Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

RusiaRusia · FNL 2 - Division B

Dynamo St.Petersburg - Murom

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

RusiaFNL 2 - Division B · Rusia Final
Dynamo St.Petersburg
ÎÎEEV
Final1-2Pauză 1-0
Murom
VVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Dynamo St.Petersburg 60%Egal 23%Murom 18%

Dynamo St.Petersburg 1-2 Murom: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Dynamo St.Petersburg 1-2 Murom (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru victoria lui Murom, iar cotele fără marjă 18%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 54%), iar GG a ieșit (58%). Scorul exact 1-2 avea 7,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (1-4) și 4 cartonașe galbene (0-4).

Dynamo St.Petersburgîn meciMurom
1
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Dynamo St.Petersburg vs Murom

Dynamo St.Petersburg marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,4. Murom marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,8.

~2,9goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Dynamo St.Petersburgultimele 5Murom
1,00
Puncte / meci
1,80
1,6
Goluri marcate / meci
2,0
1,4
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Dynamo St.Petersburg și ultimele 5 Murom, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Dynamo St.Petersburg1-2-2

Î
Dynamo St.Petersburg - Murom25.07.26 · FNL 2 - Division B
1-2
Î
Dynamo St.Petersburg - Dynamo Makhachkala16.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
E
Zvezda St Petersburg - Dynamo St.Petersburg04.07.26 · FNL 2 - Division B
1-1
E
Dynamo St.Petersburg - Torpedo Vladimir28.06.26 · FNL 2 - Division B
1-1
V
FC Irkutsk 2020 - Dynamo St.Petersburg21.06.26 · FNL 2 - Division B
0-4

Murom3-0-2

V
Dynamo St.Petersburg - Murom25.07.26 · FNL 2 - Division B
1-2
V
Spartak M. II - Murom05.07.26 · FNL 2 - Division B
0-1
Î
Tver - Murom28.06.26 · FNL 2 - Division B
1-0
V
Murom - Iskra Smolensk21.06.26 · FNL 2 - Division B
6-0
Î
Luki Energiya - Murom07.06.26 · FNL 2 - Division B
2-1

Întâlniri directe Dynamo St.Petersburg - Murom

Dynamo St.Petersburg 1Egal 0Murom 1
Î
Dynamo St.Petersburg - Murom25.07.2026 · pauză 1-0
1-2
V
Murom - Dynamo St.Petersburg05.04.2026 · pauză 0-0
0-3

V/E/Î din perspectiva Dynamo St.Petersburg. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Dynamo St.Petersburg - Murom

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Dynamo St.Petersburg1.5160% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Murom5.1018% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.11
X2 2.17
12 1.17

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.71

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.90

Analiza de dinainte de meci

Dynamo St.Petersburg - Murom s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în FNL 2 - Division B (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Dynamo St.Petersburg are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 8-7. Murom vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 4.

În ultimele 2 întâlniri directe, Dynamo St.Petersburg a câștigat o dată, Murom o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Dynamo St.Petersburg - Murom 1-2, pe 25 iulie 2026.

Dynamo St.Petersburg pleacă favorită, la cota 1.51. Egalul e la 4.00, iar Murom la 5.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 60% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.71, iar GG la 1.80.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Dynamo St.Petersburg și 1,3 pentru Murom. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 43% la victorie, față de 60%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 68%. Cota de 1.11 e sub cea corectă (1.47) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 78% în model, dar la 1.20 plătește sub cota corectă de 1.28. Ambele marchează (GG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Cota 1.80 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Dynamo St.Petersburg - Murom

Goluri estimate: 1,55 Dynamo St.Petersburg și 1,32 Murom, total 2,87. 1X2 în model: 43% · 25% · 32%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
24%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,6%2-19,0%1-08,8%1-27,7%0-17,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Favorit fără formă. Dynamo St.Petersburg e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-0
Cornere1-4
Cartonașe galbene0-4
Favorită la startDynamo St.Petersburg · 1.51
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Dynamo St.Petersburg - Murom?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 14:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Dynamo St.Petersburg - Murom?

În FNL 2 - Division B (Rusia).

Cine era favorită în Dynamo St.Petersburg - Murom?

Dynamo St.Petersburg pleca favorită, la cota 1.51. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Dynamo St.Petersburg - Murom?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din FNL 2 - Division B

Toată liga →