Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

Germania Am.Germania Am. · Regionalliga - Nord

FSV Schoningen - St. Pauli II

Statistici și rezultat final · miercuri, 26 august

Germania Am.Regionalliga - Nord · Germania Am. Final
FSV Schoningen
VVEVÎ
Final3-2Pauză 1-2
St. Pauli II
VÎÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
FSV Schoningen 50%Egal 24%St. Pauli II 25%

FSV Schoningen 3-2 St. Pauli II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat FSV Schoningen 3-2 St. Pauli II (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 50% pentru victoria lui FSV Schoningen, iar cotele fără marjă 50%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG a ieșit (62%). Scorul exact 3-2 avea 3,9% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici FSV Schoningen vs St. Pauli II

FSV Schoningen marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. St. Pauli II marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,2.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
FSV Schoningenultimele 5St. Pauli II
2,00
Puncte / meci
0,80
1,4
Goluri marcate / meci
1,4
1,2
Goluri primite / meci
2,2
3
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri FSV Schoningen și ultimele 5 St. Pauli II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

FSV Schoningen3-1-1

V
FSV Schoningen - SV Todesfelde16.08.26 · Regionalliga - Nord
2-0
V
Eimsbutteler - FSV Schoningen12.08.26 · Regionalliga - Nord
1-2
E
FSV Schoningen - Eintracht Norderstedt09.08.26 · Regionalliga - Nord
1-1
V
SSV Jeddeloh - FSV Schoningen01.08.26 · Regionalliga - Nord
0-2
Î
FSV Schoningen - Magdeburg18.07.26 · Amicale intercluburi
0-4

St. Pauli II1-1-3

V
St. Pauli II - Werder Bremen II16.08.26 · Regionalliga - Nord
2-1
Î
SSV Jeddeloh - St. Pauli II12.08.26 · Regionalliga - Nord
2-0
Î
St. Pauli II - Bremer SV09.08.26 · Regionalliga - Nord
0-1
Î
SV Todesfelde - St. Pauli II02.08.26 · Regionalliga - Nord
6-4
E
Eintracht Norderstedt - St. Pauli II26.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Întâlniri directe FSV Schoningen - St. Pauli II

FSV Schoningen 2Egal 0St. Pauli II 0
V
St. Pauli II - FSV Schoningen15.03.2026 · pauză 0-1
0-5
V
FSV Schoningen - St. Pauli II13.09.2025 · pauză 1-0
3-1

V/E/Î din perspectiva FSV Schoningen. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi FSV Schoningen - St. Pauli II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · FSV Schoningen1.8250% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · St. Pauli II3.6025% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.21
X2 1.88
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.11
Sub 2.5 2.47
Peste 2.5 1.45

Ambele marchează

GG Da 1.47
GG Nu 2.52

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.65
Pauză peste 1.5 2.10

Analiza de dinainte de meci

FSV Schoningen - St. Pauli II s-a jucat miercuri, 26 august, în Regionalliga - Nord (Germania Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

FSV Schoningen vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, St. Pauli II are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 7-11.

În ultimele 2 întâlniri directe, FSV Schoningen a câștigat de 2 ori, St. Pauli II niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 4,5 goluri în medie. Ultima: St. Pauli II - FSV Schoningen 0-5, pe 15 martie 2026.

Casele o dau favorită pe FSV Schoningen, la 1.82, cu egalul la 3.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.45, iar GG la 1.47.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,9 pentru FSV Schoningen și 1,3 pentru St. Pauli II. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie FSV Schoningen are 50% în model, dar la 1.82 plătește sub cota corectă de 2.00. Peste 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. La 1.45, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 62%. Cota de 1.47 e sub cea corectă (1.61) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități FSV Schoningen - St. Pauli II

Goluri estimate: 1,86 FSV Schoningen și 1,31 St. Pauli II, total 3,17. 1X2 în model: 50% · 23% · 27%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-110,2%2-19,5%1-07,8%2-07,3%1-26,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: St. Pauli II. St. Pauli II a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-2
Pauză1-2
Favorită la startFSV Schoningen · 1.82
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat FSV Schoningen - St. Pauli II?

S-a jucat miercuri, 26 august, ora 19:30 (ora României) și s-a terminat 3-2.

În ce competiție s-a jucat FSV Schoningen - St. Pauli II?

În Regionalliga - Nord (Germania Am.).

Unde s-a jucat FSV Schoningen - St. Pauli II?

Pe Elmstadion, în Schoningen, miercuri, 26 august, ora 19:30 (ora României).

Cine era favorită în FSV Schoningen - St. Pauli II?

FSV Schoningen pleca favorită, la cota 1.82. Meciul s-a terminat 3-2.

Câte goluri s-au marcat în FSV Schoningen - St. Pauli II?

5 goluri, scor final 3-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din Regionalliga - Nord

Toată liga →