Duminică18 octombrie
Live 154 Pune pont

JaponiaJaponia · WE League (F)

Elfen Saitama (F) - Inac Leonessa (F)

Statistici și rezultat final · duminică, 30 august

JaponiaWE League (F) · Japonia Final
Elfen Saitama (F)
ÎVÎVÎ
Final2-1Pauză 1-0
Inac Leonessa (F)
VÎVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Elfen Saitama (F) 15%Egal 19%Inac Leonessa (F) 65%

Elfen Saitama (F) 2-1 Inac Leonessa (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Elfen Saitama (F) 2-1 Inac Leonessa (F) (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 18% pentru victoria lui Elfen Saitama (F), iar cotele fără marjă 15%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG a ieșit (50%). Scorul exact 2-1 avea 4,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (8-4) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Elfen Saitama (F)în meciInac Leonessa (F)
8
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Elfen Saitama (F) vs Inac Leonessa (F)

Elfen Saitama (F) marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. Inac Leonessa (F) marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,8. Ultimele 8 întâlniri directe: Elfen Saitama (F) 2, egal 1, Inac Leonessa (F) 5.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Elfen Saitama (F)ultimele 5Inac Leonessa (F)
1,20
Puncte / meci
2,40
1,2
Goluri marcate / meci
2,0
1,4
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
4
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
5

Ultimele 5 meciuri Elfen Saitama (F) și ultimele 5 Inac Leonessa (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Elfen Saitama (F)2-0-3

Î
Nojima Stella (F) - Elfen Saitama (F)22.08.26 · WE League (F)
1-0
V
MyNavi Sendai (F) - Elfen Saitama (F)16.05.26 · WE League (F)
2-3
Î
Elfen Saitama (F) - Inac Leonessa (F)10.05.26 · WE League (F)
0-1
V
Nojima Stella (F) - Elfen Saitama (F)02.05.26 · WE League (F)
1-2
Î
Elfen Saitama (F) - Albirex Niigata (F)26.04.26 · WE League (F)
1-2

Inac Leonessa (F)4-0-1

V
Inac Leonessa (F) - Sanfrecce Hiroshima (F)22.08.26 · WE League (F)
2-1
Î
Inac Leonessa (F) - Sanfrecce Hiroshima (F)16.05.26 · WE League (F)
0-1
V
Elfen Saitama (F) - Inac Leonessa (F)10.05.26 · WE League (F)
0-1
V
Inac Leonessa (F) - Parceiro Nagano (F)03.05.26 · WE League (F)
5-1
V
MyNavi Sendai (F) - Inac Leonessa (F)25.04.26 · WE League (F)
1-2

Întâlniri directe Elfen Saitama (F) - Inac Leonessa (F)

Elfen Saitama (F) 2Egal 1Inac Leonessa (F) 5
Î
Elfen Saitama (F) - Inac Leonessa (F)10.05.2026 · pauză 0-0
0-1
Î
Inac Leonessa (F) - Elfen Saitama (F)23.08.2025 · pauză 1-1
2-1
Î
Inac Leonessa (F) - Elfen Saitama (F)01.03.2025 · pauză 1-0
1-0
E
Elfen Saitama (F) - Inac Leonessa (F)10.11.2024 · pauză 0-1
2-2

V/E/Î din perspectiva Elfen Saitama (F). 4 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Elfen Saitama (F) - Inac Leonessa (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Elfen Saitama (F)5.8515% fără marjă
X · Egal4.6019% fără marjă
2 · Inac Leonessa (F)1.3765% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 2.57
X2 1.05
12 1.14

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.77

Ambele marchează

GG Da 2.05
GG Nu 1.69

Analiza de dinainte de meci

Elfen Saitama (F) - Inac Leonessa (F) s-a jucat duminică, 30 august, în WE League (F) (Japonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Elfen Saitama (F) vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Inac Leonessa (F) are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 10-4.

În ultimele 8 întâlniri directe, Elfen Saitama (F) a câștigat de 2 ori, Inac Leonessa (F) de 5 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Elfen Saitama (F) - Inac Leonessa (F) 0-1, pe 10 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Inac Leonessa (F), la 1.37, cu egalul la 4.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 65% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.77, iar GG la 2.05.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 0,9 pentru Elfen Saitama (F) și 1,8 pentru Inac Leonessa (F). Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Inac Leonessa (F): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.37, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.22 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Elfen Saitama (F) - Inac Leonessa (F)

Goluri estimate: 0,90 Elfen Saitama (F) și 1,83 Inac Leonessa (F), total 2,73. 1X2 în model: 18% · 23% · 59%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

0-111,9%0-210,9%1-110,7%1-29,8%0-36,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-0
Cornere8-4
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startInac Leonessa (F) · 1.37
Goluri estimate~2,7
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Elfen Saitama (F) - Inac Leonessa (F)?

S-a jucat duminică, 30 august, ora 12:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Elfen Saitama (F) - Inac Leonessa (F)?

În WE League (F) (Japonia).

Unde s-a jucat Elfen Saitama (F) - Inac Leonessa (F)?

Pe Kawagoe Sports Park Stadium, duminică, 30 august, ora 12:00 (ora României).

Cine era favorită în Elfen Saitama (F) - Inac Leonessa (F)?

Inac Leonessa (F) pleca favorită, la cota 1.37. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Elfen Saitama (F) - Inac Leonessa (F)?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din WE League (F)

Toată liga →