Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

BraziliaBrazilia · Paulista U20

Ferroviaria SP U20 - Portuguesa Santista U20

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

BraziliaPaulista U20 · Brazilia Final
Ferroviaria SP U20
VEÎVV
Final1-0Pauză 1-0
Șanse înainte de meci, după cote
Ferroviaria SP U20 64%Egal 21%Portuguesa Santista U20 15%

Ferroviaria SP U20 1-0 Portuguesa Santista U20: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ferroviaria SP U20 1-0 Portuguesa Santista U20 (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 56% pentru victoria lui Ferroviaria SP U20, iar cotele fără marjă 64%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG n-a ieșit (NG avea 49%). Scorul exact 1-0 avea 11,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (3-4) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Ferroviaria SP U20în meciPortuguesa Santista U20
3
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ferroviaria SP U20 vs Portuguesa Santista U20

Ferroviaria SP U20 marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. Portuguesa Santista U20 marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. Ultimele 3 întâlniri directe: Ferroviaria SP U20 2, egal 0, Portuguesa Santista U20 1.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Ferroviaria SP U20ultimele 5Portuguesa Santista U20
2,00
Puncte / meci
1,00
1,4
Goluri marcate / meci
1,2
0,8
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Ferroviaria SP U20 și ultimele 5 Portuguesa Santista U20, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ferroviaria SP U203-1-1

V1-0
E
Mirassol U20 - Ferroviaria SP U2026.07.26 · Paulista U20
1-1
Î
Ferroviaria SP U20 - Santos U2018.07.26 · Paulista U20
1-2
V
Ponte Preta U20 - Ferroviaria SP U2010.07.26 · Paulista U20
0-2
V
Ferroviaria SP U20 - Juventus SP U2003.07.26 · Paulista U20
2-1

Portuguesa Santista U201-2-2

Î1-0
Î
Portuguesa Santista U20 - Juventus SP U2024.07.26 · Paulista U20
2-3
E
Jabaquara U20 - Portuguesa Santista U2017.07.26 · Paulista U20
0-0
E
Mirassol U20 - Portuguesa Santista U2010.07.26 · Paulista U20
1-1
V
Portuguesa Santista U20 - Portuguesa SP U2003.07.26 · Paulista U20
3-2

Întâlniri directe Ferroviaria SP U20 - Portuguesa Santista U20

Ferroviaria SP U20 2Egal 0Portuguesa Santista U20 1
V1-0
V3-0
Î2-1

V/E/Î din perspectiva Ferroviaria SP U20. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ferroviaria SP U20 - Portuguesa Santista U20

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ferroviaria SP U201.3964% fără marjă
X · Egal4.3521% fără marjă
2 · Portuguesa Santista U206.0015% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.07
X2 2.45
12 1.14

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.22
Peste 2.5 1.56

Ambele marchează

GG Da 1.76
GG Nu 1.95

Analiza de dinainte de meci

Ferroviaria SP U20 - Portuguesa Santista U20 s-a jucat vineri, 31 iulie, în Paulista U20 (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Ferroviaria SP U20 vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Portuguesa Santista U20 are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 6-7.

În ultimele 3 întâlniri directe, Ferroviaria SP U20 a câștigat de 2 ori, Portuguesa Santista U20 o dată. Ultima: Ferroviaria SP U20 - Portuguesa Santista U20 1-0, pe 31 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Ferroviaria SP U20, la 1.39, cu egalul la 4.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 64% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.56, iar GG la 1.76.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,8 pentru Ferroviaria SP U20 și 1,0 pentru Portuguesa Santista U20. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 56% la victorie, față de 64%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Ferroviaria SP U20 are 56% în model, dar la 1.39 plătește sub cota corectă de 1.79. Peste 1.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. La 1.15, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Ferroviaria SP U20 - Portuguesa Santista U20

Goluri estimate: 1,76 Ferroviaria SP U20 și 0,96 Portuguesa Santista U20, total 2,72. 1X2 în model: 56% · 23% · 21%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-011,6%1-111,1%2-010,2%2-19,8%0-06,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,4 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere3-4
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startFerroviaria SP U20 · 1.39
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ferroviaria SP U20 - Portuguesa Santista U20?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Ferroviaria SP U20 - Portuguesa Santista U20?

În Paulista U20 (Brazilia).

Unde s-a jucat Ferroviaria SP U20 - Portuguesa Santista U20?

Pe Estadio Dr. Adhemar de Barros, în Araraquara, São Paulo, vineri, 31 iulie, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Ferroviaria SP U20 - Portuguesa Santista U20?

Ferroviaria SP U20 pleca favorită, la cota 1.39. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Ferroviaria SP U20 - Portuguesa Santista U20?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Paulista U20

Toată liga →