Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

RusiaRusia · FNL 2 - Division B

Druzhba Maykop - Kyzyltash Yalta

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

RusiaFNL 2 - Division B · Rusia Final
Druzhba Maykop
EEÎÎE
Final1-1Pauză 0-1
Kyzyltash Yalta
ÎVÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Druzhba Maykop 39%Egal 27%Kyzyltash Yalta 34%

Druzhba Maykop 1-1 Kyzyltash Yalta: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Druzhba Maykop 1-1 Kyzyltash Yalta (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 41%), iar GG a ieșit (61%). Scorul exact 1-1 avea 11,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (5-2) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Druzhba Maykopîn meciKyzyltash Yalta
5
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Druzhba Maykop vs Kyzyltash Yalta

Druzhba Maykop marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,6. Kyzyltash Yalta marchează și primește câte 1,8 goluri pe meci.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Druzhba Maykopultimele 5Kyzyltash Yalta
0,60
Puncte / meci
0,80
1,0
Goluri marcate / meci
1,8
1,6
Goluri primite / meci
1,8
0
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Druzhba Maykop și ultimele 5 Kyzyltash Yalta, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Druzhba Maykop0-3-2

E
Chayka M - Druzhba Maykop15.08.26 · FNL 2 - Division B
1-1
E
Angusht Nazran - Druzhba Maykop12.08.26 · Cupa
0-0
Î
Druzhba Maykop - Shakhtar Donetsk Taganrog08.08.26 · FNL 2 - Division B
1-2
Î
Druzhba Maykop - Skchf Sevastopol25.07.26 · FNL 2 - Division B
1-3
E
Druzhba Maykop - FC Rubin Yalta04.07.26 · FNL 2 - Division B
2-2

Kyzyltash Yalta1-1-3

Î
Kyzyltash Yalta - FC Dynamo-2 Makhachkala15.08.26 · FNL 2 - Division B
1-4
V
Neftyanik Izberbash - Kyzyltash Yalta08.08.26 · FNL 2 - Division B
1-6
Î
Kyzyltash Yalta - Spartak Nalchik01.08.26 · FNL 2 - Division B
2-3
E
Angusht Nazran - Kyzyltash Yalta25.07.26 · FNL 2 - Division B
0-0
Î
FC Nart Cherkessk - Kyzyltash Yalta04.07.26 · FNL 2 - Division B
1-0

Întâlniri directe Druzhba Maykop - Kyzyltash Yalta

Druzhba Maykop 0Egal 0Kyzyltash Yalta 1
Î
Kyzyltash Yalta - Druzhba Maykop27.06.2026 · pauză 0-0
3-2

V/E/Î din perspectiva Druzhba Maykop. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Druzhba Maykop - Kyzyltash Yalta

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Druzhba Maykop2.3239% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Kyzyltash Yalta2.6234% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.52
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.20
Peste 2.5 1.58

Ambele marchează

GG Da 1.52
GG Nu 2.35

Analiza de dinainte de meci

Druzhba Maykop - Kyzyltash Yalta s-a jucat sâmbătă, 22 august, în FNL 2 - Division B (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Druzhba Maykop n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. A marcat 5 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Kyzyltash Yalta are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 9-9.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Kyzyltash Yalta - Druzhba Maykop 3-2, pe 27 iunie 2026.

La case, diferența e mică: Druzhba Maykop are cota 2.32, Kyzyltash Yalta 2.62. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.58, iar GG la 1.52.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,5 pentru Druzhba Maykop și 1,6 pentru Kyzyltash Yalta. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Druzhba Maykop are 36%, Kyzyltash Yalta 40%. Peste 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.58, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 61%. Cota de 1.52 e sub cea corectă (1.64) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Druzhba Maykop - Kyzyltash Yalta

Goluri estimate: 1,48 Druzhba Maykop și 1,58 Kyzyltash Yalta, total 3,06. 1X2 în model: 36% · 24% · 40%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-111,0%1-28,7%2-18,1%0-17,4%1-06,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Druzhba Maykop. Druzhba Maykop a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Kyzyltash Yalta. Kyzyltash Yalta a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere5-2
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startDruzhba Maykop · 2.32
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Druzhba Maykop - Kyzyltash Yalta?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Druzhba Maykop - Kyzyltash Yalta?

În FNL 2 - Division B (Rusia).

Unde s-a jucat Druzhba Maykop - Kyzyltash Yalta?

Pe Stadionul Druzhba, în Maykop, sâmbătă, 22 august, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Druzhba Maykop - Kyzyltash Yalta?

Niciuna clar: cotele erau 2.32 la gazde și 2.62 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Druzhba Maykop - Kyzyltash Yalta?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din FNL 2 - Division B

Toată liga →