2 Nara Club: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Fukushima United 2-2 Nara Club (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru egalul, iar cotele fără marjă 25%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (67%). Scorul exact 2-2 avea 6,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (6-2) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Fukushima Unitedîn meciNara Club
6
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Fukushima United vs Nara Club

Fukushima United marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,8. Nara Club marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,4. La Fukushima United, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Nara Club nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~3,5goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
67%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Fukushima Unitedultimele 5Nara Club
0,60
Puncte / meci
1,20
2,4
Goluri marcate / meci
1,6
1,8
Goluri primite / meci
2,4
1
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Fukushima United și ultimele 5 Nara Club, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Fukushima United1-0-4

Î1-0
Î
Gainare Tottori - Fukushima United22.08.26 · J3 League
2-1
V
Fukushima United - Oyama SC19.08.26 · Cupa
7-0
Î
Zwiegen Kanazawa - Fukushima United15.08.26 · J3 League
4-3
Î
Fukushima United - Kamatamare Sanuki09.08.26 · J3 League
1-2

Nara Club2-0-3

V
Nara Club - Renofa Yamaguchi22.08.26 · J3 League
3-1
Î
Nara Club - FC Osaka19.08.26 · Cupa
1-4
Î
Nara Club - Kagoshima United16.08.26 · J3 League
1-3
Î
Ehime - Nara Club09.08.26 · J3 League
4-1
V
Matsumoto Yamaga - Nara Club06.06.26 · J2/J3 League
0-2

Întâlniri directe Fukushima United - Nara Club

Fukushima United 2Egal 2Nara Club 0
V
Fukushima United - Nara Club16.11.2025 · pauză 1-1
2-1
E
Nara Club - Fukushima United16.02.2025 · pauză 2-2
2-2
E
Nara Club - Fukushima United02.11.2024 · pauză 1-0
1-1
V
Fukushima United - Nara Club06.05.2024 · pauză 1-0
2-1

V/E/Î din perspectiva Fukushima United. 3 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Fukushima United - Nara Club

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Fukushima United2.0545% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Nara Club3.0530% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.61
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.71

Ambele marchează

GG Da 1.61
GG Nu 2.17

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.46
Pauză peste 1.5 2.45

Analiza de dinainte de meci

Fukushima United - Nara Club s-a jucat sâmbătă, 29 august, în J3 League (Japonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Fukushima United vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Nara Club are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 8-12. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Fukushima United a câștigat de 2 ori, Nara Club niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Fukushima United - Nara Club 2-1, pe 16 noiembrie 2025.

Casele o dau favorită pe Fukushima United, la 2.05, cu egalul la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.71, iar GG la 1.61.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,0 pentru Fukushima United și 1,5 pentru Nara Club. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 71%. Cota de 1.31 e sub cea corectă (1.41) și nu merită. Peste 2.5 goluri merită privit: 67% în model, iar 1.71 plătește peste cota corectă de 1.49. Ambele marchează (GG): 67% în model, cota corectă ar fi 1.49. Casele dau 1.61, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Fukushima United - Nara Club

Goluri estimate: 1,99 Fukushima United și 1,48 Nara Club, total 3,47. 1X2 în model: 49% · 22% · 29%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 67% (cotă corectă 1.49). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
21%3
19%4
27%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-19,2%2-19,1%1-26,8%2-26,7%1-06,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Fukushima United. Fukushima United a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Nara Club. Nara Club a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,1 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Fukushima United e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză0-0
Cornere6-2
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startFukushima United · 2.05
Goluri estimate~3,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Fukushima United - Nara Club?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 12:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Fukushima United - Nara Club?

În J3 League (Japonia).

Unde s-a jucat Fukushima United - Nara Club?

Pe Toho Stadium, în Fukushima, sâmbătă, 29 august, ora 12:00 (ora României).

Cine era favorită în Fukushima United - Nara Club?

Fukushima United pleca favorită, la cota 2.05. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Fukushima United - Nara Club?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din J3 League

Toată liga →