Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

UngariaUngaria · NB III, Group North East

Erdi VSE - Paks II

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

UngariaNB III, Group North East · Ungaria Final
Erdi VSE
EVEVV
Final3-1Pauză 3-0
Paks II
EÎVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Erdi VSE 50%Egal 23%Paks II 27%

Erdi VSE 3-1 Paks II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Erdi VSE 3-1 Paks II (pauză 3-0). Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui Erdi VSE, iar cotele fără marjă 50%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 70%), iar GG a ieșit (69%). Scorul exact 3-1 avea 6,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (5-8) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Erdi VSEîn meciPaks II
5
Cornere
8
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Erdi VSE vs Paks II

Erdi VSE marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,8. Paks II marchează și primește câte 2,0 goluri pe meci. La Erdi VSE, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,6goluri estimate
70%peste 2,5 goluri
69%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Erdi VSEultimele 5Paks II
2,20
Puncte / meci
1,40
2,6
Goluri marcate / meci
2,0
1,8
Goluri primite / meci
2,0
3
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
100%
100%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Erdi VSE și ultimele 5 Paks II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Erdi VSE3-2-0

E
Erdi VSE - Budaorsi25.07.26 · NB III, Group North East
3-3
V
Bicskei TC - Erdi VSE11.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
E
Majosi SE - Erdi VSE24.05.26 · NB III, Group North East
3-3
V
Erdi VSE - Kaposvari Rakoczi17.05.26 · NB III, Group North East
2-1
V
BFC Siofok - Erdi VSE10.05.26 · NB III, Group North East
1-2

Paks II2-1-2

E
Majosi SE - Paks II26.07.26 · NB III, Group North East
2-2
Î
Szekszardi UFC - Paks II24.05.26 · NB III, Group North East
3-2
V
Paks II - Majosi SE17.05.26 · NB III, Group North East
3-1
V
Kaposvari Rakoczi - Paks II10.05.26 · NB III, Group North East
1-2
Î
Paks II - BFC Siofok03.05.26 · NB III, Group North East
1-3

Întâlniri directe Erdi VSE - Paks II

Erdi VSE 1Egal 0Paks II 1
V
Paks II - Erdi VSE22.03.2026
2-3
Î
Erdi VSE - Paks II31.08.2025 · pauză 0-2
0-2

V/E/Î din perspectiva Erdi VSE. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Erdi VSE - Paks II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Erdi VSE1.8050% fără marjă
X · Egal3.8523% fără marjă
2 · Paks II3.4027% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.24
X2 1.71
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.25
Peste 2.5 1.56

Ambele marchează

GG Da 1.53
GG Nu 2.35

Analiza de dinainte de meci

Erdi VSE - Paks II s-a jucat sâmbătă, 8 august, în NB III, Group North East (Ungaria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Erdi VSE n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 13-9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Paks II vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 10. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Erdi VSE a câștigat o dată, Paks II o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Paks II - Erdi VSE 2-3, pe 22 martie 2026.

Erdi VSE pleacă favorită, la cota 1.80. Egalul e la 3.85, iar Paks II la 3.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.56, iar GG la 1.53.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,1 pentru Erdi VSE și 1,6 pentru Paks II. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. La 1.24, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 70%. Cota de 1.56 e peste cea corectă (1.43). Ambele marchează (GG) merită privit: 69% în model, iar 1.53 plătește peste cota corectă de 1.45. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Erdi VSE - Paks II

Goluri estimate: 2,05 Erdi VSE și 1,58 Paks II, total 3,63. 1X2 în model: 49% · 21% · 30%. Peste 2,5: 70% (cotă corectă 1.43). GG: 69% (cotă corectă 1.45). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
17%2
21%3
19%4
30%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 30% · peste 2,5: 70% (verde).

Scoruri probabile

2-18,8%1-18,6%2-27,0%1-26,8%3-16,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Erdi VSE. Erdi VSE a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Paks II. Paks II a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,2 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză3-0
Cornere5-8
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startErdi VSE · 1.80
Goluri estimate~3,6
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Erdi VSE - Paks II?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Erdi VSE - Paks II?

În NB III, Group North East (Ungaria).

Unde s-a jucat Erdi VSE - Paks II?

Pe Novák Ferenc Érdi Sportközpont, sâmbătă, 8 august, ora 18:30 (ora României).

Cine era favorită în Erdi VSE - Paks II?

Erdi VSE pleca favorită, la cota 1.80. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Erdi VSE - Paks II?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din NB III, Group North East

Toată liga →