Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera B

Flandria - Excursionistas

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

ArgentinaPrimera B · Argentina Final
Flandria
ÎVEÎÎ
Final1-1Pauză 1-0
Excursionistas
EVÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Flandria 31%Egal 32%Excursionistas 37%

Flandria 1-1 Excursionistas: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Flandria 1-1 Excursionistas (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru egalul, iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG a ieșit (43%). Scorul exact 1-1 avea 12,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (2-4) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Flandriaîn meciExcursionistas
2
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Flandria vs Excursionistas

Flandria marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,2. Excursionistas marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,0. La Flandria, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Flandria 3, egal 0, Excursionistas 2.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
43%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Flandriaultimele 5Excursionistas
0,80
Puncte / meci
1,40
0,6
Goluri marcate / meci
1,8
1,2
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
40%
3
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Flandria și ultimele 5 Excursionistas, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Flandria1-1-3

Î
Arsenal de Sarandi - Flandria18.07.26 · Primera B
1-0
V
Flandria - Argentino Merlo14.07.26 · Primera B
1-0
E
Talleres Remedios Escalada - Flandria10.07.26 · Primera B
1-1
Î
Flandria - Deportivo Laferrere04.07.26 · Primera B
1-2
Î
Brown Adrogue - Flandria27.06.26 · Primera B
2-0

Excursionistas2-1-2

E
Excursionistas - Argentino Quilmes18.07.26 · Primera B
0-0
V
Defensores Unidos - Excursionistas14.07.26 · Primera B
0-2
Î
Excursionistas - Comunicaciones10.07.26 · Primera B
1-2
Î
Dock Sud - Excursionistas04.07.26 · Primera B
3-1
V
Excursionistas - Deportivo Merlo27.06.26 · Primera B
5-0

Întâlniri directe Flandria - Excursionistas

Flandria 3Egal 0Excursionistas 2
Î
Excursionistas - Flandria14.03.2026 · pauză 0-0
2-0
V
Excursionistas - Flandria08.11.2025 · pauză 0-1
0-1
V
Flandria - Excursionistas14.06.2025 · pauză 0-0
1-0
Î
Excursionistas - Flandria22.07.2024 · pauză 0-1
2-1
V
Flandria - Excursionistas02.03.2024 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Flandria. 1 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Flandria - Excursionistas

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Flandria3.0031% fără marjă
X · Egal2.8532% fără marjă
2 · Excursionistas2.4737% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.48
X2 1.30
12 1.36

Goluri

Peste 1.5 1.50
Sub 2.5 1.41
Peste 2.5 2.57

Ambele marchează

GG Da 2.17
GG Nu 1.61

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.22
Pauză peste 1.5 3.50

Analiza de dinainte de meci

Flandria - Excursionistas s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Primera B (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Flandria vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Excursionistas are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 9-5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Flandria a câștigat de 3 ori, Excursionistas de 2 ori. Au fost meciuri strânse, cu 1,6 goluri în medie. Ultima: Excursionistas - Flandria 2-0, pe 14 martie 2026.

La case, diferența e mică: Flandria are cota 3.00, Excursionistas 2.47. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.57, iar GG la 2.17.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 0,9 pentru Flandria și 1,3 pentru Excursionistas. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 74% în model, iar 1.30 e aproape de cota corectă (1.35). Sub 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. La 1.41, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Flandria - Excursionistas

Goluri estimate: 0,90 Flandria și 1,31 Excursionistas, total 2,21. 1X2 în model: 26% · 28% · 46%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 43% (cotă corectă 2.33). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

0-114,4%1-112,9%0-011,0%1-09,9%0-29,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere2-4
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startExcursionistas · 2.47
Goluri estimate~2,2
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Flandria - Excursionistas?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Flandria - Excursionistas?

În Primera B (Argentina).

Unde s-a jucat Flandria - Excursionistas?

Pe Stadionul Carlos V, în Luján, Provincia de Buenos Aires, sâmbătă, 25 iulie, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Flandria - Excursionistas?

Niciuna clar: cotele erau 3.00 la gazde și 2.47 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Flandria - Excursionistas?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →