Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

PortugaliaPortugalia · Liga U19

Farense U19 - Torreense U19

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

PortugaliaLiga U19 · Portugalia Final
Farense U19
VVVÎÎ
Final0-0Pauză 0-0
Torreense U19
VEVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Farense U19 37%Egal 29%Torreense U19 34%

Farense U19 0-0 Torreense U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Farense U19 0-0 Torreense U19 (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 29%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG n-a ieșit (NG avea 48%). Scorul exact 0-0 avea 7,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (7-2) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Farense U19în meciTorreense U19
7
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Farense U19 vs Torreense U19

Farense U19 marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2. Torreense U19 marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,4. La Torreense U19, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,6goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Farense U19ultimele 5Torreense U19
1,80
Puncte / meci
2,20
1,6
Goluri marcate / meci
1,6
1,2
Goluri primite / meci
0,4
3
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Farense U19 și ultimele 5 Torreense U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Farense U193-0-2

Î2-0
Î
Os Belenenses U19 - Farense U1926.04.25 · Liga U19
1-0

Torreense U193-2-0

V
Torreense U19 - Tondela U1925.04.26 · Liga U19
2-0
E
Academico Viseu U19 - Torreense U1911.04.26 · Liga U19
0-0
V
Torreense U19 - CD Mafra U1904.04.26 · Liga U19
1-0
E
CD Mafra U19 - Torreense U1921.03.26 · Liga U19
1-1
V
Torreense U19 - Os Belenenses U1914.03.26 · Liga U19
4-1

Întâlniri directe Farense U19 - Torreense U19

Farense U19 2Egal 0Torreense U19 0
V
Torreense U19 - Farense U1921.12.2024 · pauză 0-1
0-1
V
Farense U19 - Torreense U1921.09.2024 · pauză 3-0
4-1

V/E/Î din perspectiva Farense U19. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Farense U19 - Torreense U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Farense U192.4537% fără marjă
X · Egal3.1529% fără marjă
2 · Torreense U192.6234% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.38
X2 1.43
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.90
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.64
GG Nu 2.12

Analiza de dinainte de meci

Farense U19 - Torreense U19 s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Liga U19 (Portugalia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Farense U19 vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Torreense U19 n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 8-2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Farense U19 a câștigat de 2 ori, Torreense U19 niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Torreense U19 - Farense U19 0-1, pe 21 decembrie 2024.

La case, diferența e mică: Farense U19 are cota 2.45, Torreense U19 2.62. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.64.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Farense U19 și 1,4 pentru Torreense U19. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Farense U19 are 33%, Torreense U19 41%. Peste 1.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.22, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Farense U19 - Torreense U19

Goluri estimate: 1,20 Farense U19 și 1,37 Torreense U19, total 2,57. 1X2 în model: 33% · 26% · 41%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
21%3
14%4
12%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,6%0-110,5%1-09,2%1-28,6%0-07,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere7-2
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startFarense U19 · 2.45
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Farense U19 - Torreense U19?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Farense U19 - Torreense U19?

În Liga U19 (Portugalia).

Unde s-a jucat Farense U19 - Torreense U19?

Pe Stadionul Sao Luis, în Faro, sâmbătă, 8 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Farense U19 - Torreense U19?

Niciuna clar: cotele erau 2.45 la gazde și 2.62 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Farense U19 - Torreense U19?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Liga U19

Toată liga →