Duminică18 octombrie
Live 66 Pune pont

Suedia Am.Suedia Am. · Elitettan (F)

Enskede IK (F) - If Elfsborg (F)

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Suedia Am.Elitettan (F) · Suedia Am. Final
Enskede IK (F)
ÎVEEV
Final0-5Pauză 0-3
If Elfsborg (F)
VEEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Enskede IK (F) 2%Egal 5%If Elfsborg (F) 93%

Enskede IK (F) 0-5 If Elfsborg (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Enskede IK (F) 0-5 If Elfsborg (F) (pauză 0-3). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru victoria lui If Elfsborg (F), iar cotele fără marjă 93%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG n-a ieșit (NG avea 34%). Scorul exact 0-5 avea 0,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (3-6) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Enskede IK (F)în meciIf Elfsborg (F)
3
Cornere
6
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Enskede IK (F) vs If Elfsborg (F)

Enskede IK (F) marchează 2,6 goluri pe meci și primește 0,8. If Elfsborg (F) marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,2.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Enskede IK (F)ultimele 5If Elfsborg (F)
1,60
Puncte / meci
1,60
2,6
Goluri marcate / meci
2,2
0,8
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Enskede IK (F) și ultimele 5 If Elfsborg (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Enskede IK (F)2-2-1

Î
Enskede IK (F) - Linkopings (F)08.08.26 · Elitettan (F)
1-2
V
FC Djursholm - Enskede IK (F)04.08.26 · Cupa (F)
0-6
E
Alingsas United (F) - Enskede IK (F)01.08.26 · Elitettan (F)
1-1
E
Enskede IK (F) - BK Hacken Academy (F)25.07.26 · Elitettan (F)
1-1
V
Enskede IK (F) - Sandvikens IF (F)21.06.26 · Elitettan (F)
4-0

If Elfsborg (F)2-2-1

V
Sandvikens IF (F) - If Elfsborg (F)08.08.26 · Elitettan (F)
0-4
E
Ulricehamns Ifk (F) - If Elfsborg (F)05.08.26 · Cupa (F)
1-1
E
If Elfsborg (F) - Trelleborgs FF (F)01.08.26 · Elitettan (F)
0-0
V
If Elfsborg (F) - Umea IK (F)25.07.26 · Elitettan (F)
4-1
Î
IFK Norrkoping (F) - If Elfsborg (F)19.07.26 · Club Friendly Games, Women
4-2

Întâlniri directe Enskede IK (F) - If Elfsborg (F)

Enskede IK (F) 0Egal 0If Elfsborg (F) 1
Î
If Elfsborg (F) - Enskede IK (F)30.05.2026 · pauză 3-0
3-0

V/E/Î din perspectiva Enskede IK (F). 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Enskede IK (F) - If Elfsborg (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Enskede IK (F)50.002% fără marjă
X · Egal18.005% fără marjă
2 · If Elfsborg (F)1.0193% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, ambele marchează

Șansă dublă

1X 14.00
X2 —
12 —

Ambele marchează

GG Da 1.87
GG Nu 1.80

Analiza de dinainte de meci

Enskede IK (F) - If Elfsborg (F) s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Elitettan (F) (Suedia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Enskede IK (F) vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, If Elfsborg (F) are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 11-6.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: If Elfsborg (F) - Enskede IK (F) 3-0, pe 30 mai 2026.

Casele o dau favorită pe If Elfsborg (F), la 1.01, cu egalul la 18.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 93% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,9 pentru Enskede IK (F) și 1,5 pentru If Elfsborg (F). Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 47% la victorie, față de 2%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. Casele dau 14.00, mai mult. Peste 2.5 goluri: 67% în model, adică o cotă corectă de 1.49. Ambele marchează (GG) merită privit: 66% în model, iar 1.87 plătește peste cota corectă de 1.52. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Enskede IK (F) - If Elfsborg (F)

Goluri estimate: 1,90 Enskede IK (F) și 1,50 If Elfsborg (F), total 3,40. 1X2 în model: 47% · 22% · 31%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-19,5%2-19,0%1-27,1%2-26,8%1-06,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-5
Pauză0-3
Cornere3-6
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startIf Elfsborg (F) · 1.01
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Enskede IK (F) - If Elfsborg (F)?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 14:00 (ora României) și s-a terminat 0-5.

În ce competiție s-a jucat Enskede IK (F) - If Elfsborg (F)?

În Elitettan (F) (Suedia Am.).

Unde s-a jucat Enskede IK (F) - If Elfsborg (F)?

Pe Enskede IP, în Stockholm, sâmbătă, 15 august, ora 14:00 (ora României).

Cine era favorită în Enskede IK (F) - If Elfsborg (F)?

If Elfsborg (F) pleca favorită, la cota 1.01. Meciul s-a terminat 0-5.

Câte goluri s-au marcat în Enskede IK (F) - If Elfsborg (F)?

5 goluri, scor final 0-5. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Elitettan (F)

Toată liga →