Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

RusiaRusia · FNL 2 - Division B

FC Nart Cherkessk - Chayka M

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

RusiaFNL 2 - Division B · Rusia Final
FC Nart Cherkessk
ÎVVEV
Final2-0
Chayka M
ÎÎVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
FC Nart Cherkessk 74%Egal 16%Chayka M 10%

FC Nart Cherkessk 2-0 Chayka M: statisticile meciului

Meciul s-a terminat FC Nart Cherkessk 2-0 Chayka M. Înainte de start, modelul dădea 63% pentru victoria lui FC Nart Cherkessk, iar cotele fără marjă 74%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 50%), iar GG n-a ieșit (NG avea 53%). Scorul exact 2-0 avea 12,1% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici FC Nart Cherkessk vs Chayka M

FC Nart Cherkessk marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0. Chayka M marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,8. La Chayka M, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,7goluri estimate
50%peste 2,5 goluri
47%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
FC Nart Cherkesskultimele 5Chayka M
2,00
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
1,0
1,0
Goluri primite / meci
1,8
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri FC Nart Cherkessk și ultimele 5 Chayka M, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

FC Nart Cherkessk3-1-1

Î
Skchf Sevastopol - FC Nart Cherkessk01.08.26 · FNL 2 - Division B
2-1
V
FC Nart Cherkessk - Kyzyltash Yalta04.07.26 · FNL 2 - Division B
1-0
V
FC Rubin Yalta - FC Nart Cherkessk27.06.26 · FNL 2 - Division B
1-2
E
FC Nart Cherkessk - Shakhtar Donetsk Taganrog20.06.26 · FNL 2 - Division B
1-1
V
Chayka M - FC Nart Cherkessk13.06.26 · FNL 2 - Division B
1-2

Chayka M2-0-3

Î
Chayka M - Pobeda Khasavyurt01.08.26 · FNL 2 - Division B
0-2
Î
Astrakhan - Chayka M25.07.26 · FNL 2 - Division B
3-0
V
Neftyanik Izberbash - Chayka M04.07.26 · FNL 2 - Division B
1-2
V
Chayka M - FC Dynamo-2 Makhachkala27.06.26 · FNL 2 - Division B
3-0
Î
Druzhba Maykop - Chayka M20.06.26 · FNL 2 - Division B
3-0

Întâlniri directe FC Nart Cherkessk - Chayka M

FC Nart Cherkessk 1Egal 0Chayka M 0
V
Chayka M - FC Nart Cherkessk13.06.2026 · pauză 0-0
1-2

V/E/Î din perspectiva FC Nart Cherkessk. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi FC Nart Cherkessk - Chayka M

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · FC Nart Cherkessk1.2174% fără marjă
X · Egal5.5016% fără marjă
2 · Chayka M9.1010% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.02
X2 3.20
12 1.09

Goluri

Peste 1.5 1.24
Sub 2.5 1.90
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 2.50
GG Nu 1.47

Analiza de dinainte de meci

FC Nart Cherkessk - Chayka M s-a jucat sâmbătă, 8 august, în FNL 2 - Division B (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

FC Nart Cherkessk vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, Chayka M are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Chayka M - FC Nart Cherkessk 1-2, pe 13 iunie 2026.

Casele o dau favorită pe FC Nart Cherkessk, la 1.21, cu egalul la 5.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 74% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 2.50.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,9 pentru FC Nart Cherkessk și 0,8 pentru Chayka M. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 63% la victorie, față de 74%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie FC Nart Cherkessk are 63% în model, dar la 1.21 plătește sub cota corectă de 1.59. Peste 1.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. La 1.24, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități FC Nart Cherkessk - Chayka M

Goluri estimate: 1,87 FC Nart Cherkessk și 0,80 Chayka M, total 2,67. 1X2 în model: 63% · 22% · 15%. Peste 2,5: 50% (cotă corectă 2.00). GG: 47% (cotă corectă 2.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
25%2
22%3
15%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 50% · peste 2,5: 50% (verde).

Scoruri probabile

1-013,0%2-012,1%1-110,4%2-19,7%3-07,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Chayka M. Chayka M a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Favorită la startFC Nart Cherkessk · 1.21
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat FC Nart Cherkessk - Chayka M?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat FC Nart Cherkessk - Chayka M?

În FNL 2 - Division B (Rusia).

Cine era favorită în FC Nart Cherkessk - Chayka M?

FC Nart Cherkessk pleca favorită, la cota 1.21. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în FC Nart Cherkessk - Chayka M?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din FNL 2 - Division B

Toată liga →